Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Те що ти думаеш, то і пиши » Маленька людина самотність


Маленька людина самотність

Сообщений 1 страница 20 из 44

Опрос

Як бути,коли тікати вже нікуди?
Змиритись і віддатись течії

0% - 0
Піти на ризик

100% - 7
Голосов: 7

1

Маленька людина як мертва сльоза
Невідома картина хто вона
Впала на землю торкнувшись дійсності
Своїх думок м’якої стійкості
Свідомість наповнена образою
Емоції не знайдеш їх відразу
Знання перетворились в сміття
Підкажіть їй хто вона

Не потребує порад
Не потребує тепла
Не потребує слів
Тільки каже сама собі

Ніхто не чує крику моєї душі
Ніхто не бачить мого рваного серця
Ніхто не допоможе коли я сама по собі
Маленька людина самотність

Не потрібно більше людського тепла
Їй непотрібні образи перед очима зала
Вона живе в своєму світі
Вона помре і ніхто цього не помітить .

0

2

Стих мне понравился......но он не совсем правильный....по крайней мере не про всех!.....:)))) ......знаю по себе!.......что сам но мне ето нравитьса...в какойто степени!:))) а если бежать некуда то только риск....по скольку и так терят нечего а гнить умирая?.....не ет точно не про меня!

0

3

1. Приветствую на нашем форуму!!!
2. Риск -дело благородное, особенно если ты уже не видишь свет в конце туннеля!!!  То только рис! Надо биться до последнего!

0

4

KasperIF написал(а):

1. Приветствую на нашем форуму!!!
2. Риск -дело благородное, особенно если ты уже не видишь свет в конце туннеля!!!  То только рис! Надо биться до последнего!

согласен умереть в бою ето банально но исреннье красиво!

0

5

Коли настає в житті така ситуацію, коли вже нема куди тікати то борись не борись- воно нічого тобі не дасть, ще більше страждань , болю...чимало сліз,які ,можливо, і ніхто не побаче.Померти в бою красиво тільки тоді ,коли ти на 100 відсотків впевнений в своєму виборі , в своїх бажаннях і діях...Нехай ти все-таки зберешся з силами і погодишся на ризик, і що тоді, коли за плечима в тебе масу обов'язків і людей.які залежать від тебе , а ти від них...Чи зможеш ти поставити їх на карту???В таких тестах більшість з нас обирає піти на ризик, а чи в житті ти зможеш погодитись на гру - ставка якої твоє подальше життя? Ти ймовірніше вибереш стабльність...Якшо це не так- доведи!

0

6

Створіннячко написал(а):

Померти в бою красиво тільки тоді ,коли ти на 100 відсотків впевнений в своєму виборі , в своїх бажаннях і діях..

само собой......но даже когда загнан в угол.....я не хочу умирать безсмысленно умирать....лутше собрать последние силы....и боротьса...ведь есть шанс пускай 1 из милиона...но есть что ты выживишь!

Створіннячко написал(а):

Нехай ти все-таки зберешся з силами і погодишся на ризик, і що тоді, коли за плечима в тебе масу обов'язків і людей.які залежать від тебе

вот ето уже другой вопрос...но если за тобой такие люди тогда ты должна быть счастлива!......по скольку ето одна из нашых целей...и ето тоно не безвыходность!

Створіннячко написал(а):

...Чи зможеш ти поставити їх на карту???В таких тестах більшість з нас обирає піти на ризик, а чи в житті ти зможеш погодитись на гру - ставка якої твоє подальше життя?

если терять нечего...даже если еть.....я поставлю!....по скольку еслиб нас ето устраивало мыб не думали........повенрь я очень часто так ризкую...пускай один раз но виграл....и не важно сколько раз я проиграл....что зделано того уже не вернуть!

Створіннячко написал(а):

Ти ймовірніше вибереш стабльність...Якшо це не так- доведи!

согласен ето более верный путь!...
но все же...,!........не всегда.....
довести довольно просто...
например....
когда достало все....ты живешь только в ночь!....на глазах только сльозы... в душе? ....души уже нет!...
и ты понимаеш чтоб выжить тебе надо рискнуть в один момени........и я пойду.....поскольку перемены всегда к лутшему.....к.ак бы...ты не говорила.....противоречия....но ето так!

