Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Секс » Идеальность


Идеальность

Сообщений 21 страница 36 из 36

21

Ніколи не ганялась за чужими  "ідеалами" і не створювала собі...Часто,коли мене питали,які хлопці мені подобаються, я не знала,що відповісти, бо люди ж різні бувають, і не обов"язково ,якщо сьогодні мені подобатиметься світленький мачо в реперських штанах,то завтра я не зверну уваги на чорненького неформала...Просто в кожній людині ми шукаєм,щось рідне своїй душі,тілу...Інколи знаходим щось частково...А інколи взагалі нічого і не знаходимо...Насправді,зараз у мене з"явився ідеал людини...Людини з якою мені б хотілось бути, в якій мене влаштовувало впринципі все...І цей "ідеал" залишиться в моїй пам"яті назавжди, але не буду більше  шукати подібних йому,тому що людину замінити не можливо...Тому не варто себе обманювати...Доля така штука,що ніколи не знаєш шо від неї очікувати...Вона дарує тобі "ідеал" і сама ж в тебе його і відбирає,недаючи встигнути розчаруватись в ньому і створити собі новий...Але добре той факт,що тобі є з чим порівняти...Я про почуття...Хоча кожну людину ми відчуваєм по різному і ставимся до неї ж аналогічно,перед тим як зробити якусь дурницю,ти вже напевно будеш знати,що то не твоє...або навпаки,що так- ті почуття справді щирі...

0

22

Створіннячко написал(а):

Ніколи не ганялась за чужими  "ідеалами" і не створювала собі...Часто,коли мене питали,які хлопці мені подобаються, я не знала,що відповісти, бо люди ж різні бувають, і не обов"язково ,якщо сьогодні мені подобатиметься світленький мачо в реперських штанах,то завтра я не зверну уваги на чорненького неформала...Просто в кожній людині ми шукаєм,щось рідне своїй душі,тілу...Інколи знаходим щось частково...А інколи взагалі нічого і не знаходимо...Насправді,зараз у мене з"явився ідеал людини...Людини з якою мені б хотілось бути, в якій мене влаштовувало впринципі все...І цей "ідеал" залишиться в моїй пам"яті назавжди, але не буду більше  шукати подібних йому,тому що людину замінити не можливо...Тому не варто себе обманювати...Доля така штука,що ніколи не знаєш шо від неї очікувати...Вона дарує тобі "ідеал" і сама ж в тебе його і відбирає,недаючи встигнути розчаруватись в ньому і створити собі новий...Але добре той факт,що тобі є з чим порівняти...Я про почуття...Хоча кожну людину ми відчуваєм по різному і ставимся до неї ж аналогічно,перед тим як зробити якусь дурницю,ти вже напевно будеш знати,що то не твоє...або навпаки,що так- ті почуття справді щирі...

Полностью тебя поддерживаю!

0

23

Я не буду и не  хочу искать идеал, есть просто черты которые мне нравятся больше всего в человеке и все. Идел он разный много гра нный!!!

0

24

ХМэ..........идеал девченки....ето та котороя появитьса или может появилась........но я пока ее не ощутил!

0

25

FlyFireFox
Старий если была бы идеальная для тебя девушка тебе бы было с ней не интересно

0

26

Ідеалу, як такого не існує. Як би ти не уявляв собі дівчину(хлопця), мало що там науявляєш, а нема чого чекати принца на білому бику, його нема.

Хоч-не-хоч але всеодно сподобаєтся тобі людина далеко від твого ідеалу, і нічого страшного головне не зовнішність, а внутрішня сторона людини і його душа, характер......

0

27

-" Привет, ты кто? 
Я принц на белом коне!
Так ладно коня вижу, а принц то где?"

Суровая правда господа! Частенько мы ждем и не осознаем,что счастье вот оно - близко!

0

28

Не могу не согласитьса...но все зависить от тог кто как исчет!

0

29

Хто шукає, той завжди знайде!

але деколи пошуки можуть бути "длиной в всю жизнь"

0

30

главное не здаватьса!

0

31

Феникс написал(а):

главное не здаватьса!

100000 %

0

32

:)

0

33

Феникс.................+1)

0

34

За своєю природою,ми ,люди,є досить дивними...Часто ми тянемось до людей, які не варті нашої уваги...І чим більше та людина тебе відштовхує - тим яскравіше і ефектніше ти вимальовуєш її в своїх очах я ідеал....і підсвідомо собі навіюш,що ось те,що ти шукав(ла)...Часто ми створюємо собі в ідеал або щось недосяжне для нас,або щось дурне і безглузде...Нема як такого ідеалу,є просто самонавіювання....

0

35

Створіннячко написал(а):

Не треба!!!!!!!! Ідеали є і вони існують!!!
   Например, в пример можешь поставить себя, ведь в тебе есть много того, чего нет в других девчёнках.....чего они достигнуть никогда не смогут...   Верь мне !!

0

36

CRAZY4U написал(а):

Не треба!!!!!!!! Ідеали є і вони існують!!!
   Например, в пример можешь поставить себя, ведь в тебе есть много того, чего нет в других девчёнках.....чего они достигнуть никогда не смогут...   Верь мне !!

Может и я поменяю свою позицию!!!!!

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Секс » Идеальность