Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Про нас » Драстє, IT'S ME :)


Драстє, IT'S ME :)

Сообщений 1 страница 20 из 147

1

Напірьод вібачєюся за очепатки і бізграмотносць, єнта такій мій віртуаль стіллььь(дірівяннай)
Гінтірєсна однако на тєму вище напісЯв наш таварісч і друг Каспьор, вот пунравилось жо отак отчинено чіловєк про ся пише, а ви людиська сидіт і думайте, нравицця ото вам чи нє...
Ото ж бо й так воно і є, всі однакові і всі різні водночасі, ніби у кожного і 2 руки і 2 ноги, і 2 жопні полушарія і голів 1 шт ніби на кожного...... а всі ж такі різні, йомайо...  в однаковій ситуйовіні всі ніби однакові люди а так по різному себе поводять, жєхххх упсь....Вот єнта видать і вирізняє кажного :)
Шота я за ліріку узяффся, нипадобства....

Знач німного обо мню...
Жітєль луччага трідівяті зємєльнага горада Хранковська, завуть міня как ні кєжко догадаться - Варера, в паспорте ж піше Валерій ... То шо Каспьор пра роли писафф, єнта німного гінтєрєсна, но так іногда тіжільо їго на ті роли витєгнути,... брррррррр... знач міню роли боліє па душе, каму скушна катацця(дзєвачгі) звєртацця ко мнє..

ой, многого іжо мона біла би напісяти, аба мну, аба ньом, аба всєхь, но нібуду, кажний унікумь...

Пяшицє пановє...адпавім кожному,бду шукать можливість :)
Сенкс за увагу і прочитання єнтай брідятіни :)..
Камєнти у студію, плізььь

0

2

файняцко однако написано)) класний стиль) довго сміявся про жопні полушарія ))) Мій стиль це вічні дужечки і трикрапкові закінчення) нюю... ще плюсь вічна дилема російської і української)

0

3

прєвєд тєла... і тут тебе мноГа...
мдя, що мож сказати по поводу даного юзвЄря... тЄла праФФІльне, всяхда с пАзІтіФФом, давольно МабІльне, любіт пИффо, в порочащіх СвяЗях нЄ замЄчЄн..

Отредактировано ModeDrator (2007-04-22 23:08:33)

0

4

ну как усігди і увіздє ) пачті :)........

в порочащіх СвяЗях нЄ замЄчЄн..

Знач умєю шифравацца )))))))))
а

давольно МабІльне

єнта как ????а то єнта паняття растягіваємоє :)

0

5

Зато оригенальный! ето прикольно! люблю неоринарность!

0

6

Интузиазма в избітке Плюс загадки любит!...........ет прикольно! Вопщн не парень а сказка!.....сказала.....моя сестра...............

Отредактировано Феникс (2007-04-26 20:16:15)

0

7

Феникс написал(а):

Интузиазма в избітке Плюс загадки любит!...........ет прикольно! Вопщн не парень а сказка!.....сказала.....моя сестра...............

Ти б іжо нумарок її дафф би,  мобільнєга звісна ж...  тік без загадак "Угадай намірок" )))))

0

8

нЕА НОМЕР Я ЕЙ НЕ ДАМ, во первих она просто около меняя сидела. и высказала свое мнение............от и все, а пропагандой я не занимась!

0

9

та їй не треба, мені її нумерка даффай :)
Правильно, пропадаганда єнто зло, а нумерок мож накинути  :lol:

0

10

Тук тук, ктотам?....
Это я почтальён Печкин,
Принес заметку о вашем мальчике....

Привет, я тут был пивоне пил, не налили .....

0

11

Нічяго страшнега :) іжо наллють, заллють і не дудть виллятись :))))))
і жо тама в єнтай замєткє хванага писЯкают про мальчьонґа?...

0

12

Поверь ее номерка те тчно не надо :) :yes:

0

13

на нет и суда нет...

0

14

Не ну я серйозно, ето создание!......вопще не наю как мир исче в живых.................

0

15

Да! мир такой, да мир живуч, да он висит, да, да, да ... :)))))))))

Вот такой вот у нас мир... И как он ещё жифф???
Что же енто создание чудит такое хотелось бы знать, мо весь мир в опасности??? ;)

0

16

прикинь, будит так что через пять минут на таком подриве пол дома, раз во вторых не знаеш откуда ждать подвоха...!

0

17

как я понял его и так не надо ждать, сам придет :) интересно однако, по крайней мере не скучаете :)

0

18

угу, какое скучать..........с ней...гггггггггггггггг.................неа, но другого я и не хочу!

0

19

Вітаю з підвищеням, ти це заслужив!!!!

0

20

ржунемагу....а то хту Масіку не налив пива у нього на форумі...ой негодна зі сміху...
а Валерих ти любіш сібя любімого....а мені тут дівчата капець розказують що ти СКРОМНЯЖКА....щось не видко...сам собі піар робиш)
і телефони ен даєш тим хто їх хоче....а дівчинка симпатична а ти зморозився)
:lol:

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Про нас » Драстє, IT'S ME :)