Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Вірші » як оцінити правду з чого почати ????


як оцінити правду з чого почати ????

Сообщений 1 страница 20 из 42

1

яка система цінностей підходить нам???
від чого відштовхуватись???

Дивно, як точка бачення
Автоматично змінює
Вимір наших критеріїв
Признання або осудження.

Коли ми конфіскуємо –
Це національна заслуга.
Коли у нас конфіскують –
Ґвалтують свободу слова.

Коли нас замикають, -
Тирани! Деспоти! Кати!
Коли ми замикаємо –
Ми справжні Демократи!

Коли кричимо «Геть!» -
Ми справжні патріоти польські.
Ті, що «Геть!» нам кричать
Це – ворожа діяльність.

«Два плюс два є чотири» у нас –
Це догма, це теологія.
«Два плюс два є чотири» у ворога –
Вульгарна демагогія.
.....

0

2

Я всегда отталкивался от одного...........моральная ценность!.....главноен для меня ето люди которые меня окружают!...... :) ......и исче одно........я сам умру но спасу ближнего!...и если уже попал в драку......то попаду в реанимацию.........и заберу с собой как мона больше народу!

0

3

А що таке правда і хіба її можна оцінювати?Є речі,які варто залишати такими які вони є...Не задавати зайвих запитань і не вдалятись  в ніякі подробиці...Нехай "правда" для кожного буде тим,що він сам для себе хоче взяти чи усвідомити(взалежності від випадку).Тому що, я впевнена, ніхто ніколи не знайде спільного висновку...Скільки людей- стільки думок.Нехай наша віра і наша моральність сама відповість на це.

Отредактировано Створіннячко (2007-06-24 01:11:56)

0

4

Все, що тобі потрібно - це правда. Але не щоденна, яка вгризається в очі, шматуючи тіло і дух, не та, що плаває на поверхні, як шматок лайна, а якась інша - потаємна, прихована за діями і бездіяльністю, за хаосом днів, за світлом вікон. Причому озвучити цю правду повинен хтось зовні. Біда лише, що той хтось теж чекає на одкровення від іншого, а інший - від ще іншого… Так ми і помираємо, не дізнавшись найголовнішого, не почувши чогось вкрай важливого, бо ж єдина інколи доступна нам правда - це смерть…

0

5

незнаю..... я привык валить всьо в глаза и на прямую!....возможно я не прав......но ето моя суть!....а правду опеределить очень просто!....люди всьотки врут много...но я им не верю....и всегда видно что он лжет!

0

6

Інколи хочеш зібратись з усіма своїми думками  і проаналізувати якісь ситуації.події,слова,вчинки,почуття...Ти шукаєш різницю між буденним фальшем і святковою правдою...шукаєш-шукаєш...і хтось в один момент говорить тобі ,що правда- абсолютна брехня.  Для мене правда- це мої почуття...відчуття...Можна хотіти собі збрехати- та твоє єство тобі не дозволить цього зробити...завжди очі ,якісь рух чи жест тіла видасть нещирість...По суті, правда- це вияв наших емоцій...А брехня, в  більшості випадків- це та сама ж правда, але намальована нам так,як ми того хочемо....Хочеш -брешиш собі, а хочеш -ні.То все залежить від нашого внутрішнього світу і бажань...правду не варто оцюнювати, її просто треба відчувати...А відчути можна тільки вміючи довіряти.Все взаємопов'язане.

0

7

Створіннячко написал(а):

Все, що тобі потрібно - це правда. Але не щоденна, яка вгризається в очі, шматуючи тіло і дух, не та, що плаває на поверхні, як шматок лайна, а якась інша - потаємна, прихована за діями і бездіяльністю, за хаосом днів, за світлом вікон. Причому озвучити цю правду повинен хтось зовні. Біда лише, що той хтось теж чекає на одкровення від іншого, а інший - від ще іншого… Так ми і помираємо, не дізнавшись найголовнішого, не почувши чогось вкрай важливого, бо ж єдина інколи доступна нам правда - це смерть…

смерть я розглядаю як засіб до безсмертя але як правдку ніколи
правд є багато я прагну до істини правда це субєктивна істина  викривлена людиною

0

8

Створіннячко написал(а):

Інколи хочеш зібратись з усіма своїми думками  і проаналізувати якісь ситуації

бывает и тогда я ухожу кудато подальше от людей чаще всего в горы.......лес.....и провожу некоторое время в!диночестве!........размышляя и переоценивая самого себя!

