Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Про нас » Драстє, IT'S ME :)


Драстє, IT'S ME :)

Сообщений 141 страница 147 из 147

141

pacankA написал(а):

cьо УРЯ!!!!!!...ти дє пропав..давай ролли взувай і пашлі гонять

мдя, всьо ніцьо, та ше би мені хтось підшипи почистив... бо шось руки не доходять ніяк, а без підшипів фіг шось покатаєш...  :(((

0

142

Vareraта млін ваРера, будь нормальним, в тя руки до роллів в місяць як не доходять а то і більше...аЙ

0

143

оххх... йопть.. як мене тут давно не було, то аж жэх..... і от нарешті добрався таки туво , і як то каже наш премудрий народ безгрішний - руки дотєгнулись.... от сидю туво і думаю і шо то таке має бути, як є мука нема картоплі, а як є картопля то муки нема, а як є і то і то, то мене нема і ніяк шось до вареників у мну руки не доходять.. Видать тре кухарку заводити, чи як ви кажете ? але справді, їй то гроші доведеться за то плотить... гих... ану признайтесь хто б то мені за просто так шкарпетки прав би... чи мо вареники ліпив? ...

шось я тут зарозглагольствувався шолі, лана, пішов троха пошляюсь по інших рубріках, мо тама шось панаписякаю шо вам цікава бде... ну тримайтесь і не пропадайте, шановні відвідувачі, знайомі, друзі і іже с німі :) ...

П.С.
І не надійтесь шо то останній мій пост туво! НІДАЖДЬОТЄСЬ!
...

0

144

я от шо туво подумав, мо тут шось тіпа аля ЖЖ для ся підмутити, як на то дивитесь ?

0

145

ну ну .. і хтож то на форумі небуває? і хо не пише... вот кто..всі кромь мну ..гг

в мене усьо добре..ну майжо.. трох напрягає депріснягг... але менше з ним .. вчусь гуляю..гоню..і стараюсь хоть трохи наслоджуватись життямь..праудо не оч получається і сніга вже хотю..але хотю ткого нормальнаго.. от таке оть..

кстать погода стає краще мож б то ще покатаццо у цьому сязоні..мож би якось зібрались...хочааа...сумніваюсь що ти погодишся..у тя діла м- мурня - робота - дівка - нема ролл - нема бажжання - і як катаєшся то тікі з олексяндрам - і ше багато у тя атмазок (( .. кстать ше у тя маі 2 клюшгі  :P    і се ти не цемний..бо в неті не сидиж..і про форум нє думаєш тік про ся і сваі траблі ...

оть так оть табі ...

п.с. шоб не расслаблялсо .. що у тя всьо так добре  :girl_blim:

0

146

ага, пасибі......... гггггггг.........
але так як воно є - то так мені добре... гих...
а клюшки табі кагди оддати ?

0

147

Varera

нА ХаККеЄ :girl_blim:

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Про нас » Драстє, IT'S ME :)