Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Єкстріму » РоЛЛеРи


РоЛЛеРи

Сообщений 41 страница 60 из 61

41

pacankA написал(а):

Да Ти ЛуЧшЕ Не МоИ ОпрАвДываЙ А СвОи мЕнЯй .. На мои..Бо МоИ ГаРаЗдО ПерСпеКтиФнеЙ)))гг

:)  НУ ЕТ УЖЕ В ПОЛНЫЙ......АБЗАЦ Я ПОПАЛ...МЕНЯ ПОМЕНЯЛИ :) ГГГ

0

42

Феникс
НиКто Тя Не ПоМенЯл..Да и Я сАмА Не СоБирАюСь тЯ ПриНуЖдАть ИлИ МенЯть... Я ХоЧу Что б Ти сАм рЕшАл ВсЕ... ПроСто СтАраЮсь ПоМоЧь..

0

43

pacankA написал(а):

НиКто Тя Не ПоМенЯл..Да и Я сАмА Не СоБирАюСь тЯ ПриНуЖдАть ИлИ МенЯть... Я ХоЧу Что б Ти сАм рЕшАл ВсЕ... ПроСто СтАраЮсь ПоМоЧь..

мне просто нечево сказать...я впервые...чуствую чьюто поддержку

0

44

Феникс написал(а):

Мне хватает того что я зенаю что такое ночь :)))

і шо таке ніч?

pacankA написал(а):

Да НасЛыШенА УжО Вами НоЧными ПрОгУлКаМи до 5 УтРа))гг)))
Я Б саМа НаВерНа ВсЕ ОтДаЛа Что ВсЮ НоЧь ГоНяТь На роЛах..А ПоТОм ПоЛ ДнЯ ОтСыПаТьСя))

ню ню ...

pacankA написал(а):

МоИ ГаРаЗдО ПерСпеКтиФнеЙ)))гг

ану ну , шо ж у тя тама такого перспективнішого?:)

Феникс написал(а):

мне просто нечево сказать...я впервые...чуствую чьюто поддержку

а вона інколи так потрібна :) ... ота допомога, чи просто підтримка :)...

0

45

Varera

ану ну , шо ж у тя тама такого перспективнішого?

Та ВзАгАЛі-То бАгАто ЧОго..АлЕ Ці СлоВа суТо  ДлЯ ФЕнІкСа)))

а вона інколи так потрібна  ... ота допомога, чи просто підтримка ...

ЗверТаЙся..зАвЖдИ РаДа ДоПоМогТи))

0

46

Varera написал(а):

а вона інколи так потрібна  ... ота допомога, чи просто підтримка

да с етим тяжело не согласитьса... :)

Varera написал(а):

і шо таке ніч?

что такое ночь?......ето самое прекрасное время суток, коглда спокойно!....и надежно.....под чьим поровом легчене наблюдать......за теми кто так тебе дорог.....онап всегда прохладна........но иногда так душно....что не могу я удержатьса от реки.......
Мне нравитьса она исче луной....чей свет зальот все улицы.....в оди момент!

0

47

хочу такі роли...мм..або ...ше ненаю...

0

48

pacankA написал(а):

хочу такі роли...мм..або ...ше ненаю...

ах СЄБИ хочеш... гих... ню ню... хочи хочи :) в середині липня відбудеться тільки перший  завіз цих прекрасних ролів в Україну, а саме в Київ і тільки під замовлення... Ціна від  350Євро  і далі, вроді так, і всі роли з першого привозу їдуть тільки на замовлення, так що... якщо хочеш замовити - кричи, і все працює по передоплаті ))) ... а так то мо через рік і у нас таке появиться :) а роли суто для слалому :)

0

49

:P Varera :P  :beee:

0

50

pacankA написал(а):

:P Varera :P  :beee:

:P  :P  :P  :P  :P  :girl_crazy:  :big_boss:  :big_boss:  :big_boss:

0

51

pacankA написал(а):

хочу такі роли...мм..або ...ше ненаю...

якісь батінок на них дубовий виглядає   :big_boss:   ....  на "ГУМці" і красчи можна взяти і по даступнішим ценам  :)

0

52

sidor написал(а):

якісь батінок на них дубовий виглядає      ....  на "ГУМці" і красчи можна взяти і по даступнішим ценам

да но разве их качество зависит от внешнего вида?

0

53

... та звичайно шо нє, прост в мене коли бачу такий чобіт зразу стійкі асоціації з дитячими моделями появляються 
... але то тке,  психалогія йопт  :)

0

54

ммм...а я на синцы такы убойні ролли виділа..жалію що не сфоткала...така тєма для скальженія шо ппц....
карос пластмасовий батінок - чорний
фіолетові шнурки
2 підшипника
2 "колеса"
тіпа скользити посередині...
але головний гон що то не 2 колеса а скажем 2 шарика з гуми....це тупо о!як хоккейний чорний м"ячик .. от таких 2 штуки....я як увиділа хтіла купити собі )))
але тамка не було вже прафця і чобіть був тіко один так що і сперти не удальоСь...аЛе То ГоН ПаЛнеЙшЕй каСати)))

0

55

sidor написал(а):

... та звичайно шо нє, прост в мене коли бачу такий чобіт зразу стійкі асоціації з дитячими моделями появляються 
... але то тке,  психалогія йопт

у каждого свои восприятия того или иного предмета!....дела вкуса!...... :) гг тож кажись психология!

0

56

шось ця тема більш не розвивається :( а жаль, і ф топку шкода, і толку шось малувато поки шо :( ... ану ка давайте роллери підтягуйтесь!

0

57

та якщо так вяти..тро мона всы теми позакривати..щоб тема розвивалась трне щось писати а не длумать в топку чы не в топку! :P

0

58

а я от падумафф... кіко мну не було по поважних причинах, так ніби в цім розділі ніц і не помінялось... але то мо тіко так здалось мну )

0

59

Varera написал(а):

кіко мну не було по поважних причинах

... справачку пажалсто ;)

0

60

Varera написал(а):

а я от падумафф... кіко мну не було по поважних причинах, так ніби в цім розділі ніц і не помінялось... але то мо тіко так здалось мну )

рад что вернулся :))) .....ет уже хорошо!

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Єкстріму » РоЛЛеРи