Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Те що ти думаеш, то і пиши » Повага, до батьків...


Повага, до батьків...

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

Досить часто зустрічаюся, з таким питання, що дитина (знайомий, товариш), не поважае своїх батьків. Я вважаю, що це не те що не правильно, а взагалі ... такого бути не має. Кожен повинен поважати своїхь батьків - любити.  Навь коли вони не завжди праві.

А як на вашу думку, наскільки повага до батьків важлива?

0

2

Я вважаю, що важливіших за батьків не має бути нікого......не розумію тих людей що вважають навпаки.....:(((( не розумію і не поважаю.....:(((
Батьки нам дали життя, виховали нас, нічого для нас не жаліють...обмежують себе у всьому для нас...віддають останнє....

Батьки....це святе, ..........ми дух наших батьків...ми їхня кровинка....Вони  радіють коли ми радіємо.....вони завжди поруч, і розрадять в біді....допоможуть.....

За батьків життя віддам....!!!!!!!!!! Кажу свідомо!!!!

Отредактировано Roksana (2007-04-21 15:48:30)

0

3

Так........ повага до батьків мусить бути! І не буду лукавити що для мене на першому місті стоїть такисім"я........Люблю сестру, бабусю що виховує мене вже восьмій рік, матір котра важко працює за кордоном! Але вібачте мені..............батька свого я б вбив................те що він зітворив, з мамою, коли вона була вагітна меньшою сестрою, за те що обявившись спробував мене скалічити! За весь той біль що пережив! Лишень в одному я можу подякувати в тому що він натворив..............це те що в мене є життя! і те що я є такий як є.! оскільки кожна людина...................а собливо діти форсуються під впливом сімейного стану! 
Дякоючи йому: Я навчився виживати в важких умовах, дякоючи йому, я став таким, мене можна рахувати людиною, і дякоюючи тій ситуації яку він сотворив в сім"ї.............я відчуваю людей оскільки цьому прийшлося вчитися самому, тому я навчився краще! По суті мій поклон йому оскільки дякоючи йому все склалося саме так!

0

4

питання перше "чому більшість піпилю ни  паважають батьків"
відповідь на мою думку накльовуєцця сама собою..... як батьки виховали, які головні засади надали дитині, на таких засадах і виросла, і тепер батьки пожинають плоди власних рук... а таких дітей реально шкода...

2 Roksana

Батьки нам дали життя, виховали нас, нічого для нас не жаліють...обмежують себе у всьому для нас...від дають останнє....

Не плутай мляцтво з ситуацією :) , а саме, що не батьки нам життя дали, а БОГ, батьки були лиш інструментом появлення дитини на світ цей...
Батьки піклуються, хочуть як найкраще зробить власним дітям, інколи і обмежуючи себе... Але тре й батькам обмежувати дітей і не у всьому потакати, щоб діти самі шось пробували кумекати що куди і до чого... а не йти просто на готовеньке...

Одним словом, проблема батьків і дітей - одвічна проблема......

0

5

Varera написал(а):

Батьки піклуються, хочуть як найкраще зробить власним дітям, інколи і обмежуючи себе... Але тре й батькам обмежувати дітей і не у всьому потакати, щоб діти самі шось пробували кумекати що куди і до чого... а не йти просто на готовеньке...
Одним словом, проблема батьків і дітей - одвічна проблема......

Да тут я полностью согласен! хотя не факт что есть семьи где нет таких проблем!

0

6

Феникс написал(а):

Да тут я полностью согласен! хотя не факт что есть семьи где нет таких проблем!

Каждая семья - это, как говорили при СССР, отдельная ячейка общества, отдельный индивид(семья) который необходимо рассматривать отдельно, но в одночасье необходимо рассматривать в целостном варианте, а не только дети, или мать, или отец...

0

7

Покрайней мере відали в сокращенном варианте нашу дребедень!

0

8

... я не поважаю людей, які не поважають своїх батьків - це 1... так різні бувають ситуації в сімях... проте в даному випадку потрібно розглядати кожен окремо...
в загальному... буває так, що батькі можуть завдати нам болю через "надмірне" піклування... життя є життя..
Одне я знаю точно... я завжди любитиму і поважатиму їх..

