Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Психологія / Філософія » Віра...Релігія....


Віра...Релігія....

Сообщений 1 страница 20 из 49

1

"....хорошую религию придумали индусы, что человек, покинув этот свет, не умирает насовсем...." (с) В.Высоцкий

...чекаю ваших відгуків на рахунок різноманіття наших релігій, хто що думає..

0

2

найбільше стикаєшся з РИЛІГІЯМИ коли хтось жениться або помирає.....от навіть після похорону Роми я дізналась що багато знайомих ходять до різних церков і по різному вірять або взагалі не вірять у Бога...як на мене то звичайно людина сама собі вибирає у кого вірити чи не вірити....я бачила тата Романового ...після такого як сталось з його сином то кожна людина може перестати вірити у Бога...

0

3

і ще одне як на мене то ВІРА і РЕЛІГІЯ...то все зовсім інше...

0

4

smirol написал(а):

ВІРА і РЕЛІГІЯ...то все зовсім інше...

... слово ВІРА має декілька значень.... я мав на увазі "релігія"

0

5

Если хочеш сать  Милионером  - придумай религию!!!!!! Умные слова!!

Я не верю ни в одно направления религий в нашем государстве, стране , Мире!!
Есть библия, и она для меня авторитет... Есть Бог.. и он един и нет ни икон (идолопоклонение) нет никого кому я буду поклонятся исповедыватся ....

0

6

KasperIF написал(а):

Если хочеш сать  Милионером  - придумай религию!!!!!! Умные слова!!

Я не верю ни в одно направления религий в нашем государстве, стране , Мире!!
Есть библия, и она для меня авторитет... Есть Бог.. и он един и нет ни икон (идолопоклонение) нет никого кому я буду поклонятся исповедыватся ....

лаконічно, точно і прувильно!!!... підтримую на всі 100... моя думка така ж ...

0

7

KasperIF написал(а):

Есть Бог.. и он един


... впринципі існує думка про Єдиенство Бога... просто в різний час Він являвся різним народам в різних обликах...

0

8

ModeDrator написал(а):

... впринципі існує думка про Єдиенство Бога... просто в різний час Він являвся різним народам в різних обликах...

От перестановки слагаемых, сумма не меняется!!!

0

9

колись Каспер казав що він атеїст...а коли стались деякі події то я дізналась що він вірить у Бога і Біблію...я тоді тіки порадувалась...бо точно так же вірю..я себ ене відношу ні до якої віри...колись мою бабцю за то що вона висповідалась священнику чуть не вбили...після того вона не вірила сама і нас вчила не вірити і не довіряти нікому крім Бога...а решту казала діти ви найдете у Біблії...
а зараз релігія стала для декого дуже крутим бізнесом(((

0

10

церковь ето всегда была политика, возьмите хотябы, 16-18ст, где королем и то правила церковь!...........................к сожалению в большенстве церковью прикрываютса, чтоб творить свои дела!

0

11

ага...тіки треба іноді подивитись які хати у священників...звичайно не всі такі...але...вони як на мене часто забувають про Бога(

0

12

Но давайте вспомним то что каждему воздатьса по его вере!.......и не будем обсуждать других!

0

13

Феникс написал(а):

Но давайте вспомним то что каждему воздатьса по его вере!.......и не будем обсуждать других!

і то діло кажеш...треба на себе краще дивитись а не інших судити...просто до теми було...

0

14

саму по себе тему даже я потянул не в ту сторону!

0

15

темаа як тама обширна ... і кожний висвітлює так як її бачить, але це не означає що він кудись її тяне в іншу сторону...

0

16

лан проехали, согласен с тем что я совершенно не прав!

0

17

... приємно, що дана тема трішки зачепила.. радий бачити тут коменти..

0

18

ModeDrator написал(а):

... приємно, що дана тема трішки зачепила.. радий бачити тут коменти..

исчебы. тематаки котороя мучит своими вопросами обсолютно всех!

0

19

Вибачте може за слова, я може якийсь маразм пишу, але мені особисто пох..  яка релігія,
я думаю що людина повинна в щось вірити,адже без віри людипросто не живуть , а банально існують.
В житті дуже багато таких прикладів!

0

20

Вірю - невірю. Як не крути людина інтуєтивно відчуває Бога. Навіть останній атеїст теж його відчуває просто не знає, що воно таке. Для означення усіх тих почуттів люди сказали - Бог. І став Бог. І ніби він Один і водночас його дуже багато. У кожного він свій. Кожен у чомусь його бачить. Просто вірити мало. Треба знати і розуміти - якщо є я отже і є все. Різниця лише в тому, що комусь треба дійти фактами, дослідами, теоремами до нього і він Його назве потім чимось звичним. А іншим не треба нічого - вони знають і відчувають постійно його. І не важливо, які біди стаються з нами - ми все рівно віримо у нього. А релігії це щось типу бодай якогось нікчемного бажання людини описати неописуєме. Тобто на рівні слів і тлумачень. І тут за рахунок спільних відчуттів створюються якісь закони. А бізнес це вже інше - тут ні релігія ні віра відношення до цього не мають - це вибір людини, як ними користуватись.

Ну а про атеїстів взагалі марно говорити. Це так, як розказувати людині на словах - про оргазм. Доки вона не відчула його вона все рівно не усвідомить - що це таке - усе на рівні відчуттів. Описати відчуття не можливо (щось там приблизно можна) але повна картина проясняється тільки тоді коли ти відчуваєш...
Так і Віра - справжня Віра це вічне відчуття Бога, у голові, думках, людях, подіях - у всьому, а вже ніяк по книжках, законах і релігіях - це все похідне - преш за все є Його відчуття....

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Психологія / Філософія » Віра...Релігія....