Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Вірші » не ЗакІНЧЕнні ТвОРи чі РоМАнИ..


не ЗакІНЧЕнні ТвОРи чі РоМАнИ..

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

Так! Я уже устал говорить что ет бред вопще по пьяне пишу! Иесли вам нравитьса то скопируйте себе..........скорее всего что я его стру через недельку!.......ну там будет видно!....а то что ето фигня....я попробую доказать......па сначала надо найти народ который так и скажет......а то как то вы все одного мненения!

0

22

Феникс
ок..тогда обьясни как етот бред по пьяне попал сюда в пол первого дня...если уж по пьяни то он был бы ночью...так что не отмазывайся!

0

23

pacankA написал(а):

ок..тогда обьясни как етот бред по пьяне попал сюда в пол первого дня...если уж по пьяни то он был бы ночью...так что не отмазывайся!

Дело в том что мы синячили на работе!.......и меня развезло!

0

24

СТоя на обрыве, невольно задумываешся о том что происходит с тобой, собрался пригать? да!.......в наушника жосткий рок.....прпибавлял решимости!.....но тут что-то не так......что-то случилось....я выкинул в низ мп3 плеер!....и развернулся.....пошел в город к друзьям........и стал нормально ко всему относитьса.....странно......так много людей которым я нужен!......но всьоравно чуствую себя изгоем.......почемуже? ..........да лиш по тому что сам себя закрыл, оградил от етих веселых людей......а зачем? .......уже нге помню...знаю лиш одно что надо.....дальше жить!.....и продолжать......помогать остальным.....я выбрался из пропасти!....и теперь стою в лучах света.....какк приятно!.......оно меня греет........но все же волчью натуру я не буду губить и всегда в полнолунье возвращатьса к той самой горе.......чтоб постоять часок.....идать памяти волю.......время лечит!........но точно не губит.........оно убивает тело......а душу делает сильней , мудрей.........и главное спокойней!

0

25

Юрий......опять потерял след виталия..........не зная где продолжать поиски....он опять обратил внимание, на лижащий в кармане дневник!

Странно.....кокбутто его писали не для записи прошлых дней......а как подсказку.....где искатть и кого спросить в тот или иной момент!

Четверг 25.Сентября, 2007 года!
Утро!
Опять слипаютса глаза, после безсонной ночи, с прогулкой по улицам. и парочки часов за мониторами!,
Я искал, всю ночь, но почемуже никаких нет следов, странно!.....видио наблюдение тое молчит,  а вить они же здесь я ето знаю, логика говорит иначе но чуства! чуства говорят мне однно исчи!.....они слишком близко!

Я пошел на кухнЮ, и заварил себе кофе!!!.....
Ну вот, ПРОПЩАЛ СИГНАЛ цель обнаружена!
Я взял наручи с ножами батник, и вышел!

Проспав день около укрытия, тех самых уродов я начал охоту!
Но дял чего ето мне?
я же не супер герой....я проссто человек.......все же моя ситуацыя смахнула на какойто старый детектив.....!,.......

Но неудача опять постигла меня...... Их уже не было даже в городе!....ех если бы я знал!!!!!!...
СУдьба даже на мой день рождения опять преподнесла неприятный сюрприз!

Звонок! тут Юра отвлекся от дневника и поднял трубку.....
- ДА! я слушаю!
Женский голос прошептал!
-  я по тебе соскучилась!
- я тоже но не могу прийти, слишком много дел!
- перестань, уже две недели ты исчеш!, дньом и ночью разве так сложно найти минутку и для меня?
- ....
-  почему же ты молчиш?!
- да все по томуже(сказал он упершысь взглядом в напись на страничках дневника)

"Зачем я исчу преключений.......итак же я не герой......я просто человек"

тут почерк виталика был смазан, но фраза: "Я исчу то что дышет мне в спину!"---------Свою смерть!

