Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Секс » ЗальОТи


ЗальОТи

Сообщений 21 страница 37 из 37

21

то не ми, то життя

0

22

Varera
не ну ті не прав. как же так? если она начинает обманівать . тогда ее надо посилать и то куда подальше

0

23

Omerta написал(а):

не ну ті не прав. как же так? если она начинает обманівать . тогда ее надо посилать и то куда подальш

возможно...........:)

0

24

а нафига тебе девушка которая спокойно вешает тебе лапшу науши? ты такое терпеть будеш?
и что бы ты не делал, если она сделала один раз, сделает и еще раз....

0

25

Феникс
Фен ну ты не прав.

0

26

Varera написал(а):

нафига тебе девушка которая спокойно вешает тебе лапшу науши? ты такое терпеть будеш?
и что бы ты не делал, если она сделала один раз, сделает и еще раз....
Подпись автора

мля я ее не пошлю.....не люблю такого!..ю..а от то что сам уйду ет факт!

0

27

Omerta написал(а):

Фен ну ты не прав.

есть много способойв...и не обезательно прямоленейно посылать подальше...можно зделать тише..........и пускай потом думет чьо случилось....по крайней мере морально легче....будет!..........(я ро себя!)

0

28

От так почитала,шо ви тут понаписували...аж гидко стало...Відразу  відштовхнуло мене від хлопів на пару років...Взагаліто в житті бувають всякі випадки - і вагітність не виняток...Не тільки дівчина повинна думати про себе в момент статевого акту,але і її партнер також не повинен забувати про неї...Якшо ти не відчуваєш нічого до тієї дівчини з якою займаєшся сексом і не хочеш ніяких сюрпризів від неї і неприємностей- то користуйся засобами  контрацепсії...А не змушуй її на секс без засобів захисту...Бо вбільшості випадків хлопці є противниками презервативів чи інших протизаплідних засобів...Не подобаються презервативи-купу дівчині гормональні противагітні таблетки..але не зловживай ними- це шкідливо для жіночого організму...І почуття почуттями чи навіть "відчуття",але для чого нам тоді розум?на рахунок абортів- я звісно все розумію і певні життєві обставини...Але я проти них..я вважаю.що це вбивство...Бо вже на 2 тижні зародок починає відчувати,навіть раніше...І цей процес для нього я теж болючим...(((...Та й для дівчини це надзвичайно шкідливо...Хоча виховувати в одиночку-найгірше ,мабуть,що є в  житті...тільки під час вагітності жінці(дівчині)потрібно досить уваги,любові і ласки,бо виношування дитини- це надзвичайно тяжкий психологічний стан  і давка...Відчутт обов"язку і все таке...На рахунок обманів збоку дівчини- так ,такі випадки бувають, і навіть я була свідком такого...Це насправді гидко і принизливо...Але по людині відразу видно на що вона готова  і яка вона...Тому думаю це можливо передбачити-і з такою людиною не варто бути...на рахунок перевіряння чи твоя дитина- це бридко і жалюгідно...А де ж та довіра ? на чому будувались ваші стосунки?Якшо ти не впевнений у щирості свого партера чи в його вірності........швидше за все і не було ніяких стосункув-так погрався, а тут на маєш...Я не є противником сексу...Але і не рахую це  якоюсь забавкою...Да всім класно і приємно...Але завжди є але...Партерів потрібно не вибирати абияк - а знати справді собі гарну ,Хорошу людинку...і бути з нею....і врізі чого не боятись,шо шось сталось не так як планувалось...А знати,шо ви разом і могти зробити правильний вибір...А не робити боляче собі і тій іншій людині...Бо ми несем відповідальність за людей.що поруч з нами...На одну ніч то-чи на все своє життя...Будьмо людьми...А не тваринами...

0

29

стоп я вобще против обортов. я написал что разние ситуацие иногда бывают. но аборт никогда в жызне

0

30

Одразу перевірити, а якщо позитив, кинути гроші і перевірити на сумісність ДНК з батьком коли ще дитина в утробі матері.Це можливо!

0

31

Створіннячко написал(а):

Не тільки дівчина повинна думати про себе в момент статевого акту,але і її партнер також не повинен забувати про неї...

в мене таке складається враження що ти повний егоїст, так як з твоїх слів получається що і ти і партнер про тебе повинні думати, а ти про нього подумати не хочеш??? чи цього не тре взагалі, а нашо?, він сам може про себе подумати... вимагаєш від інших думати про себе,а подумати про інших не хочеться?

в мене складається враження що у тя в таких випадках є схильність спихати усі трабли на хлопців, чи просто на когось, тільки не на себе, робити всіх винними окрім себе... якщо не так, то виправляй мене, буду радий коментам...

0

32

Omerta написал(а):

Фен ну ты не прав.

???

0

33

Якщо не плануєте такого..........випадку, краще до лікаря, або таблеточку, а якщо Любов-лямур ''до гроба'', то нікуди хлопець не дінется-ОДРУЖУВАТИСЬ............................ех а коли рано????????

0

34

Kuzia написал(а):

Якщо не плануєте такого..........випадку, краще до лікаря, або таблеточку, а якщо Любов-лямур ''до гроба'', то нікуди хлопець не дінется-ОДРУЖУВАТИСЬ............................ех а коли рано????????

даже когда рано...я считаю что всьотки убивать ребенка не стоить.........както да выкрутитесь!.....неспорю будеть тяжело.......но всьо же!...

0

35

Феникс написал(а):

даже когда рано...я считаю что всьотки убивать ребенка не стоить.........както да выкрутитесь!.....неспорю будеть тяжело.......но всьо же!...

Треба задумуватись про це, а то мало що може статись......

0

36

Varera написал(а):

в мене таке складається враження що ти повний егоїст, так як з твоїх слів получається що і ти і партнер про тебе повинні думати, а ти про нього подумати не хочеш??? чи цього не тре взагалі, а нашо?, він сам може про себе подумати... вимагаєш від інших думати про себе,а подумати про інших не хочеться?
в мене складається враження що у тя в таких випадках є схильність спихати усі трабли на хлопців, чи просто на когось, тільки не на себе, робити всіх винними окрім себе... якщо не так, то виправляй мене, буду радий коментам...

Можливо, я і егоїст ,але не в усьому...Я завжди намагаюсь думати про іншу людину,яка поруч зі мною чи навіть коли вона не поруч..Але це вже інше питання,інша розмова....Так,іноді свої проблеми я спихую на хлопців...Я це визнаю...Проте коли я насправді в чомусь винна,то я визнаю вину і намагаюсь якимось чином виправити ситуацію, по мірі моїх можливостей ...Я не спихую свої негаразди на інших...Я вважаю себе достатньою для того ,щою розібратись з усім самою...Просто те,що я писала вище була моя реакція на те.що я тут прочитала....

0

37

Створіннячко написал(а):

Створіннячко

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сильно ти відповіла!!!!!!!!!!!

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Секс » ЗальОТи