Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Кіно » Кінотеатр "Космос" представляє: Людина-павук-3


Кінотеатр "Космос" представляє: Людина-павук-3

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Цього чекали усі. Людина-павук знову повертається і знову першим його глядачам Івано-Франківська презентує кінотеатр "Космос". Вже сьогодні на Святковій прем'єрі кожен може побачити продовження історії про Пітера Паркера
     Детальніше про розклад сеансів та вартість квитків можна дізнатися у розділі Анонси

     Людина-павук 3 (2007)
     Spider-Man 3

     Жанр: Екшн, Триллер, Фантастика, Фентезі
     Тривалість: 156 хв.
     Країна: США

     ТВОРЦІ ФІЛЬМУ
     Режисер: Сэм Рейми

     В Ролях:
     Тобі Магвайр ...... Пітер Паркер, Людина-павук
     Кірстен Данст ...... Мері Джейн Уотсон
     Брайс Даллас Ховард
     Тофер Грейс
     Джеймс Франко ...... Гаррі Осборн

     Сюжет фільму

      Пітер Паркер нарешті вирішує протиріччя між прихильністю до Мері Джейн і боргом супер-героя. Але не все так безхмарно... Коли костюм Пітера раптово міняється, стаючи чорним і збільшуючи його здатності, він теж міняється, випускає назовні темну, мстиву сторону своєї особистості, з якої він намагається боротися. Під впливом костюма Пiтер стає занадто самовпевненим і починає зневажати тими, хто постійно піклується про нього. Змушений вибирати між звабною силою костюма й тим шляхетним героєм, яким він був раніше, Пiтер повинен побороти в собі демонів в особі двох самих небезпечних лихо

0

2

Ню..Я Не ЛюБЛю ФенТеЗі .. І не ДуЗе хоЧу йТи На цЕй ФіЛьм...

0

3

ну от щойно вернулись з того сеансу Спайдурмена....вражень ноль...одні шалені враження коли ми пішли трьома парами і наші мужчини арзом заснули...ми дівчата так з того сміялись що то капець...спершу заснув КасперІФ,потім мій Сява і догнав їх Віталя...куроче пацани виспались а ми дівчата нудились((((

0

4

куроче народ не ходіть на то кіно і не тратьте на нього ЧАС!!!!...краще проведіть його з друзями...або навіть у неті....я би нині краще сиділа далі у гостях і пила коньяк чим ходила на то кіно :(

0

5

smirol написал(а):

ми пішли трьома парами і наші мужчини арзом заснули

кароч...хош виспатись - вперед на павука!!!

0

6

ModeDrator написал(а):

кароч...хош виспатись - вперед на павука!!!

:haha:  :D може то і смішно але то правда.....тугий фільм

0

7

Значит.... Пришли... перед этим приняли "Храбрость- резкость"...  Начало как всегда обещало быть много обещающим.  Где-то первых мин 10-12 я еще смотрел потом понял, что хватит и заснул еще мин 35-40 я кимарил затем проснулся и досматревал до конца, Жаль, что я проснулся!!!! Теперь я понимаю почему рекламисятам которые креативно делают рекламу к фильмам платят по 10-20 милионов доларов, они молодци... Они таки умеют из говна сделать конфетку!!!!! 
Чесно это мыльная опера, ничего хорошего. просто ТУПОЙ фильм... нет ни наплыва эмоций, нет розвития событий простосто романтическая история с элементами фантастики, которые явно выражены в реламнос ролике который длится 1,15 сек, короче за 1,40 все спецэвекты поместились в 1,15 сек...

0

8

KasperIF написал(а):

Такоэ же можна сказать и о "ТАКСИ 4"......
Ето полний отстой а не фильм,не то что первых 3 части.........

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Кіно » Кінотеатр "Космос" представляє: Людина-павук-3