0

7

Інколи ми попадаєм в такі ситуації,що важко знайти правильний вихід...не обов'язково ти повинен знаходитись у безвихідній ситуації, в любій ситуації завжди є вихід, але інколи він суперечить нашим бажанням...В своєму запитанні я не прагнула зачепити якісь глобальні безвихідні проблеми людства,там де все так красиво і високопіднесено...А звичайні сюрпризи долі,які змушують твій розум попотіти, а серце боліти у грудях так,що інколи ,здавалось,краще б в тебе його взагалі ніколи не було, або хай би тобі його вирвали...Тікати нікуди...а коли нам тікати нікуди? Тільки тоді, коли ти настільки сильно несеш обов'язок перед іншими, і байдуже,шо ситуація змушує тебе страждати...поїзд пішов...Ти вже не завдаш боляче своїм близьким своєю черговою втечею...мабуть,подорослішала...чи шось в тому роді...Але завдаєш боляче своїм мріям і прагненням,мусиш відмовитись від того,заради чого хотіла жити...І тоді ти відчуваєш себе маленькою людиною самотність...Не зрозумілою іншими,бо всі так вже протяті своїми заморочками,що навіть якби ти стала посерд міста і заридала на все горло,ніхто б не звернув би особливої уваги- бо це вже звичність- реалії нашого часу....і всерівно ти задаєш собі питання, як бути. коли тікати вже нікуди, але на жаль не знаходиш відповіді...Всі кажуть,треба боротись....А з чим? З ким боротись?Від себе втекти не можливо...

0

8

Проснувшись утром! Я ставлю всю свою жизнь под угрозу! И подвергаю угрозе свих близких, "Ми в отве за тех, кого мы приручили! " Так что подвергать себя опасностей. Да когда сидишь в глухом углу всеравно - пусть в омут но прыгать вперед! и ТОЛЬКО ТАК нет безвыходных ситуаций!!!

0

9

Створіннячко написал(а):

Інколи ми попадаєм в такі ситуації,що важко знайти правильний вихід...не обов'язково ти повинен знаходитись у безвихідній ситуації, в любій ситуації завжди є вихід, але інколи він суперечить нашим бажанням...В своєму запитанні я не прагнула зачепити якісь глобальні безвихідні проблеми людства,там де все так красиво і високопіднесено...А звичайні сюрпризи долі,які змушують твій розум попотіти, а серце боліти у грудях так,що інколи ,здавалось,краще б в тебе його взагалі ніколи не було, або хай би тобі його вирвали...Тікати нікуди...а коли нам тікати нікуди? Тільки тоді, коли ти настільки сильно несеш обов'язок перед іншими, і байдуже,шо ситуація змушує тебе страждати...поїзд пішов...Ти вже не завдаш боляче своїм близьким своєю черговою втечею...мабуть,подорослішала...чи шось в тому роді...Але завдаєш боляче своїм мріям і прагненням,мусиш відмовитись від того,заради чого хотіла жити...І тоді ти відчуваєш себе маленькою людиною самотність...Не зрозумілою іншими,бо всі так вже протяті своїми заморочками,що навіть якби ти стала посерд міста і заридала на все горло,ніхто б не звернув би особливої уваги- бо це вже звичність- реалії нашого часу....і всерівно ти задаєш собі питання, як бути. коли тікати вже нікуди, але на жаль не знаходиш відповіді...Всі кажуть,треба боротись....А з чим? З ким боротись?Від себе втекти не можливо...

не совсем правильный угол!.....мировозрения.......посмотри на других!........некоторые веселые попрои все некоторые убитые!.......а насчет ситуацый .........поверь мой мозг доходил до точки кепенпия,........когда даже я был спивался......и по сути личился от алкоголизма!....но все же я выжел...и рад етому!

KasperIF написал(а):

Проснувшись утром! Я ставлю всю свою жизнь под угрозу! И подвергаю угрозе свих близких, "Ми в отве за тех, кого мы приручили! " Так что подвергать себя опасностей. Да когда сидишь в глухом углу всеравно - пусть в омут но прыгать вперед! и ТОЛЬКО ТАК нет безвыходных ситуаций!!!

а вто тут то немного я не согласен...но суть правильна!

