Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Про нас » Енікей Ск........


Енікей Ск........

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Ультра холодний і без емоційний
Важко дістати, тому кому це вдастся в подарунок бонус - халявний гроб пофарбований по замовленню клієнта...)

0

2

а я хатю саркафаг!!!...

0

3

Достанеш по королівськи тоді я тє піраміду цілу організую і замовлю місце біля тутанхомона :D

0

4

думаю, що тут буде кому тебе дістати......

0

5

гАспадін ДастаЄффскій Атдихаєт.... :lol:

0

6

Ну дастафф ну аднака :)... а Тутанхамон - мнє  ні учьот... ни нада міню яго......... я си лучче спакойна кагда мну нада будя у саркофага залєзу )))))  ни тре мині тваїх пирамід штирьохгранних ...

0

7

а вот сиркафаг под мій улюблянний цвят - було б то жо тре :)...

0

8

Гроб Крашеный?

0

9

НУ начет доставать не буду, по крайней мере сознательно! а от начсет горобика, то такой цынковый давай, меня в ньом точно никто доставать не будут!...................респект за спокойствие................

0

10

Цинковий? чесно я хотів щоб після моєї смерті моє тіло спалили і прах розвіяти по пустелі... це моя маленька мрія )

0

11

Да..........ето мечта прикольная, но я б ели мог ьоб заделал, такую штучку................например как душа ее я б засунул в навечно в лесех побродить, а тео я б зжог, ну прах то само сабою в горах......................горі ето то где я вчно буду хотябі місленно но обетать! :) ет такая моя мечта, маленькая и к сожалению не основная!

0

12

гробик, вообще Этого не понимаю, хочу кремацию  :big_boss:  100% кремацию... И пусть мой прах прочто где-то на красивом месте Крыма розаеят так что бы часть праха улетела куда-то в черное море.... Люблю я наш Крым.... Ех...

0

13

Да тут просто без коментариев! :)

0

14

FlyFireFox написал(а):

Як ми себе любим....Є така фраза___Ніколи не кажи ніколи...

0

15

Главное не зарекатьса............но факт что у него ето выйдет.....я просто в него верю!

0

16

vetal_XXX написал(а):

Як ми себе любим....Є така фраза___Ніколи не кажи ніколи...
Краще себе любити ніж не любити правда? Я себе ненавидів тепер люблю, а "ніколи не кажи ніколи" ти прямо цю фразу у мене з рук вирвав) я не кажу ніколи бо завжди коли кажу ніколи воно колсиь так і виходить зараза етака... Ніколи не сподобається мені дівчина з ім"ям Леся - сподобалась... Ніколи не сподобається брюнетка - сподобалась... ніколи не піду за темну сторону - пішов... ніколи не зможу більше полюбити - зміг) короче прикладів багацько всі не перечислю) а бачу вам нароб штука про кремацію сподобалась )

0

17

Поймите...............ето немного странно звучит...........но в етом мире нет приставки нет!.........
Например........человек говрит........Я не хочу болеть.........значит хочу!.......
так что ели ті чегото не хочеш........то формулируй фразу по другому...........именно так чтоб приставка не! отсутсвовала!

0

18

а я про шо?

0

19

Просто я конкретно выдвинул твою теорию!

0

20

И все же мы об одном и том же а теории могут быть только теориями... короче хватит а то уже начинаэтся розговор не о чем) все) больше не писать )

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Про нас » Енікей Ск........