Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Посміхнися » Новое средство передвижения))))


Новое средство передвижения))))

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

От так от, люди корпоративно, віддихають у вихідні, змагаться хто далі на ванній поїде... :lol:

0

2

2

0

3

3

0

4

Я би з радістью на такій штуці покатавсяб

0

5

Да ти шо!!! Во мля народ отриваєцця.. йопть йохана бабай, нада собі таке цудо підмутити... зачьот адназначна.......

0

6

Ага уявляю, я цю ванну з зеленим бампером...... :lol:  :lol:

0

7

а Як ваМ у ФранИку веЛотаХі чі яК вОно таМ...А???яК ВАм ЦЕй гоН...я РаЗ ВаЩе БаЧіЛа ПіСЛя весіЛля МаЛаДоЖьоНИ в сукні та костЮмі під Дощем на ЦіЙ фіГні каТЛиСь..я вМираЛа зІсмІХу..шКода не ВстигЛа СфотКаТИи!

0

8

:))))))))))), оцееееееее люди вже не мають що робити, дурю маються.....краще б ділом зайнялися....а не всякою фігньою .... і це Гомо Сапієнс (Людина Розумна)...:(......що не кажіть.....та соромно стає......це моя думка...соррі якщо когось "зачепила"

Отредактировано Roksana (2007-04-21 15:04:30)

0

9

а шо, раз вони Гомосапієнс то сидіти їм дома і думати над вищими матеріями... та дивитись як пролітає час та життя мимо них? ...
нє, тим чудакам зачьот! тре жити весело та приємно!!!... геть сірі будні з життя!!! Гомо Сапієнс і є щоб придумувати та витворяти всілякі чудеса отримуючи задоволення  та щастя...

Народ !!!
Істинно щасливі по справжньому діти......в них мізки не забиті усіляким лайном, яке напакувало у нас з вами суспільство, а діти ще й не таке придумують... жити тре на повну катушку!!!

0

10

Varera написал(а):

а шо, раз вони Гомосапієнс то сидіти їм дома і думати над вищими матеріями... та дивитись як пролітає час та життя мимо них? ...
нє, тим чудакам зачьот! тре жити весело та приємно!!!... геть сірі будні з життя!!! Гомо Сапієнс і є щоб придумувати та витворяти всілякі чудеса отримуючи задоволення  та щастя...

Народ !!!
Істинно щасливі по справжньому діти......в них мізки не забиті усіляким лайном, яке напакувало у нас з вами суспільство, а діти ще й не таке придумують... жити тре на повну катушку!!!

Це навіть не по дитячому.....це просто тупо!

0

11

Тупо, але прикольно... Я бі не проти прокатитися на токому після пляшки коньяку....классно вана на колёсах - мрія нарокомана :P

0

12

...та яке тупо.... це гон... я сам би на такій фігні проїхався... і пох було б хто що казафф...
свобода і незакомплексованість людей і полягає в тому, що вони не бояться виглядати смішними...

а не сидіти дома і фанатіти ВВ :))) (наприклад)  :)))

це моя думка...соррі якщо когось "зачепила" (с)

Отредактировано ModeDrator (2007-04-22 23:22:55)

0

13

ModeDrator написал(а):

а не сидіти дома і фанатіти ВВ :))) (наприклад)  :)))

Ні від чого я не фанатію....це просто моя робота......
тай усе.....

0

14

І взагалі я просто сказала свою..думку......форум для чого..........??????? для того щоб обговорювати,  ......навіщо вдаватися в такі крайнощі....???  Неприємно.....Та дякую...що підтвердили....вкотре що ....требаз усіма про все погоджуватися.....а інакще будеш БІЛОЮ ВОРОНОЮ,,,,,,

0

15

Це навіть не по дитячому.....це просто тупо!

тьху... та ти просто не в"їжаєш в тєму :) то ж кльово!!!

0

16

Це навіть не по дитячому.....це просто тупо!

Як на мене то робота повинна залишатись на роботі... а тут відпочинок і вільне проведення часу..., тобто нічого такого що могло б стосуватись роботи... зараз кожен може розпочати патякати про свої роботи, про свої профілі і чим одне відрізняється від іншого... та цього не робицця, так як тут відпочивають від роботи, чи просто проводять час ни напрягаючись...

0

17

Varera написал(а):

Як на мене то робота повинна залишатись на роботі... а тут відпочинок і вільне проведення часу..., тобто нічого такого що могло б стосуватись роботи... зараз кожен може розпочати патякати про свої роботи, про свої профілі і чим одне відрізняється від іншого... та цього не робицця, так як тут відпочивають від роботи, чи просто проводять час ни напрягаючись...

я і не виношу це на форум ....просто коли прямо натякають на фанатизм ВВ...я кажу прямо ...тай усе...
Два слова ....моя робота....все....що це я таке сказала....взагалі до чого тут це...я тоже можу сказати що наприклад ...майстер взуття сидіть і ремонтує взуття.....хтось скаже фанатіє....а він просто скаже що це моя робота.......я відповіла те що мала відповісти.....що інакще я могла сказати.....нуууууууу хіба що погодитися з ним..
Тааакккккк Я фанатіююю від Фольксвагенів.......і моя робота тут ні до чого...(задоволений?)
Ну ще від Мазди 626....

Отредактировано Roksana (2007-04-24 23:11:43)

0

18

Вкус есть вкус!

Roksana написал(а):

Тааакккккк Я фанатіююю від Фольксвагенів.......і моя робота тут ні до чого...(задоволений?)
Ну ще від Мазди 626....

.............. и тут не поспориш...............но нафига вам тут ссоры начинать я не наю!
В том то и дело что тут мона отдохнуть!...............и ето главное! А то что ты любиш машины. ет тебе только в плюс!.... Каждый отстаивает свои интересы!............но это нормально!..................по крайней мере мона всегда договоритьса!

0

19

Феникс написал(а):

.............. и тут не поспориш...............но нафига вам тут ссоры начинать я не наю!
В том то и дело что тут мона отдохнуть!...............и ето главное! А то что ты любиш машины. ет тебе только в плюс!.... Каждый отстаивает свои интересы!............но это нормально!..................по крайней мере мона всегда договоритьса!

;) сенкі.....

0

20

Да незачто!.............поверь я просто высказал свою точку зрения по поводу, етой ситуацыи!

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Посміхнися » Новое средство передвижения))))