Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Зауваження / Пропозиції » Организація ФОРУМОВКИ


Организація ФОРУМОВКИ

Сообщений 21 страница 40 из 57

21

Ну сОрь ..У мЕнЯ Не ВіХодИт Не 3 Ни 5 ...(( 
НаЮ Что ХоТеЛи ПоЗнаКоМиТьСя КАсПеР и ФениКс..и мОЖет Ктото ЕщЕ..Но К сОЖеЛению...РаБота рАБоТа и ЕЩе раЗ НапиВаТьСя в ЖоПу не ХоЦю..А еСли БуДу то НЕ СмОгу УдЕрЖаТьСя))гІг...КаРоЧе ХоТю Что Б Ві поЗнаКоМиЛиСь И КуЛьНо ПрОВеЛи ВрЕмЯ))УдАчКи...цемик

0

22

Народ, ось як це все буде виглядати!!!!
  1. 03.05.07 мі о 20,00 збираемся біля переговорного пункту у місті Івано-Франківськ, що знаходится на площі Незалежності біля міського фонтану!!!!
  2. Вирішуется питання з меню та кількістью людей, що їдуть туди!!!!
  3. 05.05.07 десь о 14,00 -15,00 ми віїзджаемо на дачу, до мене!!!!
  4. Приїхали познойомилися випили,хто скільки хоче і зможе!!!! Там не буде обов'язковим випити 100, або 1 литр спиртного, можна пити і сік аби весело булу!!!
  5. 17,00 починаємо жірити шашлик!!!!!!!
  6. 21,00 як піде так і будемо веселитися!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. 8,00 06.05.07 прокидаємся,  а хтось тілки лягає... двлемося спогодамі, хо що пом'ятає... снідаємо - 13,00 обідаємо 15,00-16,00 ідемо додому!!!
  8. Ніхто не буде питі більше ніє захоче!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

23

P.S. значит так, ті хто не зможуть або думають, що незможуть а потім приїдуть на дачу, мають останню можливість підтвердити свою присутність не офіційно 04,05,07 до 17,00 після 17,00будуть робитися закупки і ліваків не приймаємо, Таяк я , як організатор має гарний досвід коли я даю свої гроші а потім лишаюся з.... ну ви зрозуміли!!!!!!

0

24

куроче так....народ хто туда поїде тому раджу або сильно напиваєтесь...або беріть з собою зимовий одяг...останній раз капець холодно там було....але відпочили гарно...от тіки потері в наших рядах були)

0

25

гггггггггггггггггг.....може то прийти і подивитись на вас всіх нині збоку)))

0

26

Оля ти можеш прейти і подивитися на це все на самій форумовці!

0

27

KasperIF написал(а):

неа мій маленький масянчику ти мну на дачу щоб я знову замерзла не затянеш...фігушки...а сочки мну ніц не гріють((( :(

0

28

а шо дядя Сява ніц тьотю Олю не гріфф???  .. а точно, то ж наш шановний КасперІф ніц не прідпрінімал, ізза пристального погляду і постійного наблюдєнія дяді Сяви.. точно точно :))))) ....

0

29

smirol написал(а):

куроче так....народ хто туда поїде тому раджу або сильно напиваєтесь...або беріть з собою зимовий одяг...останній раз капець холодно там було....але відпочили гарно...от тіки потері в наших рядах були)

Мона і не напиватись... а вот спальнікі і карімати на всякий пожежний рекомендував би взяти....  ))))))))

0

30

Varera написал(а):

а шо дядя Сява ніц тьотю Олю не гріфф???  .. а точно, то ж наш шановний КасперІф ніц не прідпрінімал, ізза пристального погляду і постійного наблюдєнія дяді Сяви.. точно точно :))))) ....

ціха-ціха .....нінадо мну тут палити....а Масянчик(каспер) таки сніжинку включив краще би радіатора на дачі включив і у Валерича спальник відібрав...бо я мабуть таки простудилась з вами...замерзла капець(

0

31

Varera написал(а):

а вот спальнікі і карімати на всякий пожежний рекомендував би взяти....  ))))))))

ес......спальники беріть двоспальні...тоді вам точно буде тепло з сусідом у спальніку))) :rofl: :yes:

0

32

Холодно не будет, так как в єто раз я буду очень остарожен с віпивкой и совсеми другими штуками!

0

33

smirol написал(а):

ес......спальники беріть двоспальні...тоді вам точно буде тепло з сусідом у спальніку))) :rofl: :yes:

а шо ти собі думаєш, у мну якраз такий  і є :))))) з двої хдин великий мона зробить :))))

smirol написал(а):

ціха-ціха .....нінадо мну тут палити....а Масянчик(каспер) таки сніжинку включив краще би радіатора на дачі включив і у Валерича спальник відібрав...бо я мабуть таки простудилась з вами...замерзла капець(

Ха...  :lol:  відібрати у мну спальнік ... хаха  :lol:  .. як то кажут "захотіла по..а меду" :))))) а німа хап хап...

0

34

KasperIF написал(а):

Холодно не будет, так как в єто раз я буду очень остарожен с віпивкой и совсеми другими штуками!

прувильно, так як я в цей раз не питиму, то вам більше буде :)

0

35

Varera написал(а):

прувильно, так як я в цей раз не питиму, то вам більше буде

:lol:  :rofl:

0

36

smirol написал(а):

.спальники беріть двоспальні...тоді вам точно буде тепло з сусідом у спальніку))) :rofl: :yes:


...аха.. і сусіда свого беріть... щоб потім не шукати.. :)))

0

37

якщо і поїду то тіки зі своїм спальніком і з своїм сусідом якого Сява звати...і сусідку Рижу захвачу з собою) :girl_blim:

0

38

smirol написал(а):

і сусідку Рижу захвачу з собою)

рижа... це вже цікаво.... :)))) даффай рижу... люблю рижих :))

0

39

ModeDrator написал(а):

рижа... це вже цікаво.... :)))) даффай рижу... люблю рижих :)

вібач але обидні вже РИЖІ заняті...кожен уже свою урвав...і кожна своїм довольна)

0

40

:lol: 3-тю рижу в студію...тьху...на дачу!!!!

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Зауваження / Пропозиції » Организація ФОРУМОВКИ