Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Автомобілів » ШО лучче, надійніше і краще для нас та наших доріг, а також кишень )))


ШО лучче, надійніше і краще для нас та наших доріг, а також кишень )))

Сообщений 1 страница 6 из 6

Опрос

так шо краще, япінці чи німці, а мо амерканці??? Голосуєм :)
Япінці

40% - 2
Німці

60% - 3
Америкоси

0% - 0
інше

0% - 0
Голосов: 5

1

Враховуючи перепалку у попередній темі, вирішив провести опитування серед форумчан, яка ж все таки їх думка....

0

2

Varera написал(а):

Враховуючи перепалку у попередній темі, вирішив провести опитування серед форумчан, яка ж все таки їх думка....

...............Ну скажем так............особлывої думки я висловити не можу,  по скільки я ніколи не користуюсь стпін"ю відомістб марки!............Тільки технічні-показники.......................... :yes:  :rtfm:

0

3

Как по  мне німці біш надійніші машини... Рідше їдуть по ремонту... нормально працюють.... А А4 і Гольф новій взагалі класс... машини длня нас людей, які мають середній достаток....

Коли ти купив Японьця, чи щось з дорогих. Ти маеш рощумыти, що ти попав у грощі. Нехай він не так виглядае, як стандартний німець, але жодний Японець не пропрацюе 8 років без ремонту, я ПАСАТ!!!!! Німці не дурні вони знають що роблять... Я так само дуже люблю Пежо, але вони не для України..... Це машина яка потребеє доріг, бензину і майстрів.
А як каже мій один знайомий у якого Туарег.. зали бензин на любій заправці і не лопаю собі голову чи поїде чи ні. Знаю, що поїде. бо це німець.... І на трасі не кидае... і міцний....

Висновок:
Я хочу Ленд крузер, Хонду ЦРВ.... Але якщо у мне будуть грощі віщьму малолітражку  Ауди абао VW. бо я хочу іхати ане ремонтуватися!!!!

0

4

у самого в гаражі стоїть япінець, та як для нас українців з нашими дорогами та територіальним розташуванням - віддаю перевагу німцям.....  обслуговування дешевше, запчастини, а якість не набагато гірша, та й наші умєльці майстри можуть німця якщо щось то зробити, не те що япінці.... і я вже не кажу про електроніку, жодний чєл-майстер який вважає себе майстром відмовився ремонтанути мій карбіратор(який без жодних електро-проводочків)... майстри млін називаються...

0

5

......:))) Варерка.....золоті слова :)))))
Максік.....;))

0

6

Японці надійні + безпека, навороти електроніка
Німці потужність+стайл+безпека                           --- прожорліві авто.
америкоси все ок тік.....хавають   

Короче як кому........Все залежить від матеріального достатку і вподобань людини, як нема за що заправляти і на деталі йде море грошей
А в гаражі стоїть авто за 100 тис, то вибачте..................

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Автомобілів » ШО лучче, надійніше і краще для нас та наших доріг, а також кишень )))