Створіннячко написал(а):

слова,вчинки,почуття...Ти шукаєш різницю між буденним фальшем і святковою правдою...шукаєш-шукаєш...і хтось в один момент говорить тобі ,що правда- абсолютна брехня.  Для мене правда- це мої почуття...відчуття...Можна хотіти собі збрехати- та твоє єство тобі не дозволить цього зробити...завжди очі ,якісь рух чи жест тіла видасть нещирість...По суті, правда- це вияв наших емоцій...А брехня, в  більшості випадків- це та сама ж правда, але намальована нам так,як ми того хочемо....Хочеш -брешиш собі, а хочеш -ні.То все залежить від нашого внутрішнього світу і бажань...правду не варто оцюнювати, її просто треба відчувати...А відчути можна тільки вміючи довіряти.Все взаємопов'язане.

Не совсем......правда ето более матереальная вещь.....ты говориш о духовной части!....больше сказать философии....нашего существования!......но вспомни сам вопрос.......
Правдап ето факти которые совсем не оспоримы!

снесхождение написал(а):

смерть я розглядаю як засіб до безсмертя але як правдку ніколи
правд є багато я прагну до істини правда це субєктивна істина  викривлена людиною

Истина одна........но она нам недосяжна.....поскольку наше существование и есть поиск истины!........

0

9

Феникс написал(а):

Истина одна........но она нам недосяжна.....поскольку наше существование и есть поиск истины!......

наше існуваня це не просто пошук, Сенс життя - це сама цінність, мабуть, тому ми шукаєм його вічно щоб ніколи не найти, бо як історія показує, все про що ми дізнаємось не завжди до добра приводить.
тому запитаю у відповідь! А хотіли би Ви, наприклад, дізнатися про своє майбутнє, повністю про своє майбутнє, своє життя і коли помрете? Адже лише так ви можете точно знайти сві сенс життя, чи ні?

0

10

снесхождение написал(а):

тому запитаю у відповідь! А хотіли би Ви, наприклад, дізнатися про своє майбутнє, повністю про своє майбутнє, своє життя і коли помрете? Адже лише так ви можете точно знайти сві сенс життя, чи ні?

неа....так прсто не интересно жить...и зачем тогда???

0

11

снесхождение написал:
тому запитаю у відповідь! А хотіли би Ви, наприклад, дізнатися про своє майбутнє, повністю про своє майбутнє, своє життя
і коли помрете? Адже лише так ви можете точно знайти сві сенс життя, чи ні?

Хотіла б...Якби я знала що там впереді я б зробила все ,що від мене можливо,лиш би змінити там все на краще...

0

12

Створіннячко написал(а):

Хотіла б...Якби я знала що там впереді я б зробила все ,що від мене можливо,лиш би змінити там все на краще...

от нет я с тобой не согласен........больше все го мучений.....от того что знаеш кто и когда умрет ...а изминить не имееш права.....поскольку....нарушая обычный ход событий.......ты приведеш к тем последствиям.....которые могут ссвети тебя с ума!

0

13

Феникс написал(а):

от нет я с тобой не согласен........больше все го мучений.....от того что знаеш кто и когда умрет ...а изминить не имееш права.....поскольку....нарушая обычный ход событий.......ты приведеш к тем последствиям.....которые могут ссвети тебя с ума!

