Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Психологія / Філософія » що робити када скучна??????


що робити када скучна??????

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

....

вмираю від скуки..щоб то мну робити в 5 годині ранку...

0

2

спати взагаліто в ткий час :) 
а так то на ролігах можн піти покататись ;)

0

3

Да Да..ГарНа ЫдЕя..Я ТаК ы ЗроБила..АлЕ Мну тАк скуЧна БуЛо тАм...НыКОгО Не БуЛо..((

0

4

а я інколи люблю на самоті покататись, потренуватись... :)

0

5

Varera
))це Я ЗамІтиЛа))гИг

0

6

Обычно в пять часов утра я тока думаю ложитьса спать!......евсли спать не зя...то делаю крепчайший кофе.......и включаю музычку по жощще....,!......к томуже ели очень скучно то иду на кухню....и начинаю готовить жрачку!

0

7

Феникс написал(а):

начинаю готовить жрачку!

....во-во... готовити жратву - зачьотно.....і часу йде дофіга і щось нове придумуєш..

0

8

ну ненаю.. в пять ранку краще всього для мене то прийняти душ і валити спати.... часу ще більше тоді проходить ніж хавку готувати:) і висипаєшся:)

0

9

Varera написал(а):

ну ненаю.. в пять ранку краще всього для мене то прийняти душ і валити спати.... часу ще більше тоді проходить ніж хавку готувати:) і висипаєшся:)

Я стараюсь спать днем....!

0

10

в принцепе с утра смотря на восход сонце самоэ лутше приготовить две чашечки крепкого кофе. поднять девушку нежным поцелуем. взять покрывало и поити на балкон встречать сонце. :big_boss:

0

11

Omerta написал(а):

в принцепе с утра смотря на восход сонце самоэ лутше приготовить две чашечки крепкого кофе. поднять девушку нежным поцелуем. взять покрывало и поити на балкон встречать сонце

согласенн!......:) ...........

0

12

кстати тоже вариант ) ... но не всегда и не у всех есть такая воможность.. гих... но когда будет тогда точно ею воспользуюсь.... надеюсь это будет в домике, в горах, летом )....
гих, ото я размечтался :)

0

13

Varera написал(а):

кстати тоже вариант ) ... но не всегда и не у всех есть такая воможность.. гих... но когда будет тогда точно ею воспользуюсь.... надеюсь это будет в домике, в горах, летом )....

Тогда.............могу пожелать только одно........чтоб побыстрее такая возможность у тя нарисовалась!

0

14

Не знаю як ви всі,  яка жрачка в 5-00 ???????
Якщо на те пішло є декілька варіантів :
береш дивишся гарне кіно
ролики
спати
як я (береш авто, поки нікого нема педаль в підлогу, дріфт, або велика швидкість по місту -КАЙФ)
інше....
фантазія багата

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Психологія / Філософія » що робити када скучна??????