0

9

адназначна!!!

0

10

Согласен, с тобою!.........но как быть с отцом который бросил семью, ради какойто мады, притом, один двухлетний сын, и мать беременна дочкой, там чьота не пятом месяце...
А через некотрое врмя точнее, через 15лет, он появился, приехал из другой страны, и начал ставить притензии, мол ты мой сын, ты мне чьота должен!............какой ето нах.... батя, досих пор жалее......что тогда ему тока один нож, засобачил в ногу, по привычке тренировок!.................и что не загнал второй по глотке,............Не навижу таких уродов, их надо истреблять и запретить размножатьса......

0

11

Да маму, я ей некогда не выскажу многово, но для меня она самое дорогое, после сестры, как бы там не было, ее я тоже пактически не знаю........от так.....а сестра для меня самое родное!

0

12

Я кви тут всі гарно пишете про батьків, про маму особливо... Аж завидно стало... А в мене ужасні стосунки з мамою... Я її непереварюю... І вже точно що не поважаю і не люблю... Вона мені тільки псує життя... І то все бла бла бла що вона народила і виховала нічого порівняно із тим скільки вона нервів з"їла за життя...

Яка я погана ? еге ж?

0

13

Кібер_злючка написал(а):

Яка я погана ? еге ж?

...ніхто не каже що погана... просто бувають різні випадки....

в світі не може все бути ідеально...

закон збереження енергії... в чомусь "-", в чомусь "+"

0

14

Кібер_злючка написал(а):

Я кви тут всі гарно пишете про батьків, про маму особливо... Аж завидно стало... А в мене ужасні стосунки з мамою... Я її непереварюю... І вже точно що не поважаю і не люблю... Вона мені тільки псує життя... І то все бла бла бла що вона народила і виховала нічого порівняно із тим скільки вона нервів з"їла за життя...

Уважать родителей, это так же тяжело как и им уважать Нас... Частенько останавливаюсь и понимаю, что у меня дома "Свой стилет в шкафу", но я не могу сказать что я уважаю свою мать... Она это не заслужила... Вообщем как и я не заслужил того что бы она уважала меня. Любить родителей. Да в глубоко в душе ну очень глубоко.

Отношения между родителями и детьми очень сложны и уважение должно быть, но очень часто его не и причинной тому есть только мы сами, наше общение и отношение друг к другу!!!

0

15

да кожна сімя то ПАТЬОМКИ...і у кожного є свій шкилет у шафі....у мене іноді теж буває думка що моя мама мені все життя нерви їсть і я тіки нервуюсь із-за неї...але коли її нема поряд то я відчуваю що вона мені дуже рідна....з татом у мене інші відносини...він далеко і ми рідко бачимся ( а може це і добре)

0

16

И ВСЕДКИ ПОДТВЕРЖДАЕТЬСА ФРАЗА ЧТО МОЛ РОДСТВЕНИКОВ НАДО ЛЮБИТЬ НА РАСТОЯНИЕ!

0

17

ну тут справа не то як зачасто бачити...а яке ставлення до них....от татову 3 жінку я не люблю...як вона до мене так і я до неї...і я то готова в очі сказати...але люблю тата і поважаю його вибір...

але тут більше піднята тема БАТЬКИ і ДІТИ....як то буває..і як нема поваги дітей до батьків у нашому суспільстві....а хтось був прав...так як мама нікому  ми не потрібні...і навіть за то що вона нам дала життя ми повинні бути їй вдячні і поважати її за те!

0

18

с етим я согласен, но всьоже уважение, к родителям должно быть чьобы там не случилось!

0

19

Еще раз сегодня с утра убедился, что у родителей приходит время, когда Уважать становится тяжело!!!!!!!!!!!!!

0

20

Незнаю я както тут с вами питаюсь развить ету тему, просто смотрю, как оно к сожален6ию я не могу сказать онозначно!......не привык я к родителям, могу сказать одно что хоть со своей бабушкой я не всегда в согласие........но я ее не то что уважаю как старшего человка......я просто ее люблю!

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Те що ти думаеш, то і пиши » Повага, до батьків...