Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



LiFe iS GoOd)))

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Багато народу думає шо життя- це жорстокість,що життя жорстоке і в ньому немає нічого доброго, а деякі вважають, що життя - це круто, життя це клас, життя хороше, короче LIFE IS GOOD, LiFE IS GREAT, як у рекламі.
Я схиляюсь до останнього.
Якщо Бог дав нам життя то ми повинні ним радіти і через все погане проходити з гордістю бо ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ

щось тіпа такого))

0

2

pacankA написал(а):

Багато народу думає шо життя- це жорстокість,що життя жорстоке і в ньому немає нічого доброго, а деякі вважають, що життя - це круто, життя це клас, життя хороше, короче LIFE IS GOOD, LiFE IS GREAT, як у рекламі.
Я схиляюсь до останнього.
Якщо Бог дав нам життя то ми повинні ним радіти і через все погане проходити з гордістю бо ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ

Не знаю как насчет там что жизнь хороша.....для меня ето мучение....от которого уже тошнит!..........я ненавижу етот мир.....хзотя тут есть люди которые заставляют меня жить.........и большенство народу сидит на форуме...!......
Ето те кого я могу назвать человеком.....а не гнилью!...

0

3

Вщзможно я слаб...и даже более чем слаб.....но меня жинь ударила пару раз......и мне ето не понравилось....тетперь я собрался ударить ее.......пускай ето для меня черевато последтсвиями!

0

4

Феникс
не рАз гоВаРиЛа Я С ТоБоЙ На ЕтУ тЕмУ и Не отСтУпЛюСь ПоВтАрЯть СноВа...Что тИ ДаЛеКо не СлАб И По-СвоЕмУ УниКаЛЕн... и ВесЬ ТоТ БрЕд Что ти НапиСал ВооБщЕ НЕ ПрАвДа..ПроСтО Ти сЕбЯ НеДооЦениВаЕшь...Ти ЗамЕчаТеЛьНыЙ ЧеЛоВек.. да И Что тут ВооБщЕ ГоВаРить...БыЛобЫ У МнУ МноГа ВРемЕнИ Я Б ПрО Тя КниГу нАпиСаЛа!!!ЧесНоЕ СлоВа!!!

0

5

pacankA написал(а):

не рАз гоВаРиЛа Я С ТоБоЙ На ЕтУ тЕмУ и Не отСтУпЛюСь ПоВтАрЯть СноВа...Что тИ ДаЛеКо не СлАб И По-СвоЕмУ УниКаЛЕн... и ВесЬ ТоТ БрЕд Что ти НапиСал ВооБщЕ НЕ ПрАвДа..ПроСтО Ти сЕбЯ НеДооЦениВаЕшь...Ти ЗамЕчаТеЛьНыЙ ЧеЛоВек.. да И Что тут ВооБщЕ ГоВаРить...БыЛобЫ У МнУ МноГа ВРемЕнИ Я Б ПрО Тя КниГу нАпиСаЛа!!!ЧесНоЕ СлоВа!!!

Мдя!!!! :umnik2:

0

6

Життя може і прекрасне, але щось до мене воно не дуже усміхаєтся........
Не воно цікаве і сповнене несподіванками, як і прекрасних, так і фуфлових........

0