Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Про нас » а от і ModeDratorЪ пожалуффали...


а от і ModeDratorЪ пожалуффали...

Сообщений 1 страница 20 из 64

1

СлишшкАм многА букоФФ не написЯю. :bad:  паДОНакЪ - кам многА смисла в слоФФе етАмЪ.. :big_boss: .. кАму гИнтересТно - сріть в коменти... по можлиФФасті відісру.. :P
вЄлікіЙ лЯбітЄль пИФФа, но ніяк не пІффА, бо не той-во :))) (проте на даний момент не споживабельний... (допилась видофф сцуга...))
лЯбітЄль аПщЄнія в рЄалі, ніж у вІртІ.... :big_boss:

0

2

ну жо я вам скау таварісчь падонаґь Мадідратарь, кунєшна єнта усьо харашо, но скажі ко мню на мілосць, кашби пиффо сьорбанькать буш? га?

0

3

..... мдддя попафф я сцуго.... пиффо сійчас для мну в інвізі, курчєєєє...

0

4

а вот ни нада видать в свайо врємя па 18 букальчєгів за 2 гадини тиснути)))))))) ..........
хатя ат таго єнто алі нє - нам ни відома :(

0

5

:bb: силен.........!!!!!!!!!!!!!!! таки силен в шутках!гг

0

6

Varera написал(а):

а вот ни нада видать в свайо врємя па 18 букальчєгів за 2 гадини тиснути)))))))) ..........
хатя ат таго єнто алі нє - нам ни відома :(

.... от сАме абІднаЄ, що не від пиФФа... а сцуго від грипа....
а саме ХужОє.. що не мона пиФФа... от мла попафф так попафф... :(

0

7

мда, єнта тожи ніаспарімо, но хвакт... грип і піффо оказуюцця іногди нисусєсними гілімєнтами нашего навколишняга сірідовища :)... гих...

0

8

К сожалению, нету таких антибиотиков при которых мона былоб пиффка попить!.....ЕХ,............мож в будущем? а?

0

9

... дк в майбутнЬому... МілАсті просІмЪ... сам ЗА ... УсЄмЬя 4-ма :)))

0

10

нузнач идея есть.......теперь ток осталось найти хитроумного, шизофреника.....ой ученого,
которой бы такое создал :)

0

11

Кто сголоситься тестовать новые изобритеняи в виде бялых пигулагг шизанутага дохтара которого нам исче предстает найти ? ...

0

12

Я согласен, а сьо тут такого, если не поможет то погребет на приколе

0

13

ну смотря кто и куда погребет...  али кого пагребать будут....... тут уж не нам выбирать

0

14

А жаль, еслибы есче выбор был у нас..........:)))))))))) хотя кому он нужен?

0

15

ой мужики...тіпа Пашка(модеДратор) і Валерка (Варерич) ви до чого дожилися що самі собі піар компанії влаштували....чесно-чесно незнай вас у реалі я би подумала що ви закомплексовані чуваки....
а так кожен собі гонить чисто на ту траву яку він курить)  :bb: 
:lol:

0

16

дітятко я тут хтів перепроситись...куроче я найшла ту сторінучку про піар...думала що то тіки ви два таке замутили...а то всі себе туво представляють)
куроче не зображайся на мну...я буду чемна.....може....
:girl_blim:

0

17

Феникс написал(а):

А жаль, еслибы есче выбор был у нас..........:)))))))))) хотя кому он нужен?

а равзе гинтересно тогды , если в ентом случае есть выбор? :) думаю что нет...

0

18

а я от сабі вже падумафф шо то Олюська накурилась, чи вчорашній конячок іще тримає..... хатя мну ледь не клянеться шо алкоголь не фживає...... странна аднака.....

0

19

во блін Валерич ти асмий большуй флудер...давно таких не відала...нічо виростеш начнеш шуткі панімать)

0

20

ой даросла нашлась ) хіхі...  :D  ти так туво себе так ведеш, ніби учителька на уроці, така сама вумна, така сама пантова :))) ..... ніц наших жартів розуміть не хош а вумнічаєш так ніби всі вуми вже поїла...ни ажидафф :)

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Про нас » а от і ModeDratorЪ пожалуффали...