Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Навасць...

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

Пановє, а чому б нам туво ни ввести навізну, анкітіровання асабистасті, алі якісь гінтірєсні псітести? :)

0

2

Психология ето хорошоя тема, но без философии ее тяНУТЬ ТЯЖЕЛО! хотя? нет ничего невозможного!

0

3

.... тоді взагалі можна відкрити рубрику "ПсіхаТЄрапЄфффт" :))) де і проводити псіТести... а також можна буде отримати коментар психолога... суто коментар на проблему... щоб потім не було звинувачень...

0

4

Чьот идея не плохая, несчитая того что я не люблю врачей, както привык сам себя лечить!

0

5

.... бду глаффним ПсіхАтЄрапЄффтомЬ.. :)))))
тобто даний розділ можу взяти на себе... :)))

люблю покопатись в глибинах людських душ, при цьому залишаюсь безпристрастним.... :))

0

6

Феникс написал(а):

Психология ето хорошоя тема, но без философии ее тяНУТЬ ТЯЖЕЛО! хотя? нет ничего невозможного!

Ну псіха...тірапєвти, псіхааналітікі, псіхалагі, і усє усє усє псіхі  - єнта дактара бєз халатфф... , так шо ні баіся... оні іжо хужеє, так как лєзуть в душу а ні тєла :)

0

7

Неа я не боюся........сам такой! :)

0

8

ну воть и цудесно!!! ))))))

0

9

:))

0

10

СлУхАйТе шо За Нах..Я За ОстАнІ 3 ДНІ пРоЧитАЛа 10 НоВиХ ПоСтІв..І ЦЕ ВсЯ ВаШа акТиВнІсТЬ. Я ВжЕ РоЗдІл ПриДуМаЛа АбИ ЯкОсЬ НаРо Д ЗаЦіКаВИтИ В ТоМу ЩоБ ТУт ХТоСЬ пиСаВ А ВИ ДаЛі ПриЙдЕТе СлОВо СкаЖЕтЕ І ВсЕ...Шо То МаЄ БУТи??? Я Не пОнЯЛА...Шо ВзАгАЛі ЗА НаХ...ХТо ТуТ АдМіНи.. Я 77 Я тУт Не АдМіН І НеМаЮ РІШАтИ ТАкІ ПиТАНнЯ... РОБІТЬ ЩоСь..Бо То Не в приКОл ...

0

11

pacankA написал(а):

СлУхАйТе шо За Нах..Я За ОстАнІ 3 ДНІ пРоЧитАЛа 10 НоВиХ ПоСтІв..І ЦЕ ВсЯ ВаШа акТиВнІсТЬ. Я ВжЕ РоЗдІл ПриДуМаЛа АбИ ЯкОсЬ НаРо Д ЗаЦіКаВИтИ В ТоМу ЩоБ ТУт ХТоСЬ пиСаВ А ВИ ДаЛі ПриЙдЕТе СлОВо СкаЖЕтЕ І ВсЕ...Шо То МаЄ БУТи??? Я Не пОнЯЛА...Шо ВзАгАЛі ЗА НаХ...ХТо ТуТ АдМіНи.. Я 77 Я тУт Не АдМіН І НеМаЮ РІШАтИ ТАкІ ПиТАНнЯ... РОБІТЬ ЩоСь..Бо То Не в приКОл ...

знач так шановна, те що ти придумала одну тему для розділу - це похвально, але це не повід тут кічитись і щось аж таке із себе строїти шляхом приниження адміністрації, поглянь скільки існує на даний момент розділів  і всі вони (в більшості) придумані адміністрацією, щоб було цікаво і приємно нашим форумчанам,.. так що одним розділом і довгим постом попрошу не ставити себе з захмарні межі та кидати сумнівну тінь на адміністрацію..... ))))) а то чим вище піднімешся, тим болючіше падати буде(то нагадування-порада)

0

12

Varera написал(а):

знач так шановна, те що ти придумала одну тему для розділу - це похвально, але це не повід тут кічитись і щось аж таке із себе строїти шляхом приниження адміністрації, поглянь скільки існує на даний момент розділів  і всі вони (в більшості) придумані адміністрацією, щоб було цікаво і приємно нашим форумчанам,.. так що одним розділом і довгим постом попрошу не ставити себе з захмарні межі та кидати сумнівну тінь на адміністрацію..... ))))) а то чим вище піднімешся, тим болючіше падати буде(то нагадування-порада)

а мож все таки поставим голосования....???? и спросим мнение остальных на етот счет?

0

13

Феникс написал(а):

а мож все таки поставим голосования....???? и спросим мнение остальных на етот счет?

Добре :) тік на даний момент зовсім не розумію які питання виносити на опитування, (невиспаний і  мозги не шарять зараз) :(... складіть опитуваня, ми його вивісим...

0

14

Varera
по-перше я нікого не принижую

по - друге себе не вихваляю

я просто кажу що треба щось робити щоб сюди приходили люди

и не тре тут на мене навісати .. те що ти без настрою і не виспаний то це не привід для цього!!!!!1

0

15

Опроси надо сообразить .......мож чьота и будет....да кстати скоро будет банер!

0

16

привіт народ!!! :lol:

0

17

Феникспривіт Фен  як життіє ?  давно тя небачила !Люлюка!!!
:)

0

18

Юлька написал(а):

привіт народ!!! :lol:

Доров чувіха! :)

0

19

Юлька написал(а):

Феникспривіт Фен  як життіє ?  давно тя небачила !Люлюка!!!

и ты здесь :) гг прикольно!.......у мну все рекрасно!........а ты давай здесь прописуйся......и приятного время провождения!

0

20

бууууууууууууууууууууу

0