Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Івано-Франківськ » Яремче і Буковель об’єднає канатна дорога


Яремче і Буковель об’єднає канатна дорога

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Компанія Скорзонера (село Поляниця Яремчанської міськради Івано-Франківської області) має намір побудувати підвісну канатну дорогу від курортного міста Яремче до туркомплексу Буковель до 2010 року. Про це повідомив заступник міського голови Яремче Ігор Яківчук. "Ми (Яремчанська міськрада) дали дозвіл Буковелю, йдуть проектно-пошукові роботи", - сказав він.
     За інформацією Яківчука, термін реалізації проекту - близько 2 років. Довжина підвісної дороги - 15 км. Вартість будівництва - 75 млн. євро. Підвісна дорога дозволить туристам ознайомитися з природою 7 природо-заповідних зон Карпат, над якими вона буде проходити.

0

2

Кльово :)))

0

3

... мдя..класний варіант...думаю бде дорого, проте швидко окупиться, так як бажаючих бде валом..

0

4

про то я вже давно чув, і не сумніваюсь що вона буде побудована, до речі то буде найдовша канатка у Європі......

0

5

оЙ..ненАю що З того всього ВиЙде з ниШим народом...
Я бУла на кАвКаЗі оТ тАм ДіЙсНо приРоДа .. ФуНіКоЛьОрИ І ВсЕ КуЛьНо))) А Шо У НаС..
+ від яремче до буковеля...хм..А СмИсЛ Є...ВЖе Би ВіД ФрАниКа МуТиЛи))гИГ

0

6

pacankA написал(а):

оЙ..ненАю що З того всього ВиЙде з ниШим народом...
Я бУла на кАвКаЗі оТ тАм ДіЙсНо приРоДа .. ФуНіКоЛьОрИ І ВсЕ КуЛьНо))) А Шо У НаС..

А у нас как всегда :) ))) мусор...и пьяная толпа около погасшего......костра... :))) )РОмантика :) ех!

0

7

Феникс написал(а):

А у нас как всегда :) ))) мусор...и пьяная толпа около погасшего......костра... :))) )РОмантика :) ех!

а как иначе? наши только так представляют себе отдих в большинстве......

0

8

Varera написал(а):

а как иначе? наши только так представляют себе отдих в большинстве......

К великому соалению!

0

9

Феникс написал(а):

К великому соалению!

эт точно

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Івано-Франківськ » Яремче і Буковель об’єднає канатна дорога