Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Автомобілів » Гігант VW


Гігант VW

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

http://www.volkswagen.dk/data/infoblok/images/2-Model_Crafter_Highlights_07-MainModelImage-da.jpg
Як Вам ця борза мордочка....? Фольксваген Крафтер...справжній роботяга...на ресоній підвісці, витримує верикі навантаження, на даний час за розмірами (шириною, висотою, кліренсом, довжиною) він найбільший http://www.verkehrsverlag-hema.de/VW__Crafter_kastenwagen.jpg ...має непогану базову комплектацію...Класні потужні двигунчики 2.5 TDI (65 Кв (220 Нм), 80 Кв (280 Нм), 100 Кв (300 Нм), 120 Кв (350 Нм)) 6-ступінчата механічна коробка  ііііііі....навіть автоматична коробка передач....точніше роботизована коробка Shiftmatic, це коробка дещо нагадує Тіптронік (можливість механічного і автоматичного переключення) Шіфтматік дещо відрізняється за принципом роботи...дуже зручна коробка....:)))
Ми привезли цей автомобіль на виставку...коли тестили ...то всі навколо оберталися, і авто на головній дорозі пропукали....звичайно, як такого монстра-рабатягу не ПОВАЖАТИ :))))? http://www.whatvan.co.uk/Hi-Res-Pics/Crafter-LP1hr.jpg
Так виглядає Шіфтматік http://autohaus-socke.de/seiten/nutzfahrzeuge/crafter/bilder/schaltung.jpg
Салон просто "величезний" і дуже зручний http://www.auto-motor.at/Auto/Autos-Neuwagen/Automarken-Automodelle-Neuigkeiten/VW-News/VW-Crafter/VW-Crafter-innen_high.jpg

0

2

VW - как всегда молотци... Я хоть и патриот, небольшого размера внедорожников, но блин эта мордочька мне понравилась....

0

3

вольксваген...нєєєєє
японці рулять.... тойота, мітсубіші
....  :big_boss:

0

4

ModeDrator написал(а):

вольксваген...нєєєєє
японці рулять.... тойота, мітсубіші....  :big_boss:

Не Вольксваген, а Фольксваген.....

І чому це японці рулять....прошу обгрунтувати? Я можу назвати безліч їхніх мінусів....на нашому Європейському регіоні..... мінусів причому більше ніж у Фольксвагена...
Японці "взяли" типу світове визнання.. своєю чудо електрикою...бо самі Японці славляться своїми електротехнологіями....що що та за неї і не спорю....але коли з нею щось стається ........фіг хтось у нас її тут зрозбить...немає у нас спеціалістів на іхню суперелектрику....хоч бери я в Японію їдь....так що навіть в їхньому плюсі є мінус...
Якщо є бажання побачити весь перелік їхніх мінусів....можу їх висвітлити....зараз не пишу бо саме зараз нмаю часу...спецово для тебе .....я навіть  проведу порівняльну характеристику....причому як кваліфікований автомобільний експерт товарознавець за освітою...якщо не віриш будеш мати змогу перевірити......якщо захочеш...

0

5

... на рахунок японців, проблем з обслуговуванням їх автомобілів, зокрема тойота, мітсубіші - нема. Багато сервісних цетрів. ціновий діапазон ідентичний обслуговуванню вольксвагенів. проте дані автомобілі по своєму комфорту, техобладнанню і тех. характеристиках перекривають розхвалений ВВ :)) коли буде вибір сісти за руль тойоти чи ВВ - виберу тойоту....

прадо - рулєз

0

6

Я Прадо за машину не считаю, схрестили Рав 4 и Лендкрузер.... Вот Лендкрузер, это да  - машина зверь....
Японци... новые митцубысы  это  фигня полная росыпается на глазах.... Японец  тоже с ним надо быть акуратно у меня у знакомого на  Рав 4 было что-тополитело в еликтронике только в Киеве сделали и то за такую цену...
у VW есть тоже минусы... они не имеют такго вида но зато работают очень долго и без проблем... Хотя да если я буду выберать между Пастом и Рав 4 я возьму его он мне больше нравится... но о вкусах не спорят, всеравно в моем мнеие VW и Audi  это надежная машина....

0

7

:)) прадо - то понтовоз :)) з однієї сторони:))
на рахунок тойоти... в знайомих кемрі- не мають ніяких проблем,єдине що в них машина з посиленою підвіскою...
королла також порадувала.

Кожному своє - а мну 11 номер :))

0

8

ModeDrator написал(а):

... на рахунок японців, проблем з обслуговуванням їх автомобілів, зокрема тойота, мітсубіші - нема. Багато сервісних цетрів. ціновий діапазон ідентичний обслуговуванню вольксвагенів. проте дані автомобілі по своєму комфорту, техобладнанню і тех. характеристиках перекривають розхвалений ВВ :)) коли буде вибір сісти за руль тойоти чи ВВ - виберу тойоту....