Чомусь ми завжди думаємо,що якшо нам колись дадуть шанс дізнатись про щось з свого майбутнього і щось змінити на краще - то це обов'язково призведе до чогось поганого...Колись дивилась дуже хороший фільм- фантастика ,звісно, але зі смислом...Суть в тому,що ми просто боїмось змін і наш страх викривлює реальність тих подій,які відбуваються.Просто потрібно не боятись ,а  діяти! Міняти щось - це зовсім не погано.І знати про те,що буде наперед- теж.Інколи це дуже корисно,бо якми міг мати такий дар- то б зміг допомогти багатьом людям,незавжди собі- але іншим.А це добре.як на мене...Можливо,не кожний готовий для такого просто...І не всі ми сильні...Кожному своє? Чи не так?

0

14

скажу так.....что есть один фильм...."Ефект мателька"..........а от если помагать другим...я готов.....к коким бы ето последствиям для меня не привело!.........главное помочь остальным!

0

15

Повернемось до запитання "Як оцінити правду?З чого почати?".Все,щоб ми не починали повинно виходити з нашого єства,із середини...Тому найкраща оцінка чого небудь це дозволити собі відчути ...Тому що ми від природи складені так,що не можливо ввести в обману наші справжні інстинкти,ті,які закладені в нас ще від створення першої людини.Просто їх потрібно відкрити,випустити на волю і довіритись тим почуттям...На мою думку,це і є оцінка правді.Не потрібно нічого ускладнювати і шукати якихось методів, все геніальне дуже просто...Правда,нам -людям,важко із цим змиритись.Ми прагнемо істини.А вона поруч-на відстані руки...але часто ми лінуємось протянути руку щоб взяти своє.Нам увесь час хочеться чогось грандіозного і недосяжного.Ми створюєм собі ілюзії,які потім видаєм за правду...І ці ілюзії стало звичним замінником правди-першопочаткової,такої,яка була дана нам на початку.Це майже те саме як еволюція людини...Спочатку ми були одні- а тепер зовсім інші..Але якшо копнути глибше- то знайдем багато подібностей...Може змінитись лиш оболонка- а не внутрішня цілісність.Люди-це люди.А правда-це правда.єдина відмінність у всьому цьому полягає в тому,що скільки є людей-стільки є правд і істин.Можливо,так було завжди,ніколи не було однієї правди чи істини,чи того і того...Як кожен з нас відчуває по-різному -так і все у нас різне,хоча, і з вигляду відразу не помітиш.Просто на речі потрібно дивитись не просто з відкритими очима,а з такими,ніби ти шось розглядаєш під мікроскопом...Всі деталі до найменшої.Такшо оцінити правду можна за допомогою відчуттів, а почати треба з себе самого...

0

16

МЫ всьо равно не можем быть уверены в правдивсти и искренности нашего собоседника!

0

17

Феникс написал(а):

МЫ всьо равно не можем быть уверены в правдивсти и искренности нашего собоседника!

Як кажуть:" Довіряй, але перевіряй" .Якшо ти не можеш бути впевнений в своєму співрозмовнику,то просто завжди будь на крок вперед від нього ... І ще, я вірю,що навіть у кожній брехні є доля правди. Такшо якби її не приховували, вона всерівно випливе.

0

18

Согласен, но я предпочитаю.........идти на два шага вперед, .....и всегда удостоверсь в собеседнике!

0

19

А два кроки не занадто велика відстань? Я,по своїй природі, рідко коли підпускаю до себе людину ближче ніж на відстань витянутої руки,така вже я є, але мені здається,що випередивши когось на два кроки - віддалить тебе від людини, а як тоді можна бути щирим?

0

20

Створіннячко написал(а):

А два кроки не занадто велика відстань? Я,по своїй природі, рідко коли підпускаю до себе людину ближче ніж на відстань витянутої руки,така вже я є, але мені здається,що випередивши когось на два кроки - віддалить тебе від людини, а як тоді можна бути щирим?

очень просто...........два шага....ето и есть вытянутая рука........и вовторых..........когда ты знаеш людей.........по скольку опередил их......то точно знаеш кому доверять а кому нельзя......правда иногда ошибаешсся.........и некоторые люди из за етого страдают............жаль их....но тут война.....и она без жертв не бывает

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Вірші » як оцінити правду з чого почати ????