Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Секс » Как часто ви ходите провірятися до ВінДиспансера?


Как часто ви ходите провірятися до ВінДиспансера?

Сообщений 1 страница 20 из 32

1

Чесно скажу я це роблю раз у пів року. просто хочу пересвідчитися, що я нічим не хворий і в першу чергу нікого не заражу, але це таке питання. Можливо це треба робити частіше, чи взагалі це не треба робити... Хочу почути вашу думку?

0

2

Ну я ЦьоГО не РоБлю..ХоЧа тепЕр моЖна ПоДуМаТи ... МоЖлиВо Це ДіЙсНо ПотРібНо РоБИтИ!

0

3

а я туди не ходжу.......брррр........

0

4

Коли ти не ходиш, це не означае, що в тебе все нормально, або коли не мав секса і думаеш, що все гуд... Ні це не правельна думка інколи не мав сексу і тут зараза.... от тому я і хожу... Профілактика це краще ніж лікування.... (це моя суб'єктивна думка)

0

5

Можливо ти й правий....може і варто сходити.....

0

6

Ходить надо так или иначе! да раз в пол года, ето немного стрьомный вариант, мол заразился сечас а через пол года сообразил............:), но я с тобой согласен ццеликом и полностью что профилактика ето лутше чем лечения.....................откровенно говоря я не люблю врачей............так что прфилактика зе бест!

0

7

Тьфу-тьфу-тьфу....

0

8

Тьфу-тьфу-тьфу....
это не помогает, пробывал... и по дереву стучал.. а зараза онаж такая сколько не плюй по дереву не стучи... прячется прамо за углом :P

0

9

Скорее............в чьито штанах, иль по юбкой!  :bad:

0

10

Я на лекции валеологии такого наслушался что если бы розказать ето все вам то некто бы сексом в жызни не захотел заниматся а есле бы и хотел то провел бы своего партнера по всех вил диспанцерах города и тесты на все вероятные болячки и то после того одевал на себя презервативов так штук с двадцать)

0

11

Да уж..................и такое было!..................но помни чт не так страшен зверь как говорят!.............но все равно исчераз повторяю..................профилактика ето главноен!

0

12

Главное народ ето иметь постоянного и провереного партнера а не тра***ся х*й знает с кем :-)
Тогда и вен-диспансер ходить не придеться

0

13

Darw написал(а):

а тут підтримую....якщо є людина якій ти довіряєш то раз разом провірились і живіть собі далі....і є*іться наздоров*я)

0

14

smirol написал(а):

а тут підтримую....якщо є людина якій ти довіряєш то раз разом провірились і живіть собі далі....і є*іться наздоров*я)

Чесно, я не могу доверять даже человеку который живет со мною, так как много раз стыкался с тем, что мимолетный секс, это еще не измена и сам с этим согласен, так, что. я всеравно придерживаюсь мысли, что профилактика, еще раз профилактика.... И как можно чаще!!!

0

15

KasperIF написал(а):

то профилактика, еще раз профилактика.... И как можно чаще!!!


тільки не переусєрдствуй... досить часто заражаються саме у вендиспансерах... з нашими то розболтаними медиками...

0

16

KasperIF написал(а):

Чесно, я не могу доверять даже человеку который живет со мною, так как много раз стыкался с тем, что мимолетный секс, это еще не измена и сам с этим согласен, так, что. я всеравно придерживаюсь мысли, что профилактика, еще раз профилактика.... И как можно чаще!!!

да Макс життя то таке діло...всяке може статись...але головне не забувати що у тебе голова на плечах і "резина шипова"
чесно дуже рада що ніколи не попадалсь на таку фігню...може Бог беріг...може фартило...нікому ніц заразного не бажаю....

0

17

smirol написал(а):

але головне не забувати що у тебе голова на плечах і "резина шипова"

глаФФне голова.....
не люблю гуму :)))

0

18

ModeDrator написал(а):

глаФФне голова.....
не люблю гуму :)))

але іноді без гуми ніяк....то життя...або гума або лікуватись)
а ще краще немати ніяких таких контактів...

0

19

smirol написал(а):

а ще краще немати ніяких таких контактів.

..отожбо і воно... от я кажу : я його що на помойці знайшов, щоб у всяке пхати??!!

0

20

ModeDrator написал(а):

от я кажу : я його що на помойці знайшов, щоб у всяке пхати??!!

ну хто де.................але ыд природнього не выдкажеся :)

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Секс » Как часто ви ходите провірятися до ВінДиспансера?