Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Про нас » RezO


RezO

Сообщений 1 страница 20 из 29

1

ОчЕнь Не ПлОХоЕ НаЧаЛа в ТвОеЙ ВеЛиКоЙ КаРьЕре...У ТеБя БольШоЙ ТаЛант ПиСаТь СтиХи..Не ПоКиДаЙ Его..И ТоГдА МиР НиКоГда не ПОкинет ТеБя!!!
УдАчИ .... мНе ПоНрАвИлОСь)

0

2

pacankA написал(а):

ОчЕнь Не ПлОХоЕ НаЧаЛа в ТвОеЙ ВеЛиКоЙ КаРьЕре...У ТеБя БольШоЙ ТаЛант ПиСаТь СтиХи..Не ПоКиДаЙ Его..И ТоГдА МиР НиКоГда не ПОкинет ТеБя!!!
УдАчИ .... мНе ПоНрАвИлОСь)

Я согласен с ней!..............целиком и полностью....!

0

3

Я сам з франика, люблю реп, і рок......ці дві речі є для мене особливеми!.....................
Те що я пишу віршіі, це випадковість притому повна!!!....
Ось таке моє жиитя, якщо щось цікавить питайтеся, з радістю відповім!

0

4

pacankA написал(а):

ОчЕнь Не ПлОХоЕ НаЧаЛа в ТвОеЙ ВеЛиКоЙ КаРьЕре...У ТеБя БольШоЙ ТаЛант ПиСаТь СтиХи..Не ПоКиДаЙ Его..И ТоГдА МиР НиКоГда не ПОкинет ТеБя!!!
УдАчИ .... мНе ПоНрАвИлОСь)

Дякою, та можливо ви помиляєтесь!............

0

5

RezO
проШу..аЛе я вТакИх ВипАдКаХх дУже РіДко ПоМиЛЯЮСь)))
+МеНе ПіДтРиМаВ ФенІкС..Так Що НіКУДи ТоБі Не дІТиСя!!))гИг

0

6

Ти ПиШи ..Ну а мИ БуДеМ НаСоЛоДЖУвАтиСь ТвОЇмИ ВіРШами...На МоЮ ДуМку ВипАдКоВоСтЕй З ТаКИмИ ВіРшАми ПрОсТо нЕ МоЖЕ БУТи..

0

7

pacankA написал(а):

На МоЮ ДуМку ВипАдКоВоСтЕй З ТаКИмИ ВіРшАми ПрОсТо нЕ МоЖЕ БУТи..

точно, НО могу казать однозначно!.....что они хороши!

0

8

Не ну а ты где пропал? .....чьот ты совсем потерялся......у тя совесть может и есть но маленькая и безсовесная!

0

9

ПРОПАЖА,,,!

0

10

:yes:
Розум1эш ти наробот1 сидиш....то ти мож соб1 1 сид1ти.....а знаэш ск1льк1 мен1 треба в клуб пиляти!!!!!!!!!!!!
Я би з рад1стю сид1в тут,але як тако1 можливост1 не маю!

0

11

RezO написал(а):

би з рад1стю сид1в тут,але як тако1 можливост1 не маю!

ты просто игоистическая скотина!.....котороя не подозревает даже как ее нехватает!

0

12

Феникс

Феникс написал(а):

ты просто игоистическая скотина!.....котороя не подозревает даже как ее нехватает!

да да ....не реба мені тут тра-ля-ля...)

0

13

RezO написал(а):

да да ....не реба мені тут тра-ля-ля...)

от мля......ты тока мне покажись!

0

14

Хочу вернуть белые времена,когда стабильно заходишь и видешь,что хоть ктото есть он лайн.Новых сообщений до Урала.А сейчас,когда не зайду,никогда никого нет :-( .

0

15

я тебе розумію...

0

16

Цікаво,чого всі так звідси пішли. Форум вроді норм і люди всі вже ніби свої,багато цікавих тем для обговорень...але нема кому їх обговорювати. :-(

0

17

Ну блін,куда ж ви всі ділись.Мені тут самому скучно.   :(

0

18

І дальше я тут один сиджу.Нікого немає.Щоб не було скучно, буду робити записи як щоденнику. :-) ., 16.01.09, , ВЕЧІР НОСТАЛЬГІЇ.ЗГАДУЮ ЯК ПОПАВ НА ФОРУМ. :), , Сьогодні цілий день нікого не було, відповідно, нових повідомлень теж.Приблизно в 20:00 зайшов останній раз і побачив, що є один гість. Я подивився, що він робить.Читав тему "Творчість".Я зайшов теж.Захотілося перечитати свої старі вірші.Якщо чесно, то більшого ідіотизму я ще не читав. :-)  . Все що я можу сказати про себе на той час, це-безграмотність, не правильна будова речень і відсутність найменшого смислу :)  .Якось дивно, але після того, як я побачив дату свого першого вірша (2007_05_04), в мене з'явилося якесь дивне відчуття, неначе ностальгія :)  Цей вірш був моїм першим повідомленням на форумі, а форум-першим в інеті, який побачив мої незрозумілі, навіть мені самому, вірші. :) . Зразу згадалась попередня дата-2007_05_03.Цю дату я пам'ятаю добре, бо саме в цей день я познайомився з деякими людьми із цього форуму, і ще тому, що день перед тим, у мене був день народження.Отже, 3 травня 2007року.Цей день я майже до вечора валявся в ліжку, з жахливим бодуном.Все таки, як не як, а було стукнуло 16 років :) .Отже під вечір, коли вже майже попустило, я вирішив вийти прогулятися.Одним словом пішов в комп'ютерний клуб, де працював Фенікс.Тоді була не його зміна і він попросив мене піти з ним в центр, бо він мав із кимось зустрітися..Я погодився., По дорозі, коли ми йшли, він розповів, що має зустрітися з деким із  свого форуму. Я раніше про нього чув, але не реєструвався, бо був захоплений грою Лінейдж :) .Але меньше з тим.Після того як Фенікс мені сказав, з ким має зустрітися, я зразу захотів піти назад, але він мене не пустив :) .Отож ми прийшли в центр.Пройшло десь пів години поки ми хоч когось знайшли. Точно можу сказати, що в той день був Каспер і Варера.Точно не пам'ятаю, але здається, ще був Модедратор і здається ще хтось, але я вже не пам'ятаю.Знаю, що мала бути Аліса, але її не було., Отож після нашої зустрічі, ми пішли в чиюсь машину(знову ж таки, не пам'ятаю в чию :) ).Ми поїхали шукати якийсь магазин, де б можна було закупитися, і так доїхали ми на Бам на зупинку. Там закупилися і стали думати, де б то впасти посидіти.Зійшлися на тому, що поїхали на поляну заді міського озера, біля цегельного заводу, коло атстойників :) .Там ми сіли, розклалися і почали знайомитися.Фенікс мене представив як майбутнього форумчанина :) .Тут мене привітали із зачисленням і ми випили за знайомство.Як тільки я осушив свій стакан, то зразу почув, що по мене прийшов вчорашній день :) .Почув, як мене доганяє і після того я більше не ризикував пити.Посидівши, ще деякий час, я подумав, що краще буде піти, бо чув, що з кожною хвилиною мені стає все гірше і тому, що тоді в тій компанії я почувався як не у своїй тарілці :) .Отже я пішов додому,а на наступний день я з'явився на форумі.

Отредактировано RezO (2009-01-16 22:55:12)

0

19

мда было дело))

0

20

Мда...я аж удивился,что с меня такая хорошая память :-)

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Про нас » RezO