Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Івано-Франківськ » На вихідних ще 2 утопелника


На вихідних ще 2 утопелника

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Тільки з початку цього року на Івано-Франківщині у воді потонуло 20 осіб, з них 2-оє дітей. Минулих вихідних на водних об’єктах Івано-Франківщини загинуло 2 людини. Так, 9 червня, о 1200 год. в селі Клузів Тисменицького р-ну з річки Бистриця було витягнуто тіло 32-річного жителя села Ганусівка Тисменицького р-ну. Ймовірна причина загибелі - утоплення через власну необережність.
     Ще один трагічний випадок стався в селі Горохолино Богородчанського. 9 червня, о 2100 годині, поступило повідомлення від жительки с. Горохолино, що о 1100 годині її 43-річний співжитель пішов до місцевого ставка, який знаходиться біля Горохолинського консервного цеху, порибалити і не повернувся. Того ж дня пошуки людини закінчилися безрезультаттно. Наступного дня, 10 червня, мешканці села Горохолино виявили тіло чоловіка на ставку. Причина смерті людини - утоплення.
     За інформацією прес-служби ГУ МНС в області за минулі вихідні на території Івано-Франківщини виникло 4 пожежі.

     10 червня, на світанку, в місті Калуш по вул. Л.Українки горів автомобіль Опель-Омега. Вогнем пошкоджено моторний відсік машини. Причина пожежі встановлюється.

     10 червня, обідньої пори, в селі Жидачів Тлумацького району виникла пожежа в одному із житлових будинків. Вогнем знищено речі домашнього вжитку, покриття будівлі. Як з’ясувалося, причиною стало необережне поводження з вогнем при курінні з боку домогосподаря.

     Того ж дня, близько 17 години, по вул. Тролейбусній в обласному центрі виникло загорання на балконі однієї з квартир багатоповерхівки. Вогнем пошкоджено картонні коробки. Причина – необережне поводження при курінні.

0

2

а я ше навыдь на рычку не ходила....(

0

3

pacankA написал(а):

а я ше навыдь на рычку не ходила....(

ну от тепер сиди на березі і матюкай!

0

4

Феникс
неа  - я цемна ы не матюкаю..гг

0

5

pacankA написал(а):

неа  - я цемна ы не матюкаю..гг

извеняюся тогда!,.....:)

0

6

а я якось разок вибрався на ту річку,  та її в баню, гидота, не заперло мене купатись, хіба шо мона на березі річки шашличок підмутити :) ... ото  кайф :)... от... видать таки дитя я асфальту та жари,... люблю коли ну дуже тепло :)

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Івано-Франківськ » На вихідних ще 2 утопелника