0

10

Прийшов такий час коли мені справді нема куди тікати...раніше  умене було багато доріг,які то переплітались.то розгалужувались,тепер є одна- лиш вперед....Я знаю,що мушу йти попри всі мої бажання, адже те що потрібно мені може завдати болю іншим....Колись, коли ше я займалась валеонтерством мені сказали таку фразу:"Мої права закінчуються тоді,коли починаються права інших людей"...Тому мені зара більше нічого не залишається як віддатись долі,ситуації...буду пливсти за течією.....або навіть ні.....нехай вона сама несе  мене кудись...Зара я невправі нічого змінити...Нехай буде те,що має бути, від долі не втечеш....А там я розберусь....Я б була не я....якби не вміла вирішувати свої проблеми....Час покаже.....

0

11

Створіннячко написал(а):

Прийшов такий час коли мені справді нема куди тікати...раніше  умене було багато доріг,які то переплітались.то розгалужувались,тепер є одна- лиш вперед....Я знаю,що мушу йти попри всі мої бажання

"Дорогу осилит идущий"

Створіннячко написал(а):

адже те що потрібно мені може завдати болю іншим..

как говорят на востоке:
"Не пытайсся утопить врага, сиди у себя на пороге и жди когда мимо тебя пронесут его труп!"
я о том что не надо отплачивать на зло злом......ет к добру не приводит!....
Потом вас на праве должны были обучить что месть не может являтьса оправданием поскольку она не адекватна!

Створіннячко написал(а):

....Колись, коли ше я займалась валеонтерством мені сказали таку фразу:"Мої права закінчуються тоді,коли починаються права інших людей"...Тому мені зара більше нічого не залишається як віддатись долі,ситуації...буду пливсти за течією.....або навіть ні.....нехай вона сама несе  мене кудись...Зара я невправі нічого змінити...Нехай буде те,що має бути, від долі не втечеш....А там я розберусь....Я б була не я....якби не вміла вирішувати свої проблеми....Час покаже.....

50 на 50.....ты можеш дрейфовать по жизни некоторое время.......но всегда держи весло на готове...и немного коректируй свое дрейфование!

0

12

Феникс написал(а):

50 на 50.....ты можеш дрейфовать по жизни некоторое время.......но всегда держи весло на готове...и немного коректируй свое дрейфование!

Буду старатись...Побачим ,що з цього вийде =)

0

13

Створіннячко написал(а):

Буду старатись...Побачим ,що з цього вийде =)

Главное ето вера в то что у ят все получитьса....а дальше дело  пойдет как по маслу!

0

14

віра в  себе єдине,що в мене зараз є...Але цього мало у цьому великому світі...Інколи потрібно ше трохи розуміння і підтримки...А цього зара ,нажаль,дуже не вистачає.

0

15

Створіннячко написал(а):

...Інколи потрібно ше трохи розуміння і підтримки...А цього зара ,нажаль,дуже не вистачає.

согласен.....но присмотрись.......и думаю всегда найдетьса человек который высслушает и попытаетьса понять...........а там уже возможног что поймет!....и поддержит!

0

16

Дивно так...Ти знаходишся серед багатьох  людей і ,здається,потрібний їм, а відчуваєш надзвичайну самотність.

0

17

Створіннячко написал(а):

Дивно так...Ти знаходишся серед багатьох  людей і ,здається,потрібний їм, а відчуваєш надзвичайну самотність.

Согласен!......но мне кажетьса что ето одиночество я сам себе создаю...........просто немного отличаюсь от других....и это......довело до того что чуствкуеш себя изгоем!

0

18

Мабуть,якшо б  в мене відібрати моє почуття самотності,тоді б Я уже була б не Я...не Створіннячко....не Аліна...може, моя самотність -це те,що відрізняє мене від маси...

0

19

возможно.....но я сомневаюсь.........по сути если чтонибудь отобрать у тебя.....ет былаб не ты!

0

20

Відібрати,думаю,все можливо,от тільки не розумію, чому моє Я не дозволяє то зробити...Багато чого доля вже в мене відібрала,хоч я і щиро та віддано боролась,впиралась,не давалась...А от самотність залишається увесь час.

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Те що ти думаеш, то і пиши » Маленька людина самотність