Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Магія » Людина - створіння магічне


Людина - створіння магічне

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Людина - створіння магічне, зі мною не погодиться лише той, хто не вірить в себе, хто ніколи не дивився в небо милуючись величчю Сонця та безкінечністю Неба. Поринувши в красу Всесвіту ви самі стаєте його окрасою. Наші предки говорили, що коли людина досягає досконалості в цьому світі, вона іде в небо і стає Зорею. Звісно, у кожного шлях до цієї Зорі свій, але бачити цей шлях і не кружляти довкола нього, а йти ним, допомагають знання наших славних предків. У цій рубриці, ми спробуємо донести до вас, наскільки це можливо, ту інформацію, яка допоможе повірити вам у свою магічність. Час взяти долю у свої руки, не лякайтесь, Боги завжди стануть у допомозі. Адже вони самі зацікавленні, щоби їх земні нащадки, були досконалі.

Отже, сміливіше відкривайте двері у Всесвіт, насправді він дуже чарівний!!!

0

2

Магия!.........она существует........и ето одно из техвщей прокоторою многоктоговорит......а мало кто верит:)) ....странно!......но факт!.....внашеммире возможно все!

0

3

Духовність людини твориться вже з моменту народження. Володіючи усією інформацією світу, людина користується нею підсвідомо, особливо в екстремальних ситуаціях.

0

4

Особисто я вірю в магію...і вважаю,що всі ми частина її...Просто в деяких людей їхні здібності відкриваються швидше і помітніше ніж у інших...І та ж магія буває у різних проявах...Є магія слова,думки,почуттів...вчинку...погляду...Є і готові заклинання ,які використовують то в добрих ,то не в хороших намірах...хоча ,осоисто моя думка. в яких намірах не використовувати закляття.вони всерівно не несуть позитиву...Я таке поняття як рівноцінність...і взаємоповязаність...Якшо десь погано-то десь мусить бути добре...Якшо сьоні ти сумуєш - то завтра ти радієш...Зроби іншій людині добро,то всерівно десь зародиться зло...Все мусить бути пропорційно рівно...

0

5

Сьогодні я розповім про слово...Не знаю чи ви помічали.але часто ,коли хтось зарікається чи говорить шось не хороше.то якась людина поруч з вами вам зробить зауваження чи шось там сплюне три рази...чи шось подібне...Просто слово-це надзвичайно великий енергоносій...Якшо у вас питають як ваш настрій...і ви відповісте все прекрасно,то ви отримали велику порцію позитивної енергії...а якшо навпаки ви сказали,шо у вас все погано- то до вас відразу починає липнути негативна енергія ..яка руйнує вашу ауру,ваш захисток...Якшо ж ви сказали шо ваші справи ніяк- то ви онолювали все,що з вами відбувалось...усе хороше і погане..бо ніяк..це застій..і навіть гірше...Тому коли ми щось говоримо чи бажаємо - то тре дуже добре вдумуватись в суть тих слів,бо вони енергія...

0

6

в кожному з нас прихований надзвичайно великий потенціал...це не повинно бути для всіх чимось одинаковим...ми всі різні і таланти в нас різні...просто ми повинні вчитись відкривати себе і свої можливості...

0

7

ДА!....но иногда лутше не надо!

0

8

ти правий...інколи дізнаєшся ,що те,що так добре було в тобі заховане краще б там і ховалось...інколи ми (те,що в нас) зовсім не такі,як хотілось би...

0

9

Феникс написал(а):

Магия!.........она существует.

в одному топі я вже писав, що існує Єдиний Бог (свята трійця) і Диявол

все вже придумано і визначено до нас....
так магия існує в образі диявола і це безперечно, і хто схиляється на її бік, "тому буде погано,.... дуже погано" (с) :),

послухайте старшого дядька,.... "Впустіть в своє серце Світло - Єдиного Бога" і він Вам відкриє всі секрети всесвіту і подарує цей Всесвіт

...  :love:

+1

10

Людина не магічне творіння,а Боже.

0

11

sprut написал(а):

в одному топі я вже писав, що існує Єдиний Бог (свята трійця) і Диявол
все вже придумано і визначено до нас....
так магия існує в образі диявола і це безперечно, і хто схиляється на її бік, "тому буде погано,.... дуже погано" (с) ,

послухайте старшого дядька,.... "Впустіть в своє серце Світло - Єдиного Бога" і він Вам відкриє всі секрети всесвіту і подарує цей Всесвіт

ну насчет секретов...я б помолчал............а то и в правду откроетса.......насколько я понимаю то мы знаем ровно столько сколько нам нужно......
а основы истины....нам невидать как собтвенных ушей.....и потом магия не всегда....чьорная или от дьявола.......есть ткое понятие как и светлая магия.......излечение......и такое прочие.......так тчо тут спорный вариант........
И по своим верованиям.....я по большей части аббахист........я верю что бог един......как бы эго не называли...

0

12

ЦІЛКОМ ПІДТРИМУЮ фЕНІКСА....А ОТ ШЕ ХОЧУ ДОБАВИТИ,ЛЮДИ- ДУМАЙТЕ В ЩО САМЕ ВИ ВІРИТЕ...Я бОГ, А Є ТАКА ШТУКА ЯК ЦЕРКВА І РЕЛІГІЯ....ТО ЗОВСІМ РІЗНІ РЕЧІ...Є ВИЩА СИЛА, А Є ГРУПА ЛЮДЕЙ,ЯКІ ЗА ДОПОМОГОЮ НАШОГО ВІРУВАННЯ ЗОМБУЮТЬ НАС І КЕРУЮТЬ НАМИ.....НЕ БУДУ В ЦЕ ЗАНУРЮВАТИСЬ....РОЗУМНИЙ І ТАК ЗРОЗУМІЄ....

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Магія » Людина - створіння магічне