Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Розгон

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Пропоною обговорювати тему розгону ПК. Homepage  -- overclockers.ru .

0

2

Розгон.... чесно ти мены пропонував, але мені якось страшно за свій процесор.....

0

3

а шо тут страшного??? раз два...в БІОСі частотку шини на максімум...  тама мона і викруткою на самому проці шота паковиряти :)  ...  воно показало шо швидше працює, повалив дим з корпусняка і ось тобі і по всьому, Картіна Рєпіна "Прілилі"... так шо нима шо бояцця за свій проц ...  :))))))))))
До речі, ота твоя мама ни рабоча,  проте отой Целєрон 850  ми розігнали до 1113 вродь так ))))))).. а мо маш десь таки маму робочу ??? :)

0

4

Я розганяв усі свої проци, а їх було штук 5, і жоден не згорів, головне правильно виставити вольтаж і подумати над кращим охолодженням...

0

5

а де ужо  другий вінт скамуніздив???

0

6

Народ, поставьте водное охлаждение.......ето самое новое поколение......................к стати при мощном хлеждении.............мона разгонять процесор..............до максимума........притом большого! а с вольтажем.................жестока мона поиграть! :))

0

7

Вода - це дорого.....трохи шумно......я фанат фреону і повітря.

0

8

Зараз твый ситемник виглядаэ краще....

0

9

Да я сам был фанатом! но не так оно и тшумно! поверь! :)

0

10

Феникс написал(а):

В мене була водянка, за суперкуллери вона по ефективності набагато гірша, а по шуму, взагалі мовчу.....На повітрі в мене Pentium 641 працює на 5Ггц. мощу виложити скрін, тільки завтра , бо він на роботі, а зараз з ноута(який працює шумніше за мій ПК)

0

11

Ненаю..мож у мну руки не из того места, но водянка у мну лутше работала за воздушные, и не было такого шума...................то что шумит по сравнению с кулерами сильно не спорю!

0

Похожие темы