0

26

баля ..наеш Феникс , чего я хочу?..
-Хочу чтоб ти все таки написал книгу ( без комментариеф) и подарил мне!
вот такое я б читала...  :rolleyes:

0

27


Опять странный вечер…девушка шла по центру который был украшен разноцветными гирляндами и весь город светился и ощущалось тепло .. все готовились к новогодним праздникам , все ходили довольные с улыбкой на лице .. эта девушка прогуливаясь по центру слушала плеер и думала .. о всём том что происходит вокруг неё наблюдая за людьми за парами которые обнимаются и целуются .. её в этой жизни устраивало все у неё были верные друзья , которые не раз поддерживали её и доказывали свою дружбу; в семье было все можно сказать отлично .. но больше всего в такие минуты её волновало место возле неё которое долгое время пустовала .. у этой девушки было всё но не было любви, были друзья которые в любой момент могли поднять настроение – но это было далеко не то что бы ей хотелось ..
Эта вечерняя прогулка казалась очень длинной хотя и длилась всего несколько часов… она не знала куда ей идти и решила проведать места где не была довольно давно , она пошла на старый район в котором жила в детстве .. ей очень хотелось попасть на то самое дерево где часто в детстве сидела и плакала… мечтала и смеялась … она села на автобус и буквально через 10 минут была там .. она ходила улицами забытого прошлого на которых давно не появлялись её следы , она нашла своё любимое дерево .. хотя в детстве оно казалось её на много больше чем теперь … сейчас она уже не могла на него залезть поэтому ей пришлось сесть на лавочку в метре от него .. она сидела в шапке и в рукавичках.. ей было тепло и приятно находится именно там .. и когда она подняла голову в верх и закрыла глаза сразу же вспомнила себя в где-то пятилетнем возрасте .. открыв через мгновение глаза она увидела пушистый снежок который вот- вот начался , хотя и под ногами был довольно толстый слой утоптоного снега .. уже было довольно-таки темно и было замечательно видно полнолуние .. в тот вечер была любимая её погода и музыка на флешке …Этот вечер она врядли сможет забыть …




Начало или середина возможно моей будущей творчести..

0

28

А ти віриш мені?

Віриш ,що кохання чи  просто почуття людей ,це все не просто так ..

Що у всьому є своє логічне пояснення , що людина у більшості випадків бачить те ,що сама хоче побачити..

А я вірю ..знаєш чому.. я розкажу..

Останнім часом я змінююсь, ти подумаєш перехідний вік, та ні ,я б так не сказала ..просто хочеться змінити цей світ хоч на крапельку в кращій бік .. можливо змінюючи себе своє ставлення до речей до життя я чогось доб’юсь у цьому житті … або хоча б у цьому питанні..

Я почала розуміти ,що не обов’язково кохати когось , достатньо кохати ,чи  краще – любити ,світ в якому ти живеш .. змінити ставлення до людей, та до їх та своїх вчинків було не так то і просто..

Але розуміючі ,що багатство у нас під ногами забуваєш про все і милуєшся цим кольоровим світом : надзвичайно безмежним небом , деревами ,як не просто нічого не роблять , а які живуть своїм життям і допомагають нам, та всьому простому та надзвичайно живому ,що ми зустрічаємо кожного дня.. Після того ,коли кожного ранку проходячи одну і ту саму місцевість , людина не замічає нічого , я нарешті навчилась бачити кожного дня щось нове та цікаве, для мене вже не просто це сірий асфальт , а світ по якому я ходжу ..

Я стараюсь посміхатись не тільки людині  ,але і природі , навіть не знаю, напевно ця весна вплинула так на мене , а можливо я просто подорослішала  і почала звертати увагу на дійсно прекрасні речі які оточують нас …

Що я можу сказати , лиш те що, слід дивитись простіше на світ , на людей , бо світ сам по собі простий і прекрасний, а людина з кожним своїм кроком у майбутнє ,у цивілізацію ,у світ техніки ,ускладнюю світ не знаючи до чого це призведе ..

Тому прошу звернути увагу на прості речі за якими ховається щось приємне та  яскраве , що досі не помічали ми…

Не слід ховати своїх емоцій чи почуттів .. достатньо поділитись з природою всім що тримаєш у собі.. бо не кожна людина може стати частинкою природу і зрозуміти тебе..

0

29

От чому буває інколи таке почуття яке не можливо описати словами .. почуття душевної не рівноваги ..ніби все добре зовні.. але тяжко і навіть боляче в душі.. ти сидиш на кріслі і з одного боку тебе нічого не хвилює не болить і ти ні про що не думаєш.. але відчуття якесь не зрозуміле  .. ніби чогось не вистачає..

Ти не розумієш що з тобою коїться.. що потрібно зробити..

Відчувається спустошеність …

Хочеться попасти кудись в тихе приємне місце на якусь поляну поваляти на  травичці під сонячними промінчиками..  отримати хорошу енергію..  все обдумати і можливо тоді все стане на свої місця…

А найгірше напевно те, у такому стані, що крім себе самої тобі ніхто не зможе допомогти.. бо це відчуваєш тільки ти ..

