Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Вірші » маразм -мат сознания ,теорія відносності.


маразм -мат сознания ,теорія відносності.

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Коли себе люди оцінюють
З різних точок бачення,
Цікава річ, що діє як вимір,
Певні вартості змінює.

Вада стає цнотою,
А вартість – дурницею,
Про супротивника – коли починає –
Кажемо, що дурень,

Про прихильника, коли важко
Признати нам, що розсудливий –
Не скажемо, що бовдур,
Скажемо: «Є дуже порядним».

Коли мудрий чоловік
Ображає ворожий нам люд –
Стверджуємо, що є «розумним»
Та доповнюємо: «лайдак».

Якщо у нашому колі
Лайдак стає знатним –
Кажемо: «Кремезний чоловік.
Здатний – кажемо – Спритний».

Коли наш супротивник оступається
«Зрадник!» - голосно кричимо.
Коли наш прихильник зрадить:
«Не був він нашим прихильником».

Та це нечувано
Нам дух підтримує,
Що проти завжди нас
Дурні тільки та пройдисвіти.

А з нами, всі або
Розсудливі, або горді,
Або порядні на корні,
Або дуже розумні.

0

2

я правда так и не понял в чьом состоит вопрос!.......если хочеш писать стихи то есть такая рубрика СТИХИ!.....от те туда ет точно!

0

3

Конгрес стоїть перед невирішальною проблемою: як отримати від нас податки, яких ми не можемо платити, щоб витратити їх на те, що нам не потрібно.
( маразм?)

0

4

Створіннячко написал(а):

Конгрес стоїть перед невирішальною проблемою: як отримати від нас податки, яких ми не можемо платити, щоб витратити їх на те, що нам не потрібно.
( маразм?)

ето не маразм! а логический вывод политикоов....поскольку большенсто являеитьса аполитичиским обществом!

0

5

Створіннячко написал(а):

Конгрес стоїть перед невирішальною проблемою: як отримати від нас податки, яких ми не можемо платити, щоб витратити їх на те, що нам не потрібно.
( маразм?)

ну ось знову маразм.. сказати що ми дуже розумні ?............не знаю
кожний має свою систему відліку і початок в кожного різний
наповнювати наші слова змістом те саме що викривляти правду чистий потік думок і вцьому наша проблемамоя так точно ..........

0

6

снесхождение написал(а):

ну ось знову маразм.. сказати що ми дуже розумні ?............не знаю
кожний має свою систему відліку і початок в кожного різний
наповнювати наші слова змістом те саме що викривляти правду чистий потік думок і вцьому наша проблемамоя так точно ..........

наод.....аууууууууууу!......мля  неспою я конешно сам частенько задуваюсь над таким но ет уже перебор!.......
да ето твои мысли.....Грыш но возьми по сути!..........Каждое слово несет в себе определенный смысл!......нет ни одной фразы которою произнес человек.....и она б была сказана просто так!

0

7

!

Феникс написал(а):

.Грыш но возьми по сути!..........Каждое слово несет в себе определенный смысл!......нет ни одной фразы которою произнес человек.....и она б была сказана просто так

ти мене не зрозумів та мабутьі не зрозуміеш ,
кожне слово несе значеня але комбінацвя одних і тих самих слів несе різний зміст ,я намагаюсь сказати що не варто просто викривляти ті справжні слова що хоче сказати наш мозок інколи це повний маразм і інші цього не розуміють та все одно не перекручувати потік думок.......... в нас і так мало залишилось чистого і справжнього не зміненого рамками цензури , логіки ,правопису,та інших обмежень!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

8

снесхождение написал(а):

ти мене не зрозумів та мабутьі не зрозуміеш ,
кожне слово несе значеня але комбінацвя одних і тих самих слів несе різний зміст ,я намагаюсь сказати що не варто просто викривляти ті справжні слова що хоче сказати наш мозок інколи це повний маразм і інші цього не розуміють та все одно не перекручувати потік думок.......... в нас і так мало залишилось чистого і справжнього не зміненого рамками цензури , логіки ,правопису,та інших обмежень!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

млин то что мозг ет маразм...я знаю!,....а вот то что мы сами его так заганяем...ет тоже известно..но почему ты считаеш что я тя не пойму??

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Вірші » маразм -мат сознания ,теорія відносності.