Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Єкстріму » РоЛЛеРи


РоЛЛеРи

Сообщений 1 страница 20 из 61

1

Вам сЮДа...

0

2

ТакЬ...Хто Де КаТаЄться і  Хто  Не ПрОтИ ЩоБ Я поКаТаЛАсЯ З ВаМи .. ПиШіТь...Да І ВзАгАлІ ПишіТь на тЕМУ рОллИ))

0

3

ой ми з Вареричем катаємось якщо є час і можливість переважно біля озера бо останній раз нас вигнали з під Арсену чим мене сильно взлили...якщо чесно то я тіки вчуся їздити...тому більше їздить Варера а я тягаюсь за ним...1 раз нам компанію складав навіть Каспер...але він вічно з роботою занятий...

0

4

:( дуже жаль що у нас у франику нема місця спеціального для роллерів...мені дуже важко вчитись якщо нема нормально де(((

0

5

smirol
Ну я На ПриКлАд НаПуСтой нА ВаЛАх І На ДрАМі ІнКоЛи По мІстУ КаТаЮСь..А ВаЩе КуЛьНо ВчИтиСь На ВуЛиЦі ФрАнКа...ДОрОгА сУПер)))

0

6

pacankA написал(а):

ДОрОгА сУПер)))

я би не сказала що у нас дороги супер...як колись казали нам Росія відддала 1) дураків ,а 2) дороги  :(

0

7

ну не знаю при чем там росия!......честно скажу следилибы наши власти за дорогами все былоб прикольно!, А НА УЛИЦЕ ФРАНКА ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ХОРОШАЯ, на ролах мона покататьса!

0

8

Феникс написал(а):

А НА УЛИЦЕ ФРАНКА ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ХОРОШАЯ, на ролах мона покататьса!


я це теж чула..але мені там радили кататись в ночі...а в ночі я там сама боюсь кататись(

0

9

smirol написал(а):

я це теж чула..але мені там радили кататись в ночі...а в ночі я там сама боюсь кататись(

неспорю............нычкою там класно, навіть дуже!!!!,.............якось зі ставлю компанію!

0

10

smirol написал(а):

дуже жаль що у нас у франику нема місця спеціального для роллерів...мені дуже важко вчитись якщо нема нормально де(((

відстала від життя....... ) на озері закатали  новий асфальт і зробили розмітку для хокею та слалому ))) ГІП ГІП УРААААА!!!!!!!! ..
Тепер маю де навчатись і відточувати майстерність!!! :)

0

11

Феникс написал(а):

ну не знаю при чем там росия!......честно скажу следилибы наши власти за дорогами все былоб прикольно!, А НА УЛИЦЕ ФРАНКА ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ХОРОШАЯ, на ролах мона покататьса!

pacankA написал(а):

Ну я На ПриКлАд НаПуСтой нА ВаЛАх І На ДрАМі ІнКоЛи По мІстУ КаТаЮСь..А ВаЩе КуЛьНо ВчИтиСь На ВуЛиЦі ФрАнКа...ДОрОгА сУПер)))

та яке супер Франка... ото народ... ну ви і даєте... відстали від життя і нормального асфальту геть чисто!!! ..
Знач так, розповідаю де нормальні дороги для катання на ролах... для того щоб просто покататись - підійде вулиці, що біля УкрТрансГазу, новенька.... якщо з"їзжати з зілзничного мосту, то прямо Космос, а перед ним є вуличка наліво.. оце вона і є... Місце номер 2 - це вул.Грушевського...
а саме краще це на озері...  нема ні автомобілів.. а тепер і свіженький асфальт :)... плитку останнім часом не переварюю, тобто не катаюсь по сотці, драмі і т.д.....

0

12

pacankA написал(а):

акЬ...Хто Де КаТаЄться і  Хто  Не ПрОтИ ЩоБ Я поКаТаЛАсЯ З ВаМи .. ПиШіТь...Да І ВзАгАлІ ПишіТь на тЕМУ рОллИ))

а коли хто був проти ?...

0

13

І знову сьогодні розбив коліно :((((  правда троха вище від попередньої рани :(
Зато таки привичв праву ногу працювати аналогічно лівій... ))) ... а як притопав додому. ледь не одразу дощ почався...  ) ото кайфово так встиг ... але коліно зараза болить і трохи лікоть :( Тре тарити собі захист

0

14

Защита она всегда нужна!, и особенно.......в амурных делах!..............но ты наверно не только правую ногу приучил к синхронизации, а и исче терпеть ранение!

0

15

Varera
На ОзЕрІ Ще не БаЧіЛа..Коло ТрАнС ГаЗу..ВпаДло пІлЯти.. А От Де На грУшЕвсЬкого КаТАТиСь..Я ВЗаГаЛі НеЗнАю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

16

Феникс написал(а):

.но ты наверно не только правую ногу приучил к синхронизации, а и исче терпеть ранение!

ну до того я з дитинства привчений :) тим більше шо від часті мазахіст...  :) . так що не привикати :) ...

Феникс написал(а):

Защита она всегда нужна!, и особенно.......в амурных делах!.

абсолютно  і на всі 120% з тобою згідний...

pacankA написал(а):

На ОзЕрІ Ще не БаЧіЛа..Коло ТрАнС ГаЗу..ВпаДло пІлЯти.. А От Де На грУшЕвсЬкого КаТАТиСь..Я ВЗаГаЛі НеЗнАю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

знач так... на Грушевського намана :) і з Грушевського попри кафе Єгипер тож кльово... на самому Грушевскього класно починаюси від медакадемії і вплоть до пивбару Десятка ... попри Люм"єр...
якщо до транс газу впадло, то до озера мабуть іще впадлішчіше......

0

17

Varera написал(а):

абсолютно  і на всі 120% з тобою згідний...

всего то на 120%........хотя уже приятно что согласен :)

0

18

Varera
ясно бум знати..але на франка також кульно мона вечором..

0

19

Феникс написал(а):

всего то на 120%........хотя уже приятно что согласен :)

:shy:

pacankA написал(а):

ясно бум знати..але на франка також кульно мона вечором..

не спорю...

0

20

каРоЧе ЗаБиЙтЕ На ВсІ Ті МісЦя Що Я Вам КазАЛа І ПриХоДьДе На оЗерО В ЛюбИй ас ЧекАЮ ВаС..ГИг...НєА..Я там СтАраЮсЬ буТи КоЖниЙ денЬ ДеСь з 18.00 до 21.00 )))

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Єкстріму » РоЛЛеРи