Не в ту степь пішов.....на рахунк Тойот згідна....та не повністю.......там надзвичайно дорогезне обвслуговування дорожче ніж у Фольксвагена втричі....мені і цьому можеш повірити....і нарахунок того що у них немає проблем з обслуговуванням ......то ти теж неправий...у них поширене таке поняття як відмова від гарантії через їхне дорогезне обслуговування, тому статистику ...відвідуваності і їхніх проблем ..практично неможливо виявити....бо у нас тойоти не до львова возять обслговувавти......а на Мега ОМ, Сагу, та їм подібних....
і про комфорт і техобладнання і тех характеристиках теж з тобою не згідна......разжу просто тобі це перевірити самому......приходь до мене в салон я тобі все покажу і розкажу....а потім підеш собі на міцубісі мазду чи ше кудись......і порівняєш....
Макс правильно кеже що Фольксваген простіший....та це не є його мінусом.....це навпки плюс....адже він завжди буде в моді....він класичний....а на вторинноу ринку .....Фольксвагени мають 100 відсоткову ліквідну здатність ....що не скажеш про японців......

0

9

KasperIF написал(а):

Я Прадо за машину не считаю, схрестили Рав 4 и Лендкрузер.... Вот Лендкрузер, это да  - машина зверь....
Японци... новые митцубысы  это  фигня полная росыпается на глазах.... Японец  тоже с ним надо быть акуратно у меня у знакомого на  Рав 4 было что-тополитело в еликтронике только в Киеве сделали и то за такую цену...
у VW есть тоже минусы... они не имеют такго вида но зато работают очень долго и без проблем... Хотя да если я буду выберать между Пастом и Рав 4 я возьму его он мне больше нравится... но о вкусах не спорят, всеравно в моем мнеие VW и Audi  это надежная машина....

За Прадо згідна.....він взагаілі дороги не тримається, і ходові якості у нього не надто......навіть з пневматичною підвіскою.....
:)))))))))) Макс коли вийде Тігуан.....думаю він тобі більше сподобається........щиро бажаю тобі його в майбутньому купити.....
http://www.thetuning.ru/wp-content/uploads/2006/11/vw-tiguan-concept-la.jpg
http://www.icar.com.ua/photo/full/Volkswagen_Tiguan_Concept____Mladshiyi_brat__VW_Touareg_1164808353.jpg
http://upload.moldova.org/auto/VW/Volkswagen_Concept_Tiguan_02.jpg

0

10

ModeDrator написал(а):

:)) прадо - то понтовоз :)) з однієї сторони:))
на рахунок тойоти... в знайомих кемрі- не мають ніяких проблем,єдине що в них машина з посиленою підвіскою...
королла також порадувала.

Кожному своє - а мну 11 номер :))

Та деее понтовоз......Прадо це позор тойоти....дуже невдала машина.....там понтами навіть не пахне......хіба ціна...
а то що ти судиш по знайомих....це не правильно....ніхто ніколи не буде паплюжити свою машину.....треба виходити .....саме із експертної оцінки.....та порівнянні....
Камрі...страшно дорогезна......і я вважаю...що в тій комплектації.....то взагалі нагльош....
До речі про функціональність.....я тобі наведу приклад ......ось наприклад.....той же самий пдігірів сидінь......у Фолксвагена він має 5-ть позицій...а у Японця гріє або не гріє.......постійно тре вимикати щоб жопу не палило...то де тут функціональність  комфорт......в них всього так багато бо метрові кнопки роблять та обрамлення а  насправді мають зовсім мало.........у Фольксвагена все є.....та все гарно сховано...і не муляє око....класично....і вічно......

0

11

не паїжати на япошок EVO 8 рулить всюди!!!!!!!!!!!!!

0

12

ну как кому, а по мне больше байки..............где хорошая скорость.........и управление в норме:) ет моьйо мнение! Ну а если про машыны, но японци конечно рулят,..............просто они более развиты........в машыно строении....да и не только!

0

13

Тааа деее...люди..я нічого немаю проти японських авто.....я згідна хороші, надійні .....ЕСТЕТИЧНІ авто...
Та те що було вище сказно...це таки правда.....нічого не надумано...що зрош ...і в німців є свої мінуси...причому теж не мало...
Але по сікрету скажу.....мрію про Мазду STW 626 1.8 в караванчику :))) японець трясцяя все таки (мабуть когось здивую)....:))) охххх колись їх і робили .....теперішня мазда навіть не рівняється.....
http://www.laatuautot.fi/lohjan_laatuautot/images/vaihtoautot/muut2/vih-837.jpg

0

14

2 vetal_XXX

Слух, а ти п.Степана питав дозволу на розміщення фото його цивільного коня Ево 8 на цему сайті? га? ...  :))))

0

15

Varera написал(а):

не смішно, ти тільки йому не кажи...Ну подобається дуже...

0

16

та лана, ни скажу :)))) ... мені не кєжко...

0

17

привіт усім
я теж люблю авто  :)

0

18

tarasv написал(а):

привіт усім
я теж люблю авто  :)

і тобі привіт привіт автолюбітєль :)
Ласкаво просимо на єнтот хворум:)

0

19

ПОДАРИТЕ МНЕ ГОЛЬФ И Я БУДУ ДОВОЛЕН!!!!!!!!!!!!!!

0

20

tarasv написал(а):

привіт усім
я теж люблю авто

Ну сьоз дарова.... :)

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Автомобілів » Гігант VW