Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Івано-Франківськ » На Прикарпатті цьогоріч оштрафували 14 власників скутерів


На Прикарпатті цьогоріч оштрафували 14 власників скутерів

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Зручні та економічно вигідні скутери все частіше стають причиною нещасних випадків та травм. Водії імпортних мопедів порушують правила дорожнього руху. Стверджують працівники ДАІ. Проте, змінити ситуацію правоохоронці практично не можуть. Кажуть, керувати скутерами дозволяється з 16 років. Знання правил дорожнього руху від цих водіїв також ніхто не вимагає
     Останніми роками скутер- найулюбленіший засіб пересування молоді. Зручний, швидкий, ним легко керувати, витрати пального – до 4 літрів на сто кілометрів.

      Згідно правил дорожнього руху, керувати мопедом можна вже 3 16 років. А якщо об’єм двигуна вашого мопеда менше 50 кубічних сантиметрів, то й посвідчення водія вам не потрібне. Дехто з власників скутерів вважає, що й правила знати не обов’язково. Звідси – гасання парками, дитячими майданчиками, пішохідною частиною міста. Числені скарги людей. Травми, не зареєстровані в травмпунктах.

      Згідно з правилами дорожнього руху на мопедах можна їздити тільки велосипедними доріжками, якщо їх нема – по дорозі вздовж бардюру. Проте, для власників скутерів існує ще одна небезпека. Цей засіб пересування дуже швидко набирає швидкість - до 80 кілометрів за годину. Цього року на власників мопедів-порушників правил руху в області складено тільки 14 адмінпротоколів. Максимальний штраф – 17 гривень. Навіть працівники ДАІ кажуть, що такими штрафами зараз нікого не налякаєш.

0

2

да ну нах!.....ети скутера!......скорость малая......да не спорю удобен!.......но се же!.....дешовое....!......без прав..!...ето же маразм!......неа...я всет ки за байки!..ц..при том остаюсь верен дукати!...фотки будут позже!

0

3

я тоЖ ПротИФф ЕтоЙ ФиГнИ

0

4

pacankA написал(а):

я тоЖ ПротИФф ЕтоЙ ФиГнИ

ати скутерный отдел..!..нам точно надо!

0

5

Я водій автомобіля з 14 років (хоч і без прав), таких п...стів на скутерах перестріляти нах, а їхні скутери взірвати до їдроної бабушки.
Ці п..сти навіть не бачили правил, а коли в пробці обганяє борзо з права, то б...дь не бачиш його і тільки ЛУП і нема його і твоєї правої сторони. Таких гандурасів не уважаю.

0

6

Мне тяжело судить со стороны......водителя четерех колесного транспорта......но то что скутеристы...........совсем.........озверели...ет точно........................

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Івано-Франківськ » На Прикарпатті цьогоріч оштрафували 14 власників скутерів