Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Кіно » «Super Перці»


«Super Перці»

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

«Super Перці»

режисер: Грег Моттола

автор сценарія: Сет Роген

у ролях: Джона Хілл, Майкл Сера, Крістофер Мінц-Пласс

виробництво: Columbia Pictures

прем'єра в Україні: 18.10.2007

"SuperПерці" - це історія про двох старшокласників, які вже увійшли у фазу статевої зрілості, але ще не навчилися з нею справлятися. За довгі роки шкільної дружби вони ніби зрослися між собою, але на носі вже випускна вечірка, а за нею - навчання у різних коледжах, так що, хочеш не хочеш, необхідно звикати до самостійного життя.

Еван (Майкл Сера) - симпатичний, інтелігентний, але, можливо, трохи надміру сором'язливий. Сет (Джона Хілл) - любитель позлословити, чия вибухова енергія витрачається на всепоглинаючу пристрасть до протилежної статі. Усі сили та винахідливість юнаків спрямовані на те, щоб сьогодні нарешті добитися уваги прекрасної половини людства. На них чекає шалений вечір, світлі спогади про який збережуться у них назавжди.

Режисер Грег Моттола зняв "SuperПерців" за сценарієм Сета Роджена і Евана Голдберга, з якими Апатоу співпрацює вже давно. Роджен знайомий з Апатоу з часів "Виродків і лохів", де він грав одну з ролей. Через деякий час Роджен приніс продюсеру свій перший сценарій (написаний у співпраці з другом Еваном Голдбергом), і той був просто приголомшений. Це був сценарій "SuperПерців".

Роджен і Голдберг створили сценарій, де головні герої списані з них самих і з тих, хто їх оточує. Вони навіть дали їм свої власні імена - Сет і Еван. "Фільм розповідає про те, що було в житті у кожного. Про той самий вечір, коли все, що могло піти не так, йде не так", - говорить Джона Хілл, виконавець ролі Сета.

"Все, що ви бачите у фільмі - це точна копія справжнього шкільного життя, - ділиться враженнями Кристофер Мінтц-Плассе, школяр з Лос-Анджелеса, який блискуче виконав у "SuperПерцях" свою першу кінороль, роль МакТрахера. - Я не хочу сказати, що я кожен день тусуюся з копами, або що лягаві мене регулярно грабастають на вечірках, як це відбувається з моїм героєм. Але те, як хлопці намагаються підкотити до дівчат, - на сто процентів правда. Так ми в школі і живемо. Сет і Еван саме цього і добивалися. Для них важливо, щоб все було як в справжньому житті".

От сходив сьодня на цей фільм думав буде простенька молодіжна комедія яких один час дуже багато в прокаті було. Виявилась досить непогана комедія з приколами після яких за героя нестидно і нехочеться його в якийсь інтернат для розумововідсталих здати (відчуття знайоме як подивитись деякі фільми такої тематики) Тай вийди він   швидше років так на пять думаю міг би стати чимось не менш культовим як наприклад Американський пиріг. КРім головних персонажів, особливої уваги вартують  пара копів шо появляються час від часу в фільмі і добре таки гонять розвінчуючи устої про поліцейські чергування і взагалі службу.

І взагалі якшо забрати деякі "грязні прикольчики" то вийшов би досить таки серйозний фільм про проблеми статевого дозрівання молоді  :)

Раджу подивитись всім хто хоче добряче посміятись :)

0

2

шось нима бажання та таке йти, в мене таке враження що це очєрєдна тупа американська комедія...

0

3

Почитай скільки читав їхні рецензії а потім ходив в кіно чи навпаки ніколи не було  великих розбіжностей між тим шо прочитав в критиці і тим шо побачив, добре так критикують

0

4

После фильма "Американский пирог" -  такого плана фильмы меня отворатили!!!

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Кіно » «Super Перці»