Хочеться щоб гріло не тільки сонце твою душу але і щось ще..

0

30

і знову я бачу свої помилки...
колись коли мені показували вірші .. казала що гарний вірш..
і людині явно було не приємно.. але я не розуміла чому..
а тепер коли мені кажуть що в мене гарний вірш.. і я його
перечитую і відчуваю біль чі просто неприємність..
і не бачю там нічого гарного, розумію тих людей...
не спорю ви не винні бо кожен читаючи вірш бачить
його по-своємуі розуміє по-своєму..
тепер бачу що крім того що до людей вертаються їх вчінки
погані чі хороші .. інколи вони вертаються у тих самих речах..
і де добре.. бо людина може оцінити себе..
і побачіти свої помилки.. і постаратись виправити їх..

( сорь Феникс..)

0

31

очі..
як це не банально..
але очі багато говорять..
я дивлюсь тобі в очі і відчуваю твою душу..
дивлячісь одному в очі я розумію що він мій друг
і ніколи не буде більше ніж другом...
іншому дивлячісь в очі все навпакі будучі з ним гарним другом..
хочеться спробувати чогось більшого..
є люди якім просто приємно дивитись в очі.. відчувається
відкритість і позитив..якого часто не вистачає..
є люди зі злими очима..
є з щасливими ..
у кожного свої очі і кожен бачить світ  по-різному..
все залежить як від людини так і від обставин..

0

32

посмішка яка щохвилина .. вона безумовно прекрасна..
але це не завжди істина посішка це якась ніби маска у більшості випадків..
посмішка має бути щирою та відкритою з почуттями .. 
що таке правдива цілеспрямована щаслива радісна та яскрава посмішка? 
що таке закоханна усмішка?
це посмішка.. коли ти дивишся людині в очі не просто людині,яку
поважаєш та цінуєш, а людині яку насправді любиш всім серцем..
і цей погляд у вічі пробуджує посмішку зовсім іншу,
не повсякденну...в ній щось є..,щось романтичне та мрійливе,
в ній є серце і є душа..цю закохану посмішку можна намалювати
чі сфотографувати..але це все не те..це все просто гарно,
але воно не є живе, не є щасливе..
я думаю мене зрозуміють люди які кохали по-справжньому,
і відчували на собі цю прекрасну мить- це поєднання,
цю щасливу іскру в очах яка чарує та заводить...
усмішка це частинка прекрасного у нашому чудовому світі..
де нажаль не часто цінують відкриті почуття та правдиві стосункі.. 
де частіше сміються з інших людей інколи навіть з друзів.. не дивлячісь за собою..
та своїми вчинками... так жити тяжко..але ніхто не казав що буде легко...
то може все-таки ми станемо людьми.. по відношенню одне до одного..
а не будем залишатись тваринами і діяти за інстинктами і де-яких ситуаціях..
можливо не будемо допускати тих помилок .. які допускаєм..
можливо на данному етапі.. часто в хаосі.. роблячі якісь висновки.. 
зробимо один єдиний висновок всі разом.. змінимо все на краще.. 
і будем посміхатись всьому чарівному .. що є у наших руках і що не помічаєм ми...
можливо все це звучіть оманливо.. і ніхто не прислухається до моїх вражень від цього світу..
але і можливо що люди якім потрібно..підкреслять у моїх словах для себе щось цінне..
і це для мене буде кроком ..а для людини це стане великим кроком до досягнення її цілі чі мети до покращення її духовної особистості...

0

33

nazvanie yge svoej pridymal------"Vol4ij vzgljad pogibwego geroja"

Nikto ne znal 4to on delaet v evrope, vremja ot vremeni zvonil, otme4alsja v nete...
No oni dage nedogaduvalis o tom 4to vitalija poprosty bilwe net v guvuh!
ZA nego pisal dryg. Kotoruj poprosty poobes4al, bere4 ego dryzej ot starwnoj  pravdu.
A vdohnovenie, dobovljal predsmertnuj no vse is4jo; vol4ij vzgljad togo samogo geroja.
O kotorom vsegda bydyt sky4at, bydyt pomnit!
Poskolky on smog izmenil drygih!

0

34

скучаю за вами...

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Вірші » не ЗакІНЧЕнні ТвОРи чі РоМАнИ..