Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Івано-Франківськ » Чемпіонат України з даунхілу на Буковелі


Чемпіонат України з даунхілу на Буковелі

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Фото: Вадим Маслов

0

2

Чемпіонат України відбувся в рамках фестивалю «Буковель. Екстремальне літо 2007».

     За результати гонки-даунхіл 1 300 м: Серед чоловіків 1989 р.н. і старші перше, друге і третє місця посіли вихованці спортивної школи «Спартак» (м. Чернівці) Ричковський Дмитро (результат 00:02:44,52), Васильков Олексій (00:02:46,52) та Бойчук Володимир (00:02:51,00). Серед юнаків 1990-1993 р.н. перше місце за вихованцем СШ «Спартак» (Чернівці) Лахматюком Артуром (00:03:32,60), друге за хмельничанином («Веломан екстрім») Зеленко Констятином (00:03:38,73), третє посів його одноклубник Слободян Денис. З цього ж клубу Олійник Тетяна виступала єдиною дівчиною у категорії 1990-1993 р.н. і показала результат 00:06:00,08.

     За протоколом змагань Bukovel DH CUP зі швидкісного спуску у молодшій групі (до 17 років) івано-франківці показали найкращі результати: Марічко Тарас (00:03:53,25), Карпців Ілля (00:04:00,33) та Кізлик Ярослав (00:04:17,88) – відповідно, 1, 2 та 3 місця. Дві дівчини, що виступали у цій категорії показали такі результати: киянка Левчук Анастасія – 00:12:14,45 та львів’янка Зинюк Надія 00:15:15,94.

     Довідка: Усього участь у Чемпіонаті взяло участь 26 учасників з Івано-Франківська, Львова, Чернівців, Маріуполя, Ужгорода, Києва, Тернополя, Вінниці, Калуша та Коломиї.

0

3

Что я еще хочу добавить, к этой статье!!!

На Буковеле проходил «Буковель.Екстремальне літо 2007» тоесть не только на велосипедах прыгали гоняли, а так же проходил турнир с хокена на роликовых  коньках !!!  И наши Ребята принимали в нем непосредственное участие!!!за что и были отмечены грамотами! На фотографии Вадима Маслова можно справа в нижнем ряду второго увидать Валеру!!! Наш Админ!
А я  а свою орчедь добавлю свой небольшой фото репортаж!

0

4

дЯ...ФотО КуЛЛь)))

0

5

Ох ніхухухохо!!! я ше й тут засвітився, ніхрон марганець..... мдя.. ниажидафф... пасибі вам  дорогі мої, потішили моє самолюбство.... дякі вам, то так приємно.....

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Івано-Франківськ » Чемпіонат України з даунхілу на Буковелі