Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Вірші » як оцінити правду з чого почати ????


як оцінити правду з чого почати ????

Сообщений 21 страница 40 из 42

21

В такому випадку втрачаються ті цінності спілкування з людиною...Не варто боятись людей.

0

22

да общатьса становитьса не интересно.....но та или иначе я обезопасил себя................хотя я невсегда етим пользуюсь!

0

23

Сьогодні я стикнулась із такою проблемкою : мою правду було викривлено і тупо висміяно...Як же обідно,коли ти щиро комусь відкриваєш свої почуття,говориш правду, а людина сміючись з тебе ,говорить,що ти нагло обманюєш...А насправді я говорила ПРАВДУ...Чому от коли ти збрешиш -то тобі вірять,а коли показуєш речі,такими як вони є- їх не сприймають в серйоз???

0

24

Створіннячко написал(а):

Сьогодні я стикнулась із такою проблемкою : мою правду було викривлено і тупо висміяно...Як же обідно,коли ти щиро комусь відкриваєш свої почуття,говориш правду, а людина сміючись з тебе ,говорить,що ти нагло обманюєш...А насправді я говорила ПРАВДУ...Чому от коли ти збрешиш -то тобі вірять,а коли показуєш речі,такими як вони є- їх не сприймають в серйоз???

таке іноді трапляється це проблема в твому співрозмовнику він просто сам не здатний на щирість та відвертість  і тому нікому не довіряє

0

25

снесхождение написал(а):

таке іноді трапляється це проблема в твому співрозмовнику він просто сам не здатний на щирість та відвертість  і тому нікому не довіряє

можливо

0

26

так боло зі мною не раз

0

27

снесхождение написал(а):

так боло зі мною не раз

Все,що нас не вбиває- робить нас сильнішими...Значить так має бути...

0

28

люди чому існує брехня ???
я не кажу що це погано  чи добре ала це щось не природне а так створене людиною і як завжди невдало

0

29

Створіннячко написал(а):

Все,що нас не вбиває- робить нас сильнішими...Значить так має бути...

чомусь нагадує слова з однієї пісні??

0

30

Брехня- це один із засобів самооборони...людини...

0

31

Брехня- це один із засобів самооборони...людини...

так і не тіліки це знарядя яким люди пробивають стіні довіри і беруть що захочуть :(

0

32

снесхождение написал(а):

чомусь нагадує слова з однієї пісні??

не знаю де народились ці слова...але колись,коли я була в сильному відчаю ними мені допомогли перебороти біль ...Тепер вони одна із частин мене...

0

33

Створіннячко написал(а):

не знаю де народились ці слова...але колись,коли я була в сильному відчаю ними мені допомогли перебороти біль ...Тепер вони одна із частин мене...

що саме частина тебе  слова чи саме кредо яке вони несуть?

0

34

снесхождение написал(а):

що саме частина тебе  слова чи саме кредо яке вони несуть?

Слова,кредо...суть...

0

35

снесхождение написал(а):

так і не тіліки це знарядя яким люди пробивають стіні довіри і беруть що захочуть

Ми самі ж віддаємо іншим те,що вони хочуть...Брехня просто підштовхує нас на довіру...так само потім і відштовхує...забираючи поняття довіри назавжди..

0

36

Створіннячко написал(а):

Брехня- це один із засобів самооборони...людини...

нет просто все хотть быть по выше себя!

0

37

Створіннячко написал(а):

Ми самі ж віддаємо іншим те,що вони хочуть...Брехня просто підштовхує нас на довіру...так само потім і відштовхує...забираючи поняття довіри назавжди..

извени но помойму ошибочное мнение!......просто некоторые люди....сбе реально гонять!............они врут только для двух причин...........первая подставить...а второе просто боятьса реальной правды! и лиш по етому все так выходить.....иногда сушществует лож во спасения.....но ето........редкость!:(((

0

38

Феникс написал(а):

извени но помойму ошибочное мнение!......просто некоторые люди....сбе реально гонять!............они врут только для двух причин...........первая подставить...а второе просто боятьса реальной правды! и лиш по етому все так выходить.....иногда сушществует лож во спасения.....но ето........редкость!((

Звісно,бувають випадки ,коли у нас щось відбирають,сама не раз з таким стикалась,але просто частіше ми самі помиляємось і тому все виходить от так...не гарно...Але оскільки я не вірю у  випадковість - то знаю,що кожна наше помилка до чогось нас веде,або життєва ситуація...Інколи це все .що з нами трапляється просто підготовує нас до чогось нового...Інколи до ще більшого розчарування, а інколи і навпаки..=)))...

0

39

Створіннячко написал(а):

Звісно,бувають випадки ,коли у нас щось відбирають,сама не раз з таким стикалась,але просто частіше ми самі помиляємось і тому все виходить от так...не гарно...Але оскільки я не вірю у  випадковість - то знаю,що кожна наше помилка до чогось нас веде,або життєва ситуація...Інколи це все .що з нами трапляється просто підготовує нас до чогось нового...Інколи до ще більшого розчарування, а інколи і навпаки..=)))...

цілком згодний!!!!!!!!!!

0

40

Нарахунок брехні...Її в світі так багато,що інколи стає надзвичайно противно і гидко...Я не можу терпіти брехню, в яких би то цілях вона не була застосована...Хоча і сама не раз за собою помічала як мимоволі можу сказати неправду...Звичайний приклад...телефонний дзвінок:"-Ти де є зараз?",відповідь:"-та я вже в пижику,їду,через пару хвилин вже буду!"( в той час ти лиш стоїш на зупинці або тільки до неї доходиш)...Навіщо брехня?Чи брехати?Це просто є частиною нас.ми створені так...або просто самі до неї пристусувались і тепер без неї не можемо...Ми нею  і захищаємось і виправдовуємось,хоча для мене виправдовування і є одним із засобів захисту-тому я рідко виправдовуюсь у своїх вчинках,частіше я їх лише пояснюю оточуючим...Бо вони в більшості випадків не зрозумілі і дикі..чи то пак дивні...хоча,не хочу хвалитись, я рідко брешу...Частіше я просто замовчую інформацію- бо не сказати не означає збрехати.але не чиїсь питання завжди відповідаю щиро,спочатку можу нічого не відповісти,на все свій час,але потім-правду...Хоча один раз брехати мені довелось ...Людина була смертельно хвора- і сказати їй то-це то саме було б шоб підлити в вогонь масла...І мені прийшлось довго обманювати в тому,що з нею відбувається,бо те,що говорила я і інші люди-давало їй надію на виздоровлення...і людина змогла дожити до нового року,але на жаль,не більше...Так що таке брехня?і навіщо вона існує?хоча,дурне питання...всі ми різні, і брехня різна...

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Вірші » як оцінити правду з чого почати ????