Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



мАрАзМ

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Хм...МаРаЗм- Це ТАкЕ ЧуДо...Яке ПриХоДить до МЕнЕ В ноЧі Як сЬоНя І ЗаЙоБуЄ По СтАшНіЙ СиЛі..ЗаЙоБуЄ Бо МнУ СкуЧно...А СкуЧно МнУ Бо НіКОгО НеМа.. ВсІ АбО П"юТь АбО СпЛяДь..Ну І Де тУт СпрАвЕдЛиВіСТь...

Так Як НіДе НеМа ТакОї ФіГнІ тІп Де МоНа мНу МаТюКаТиСь..То Я БуДу тУть ФлУдИтИ...ДиБіЛіТи ..  І ЗаЙмаТиСь ВсЯкоЮ ФіГнЬою...

Ви ХоТіЛи НаФчИтИсЬ РоЗуМниХ СлІф..Не дУмаЮ... Що Ви Їх ПоЧуЄтЕ ВіДд МЕнЕ .
ПрАвДа ДлЯ ВаС МоНа ЩоСь І ПриДумАТи

..КаРоЧ.. До СкОроЇ ЗуСтрІчі...ДоРеЧі Ви МоЖетЕ Мну ТуТь ДоПоВнЮваТи_))

0

2

кароче то так не прикольно я шо хвора на голову материти сама себе чі говорити сама з собою...поки нікого нема не буду матюкатись...

доречі прохання...зробіть розділ маразм...є декілька ідей..що туда помістити... бо так це тупо коли це тема...

0

3

pacankA написал(а):

кароче то так не прикольно я шо хвора на голову материти сама себе чі говорити сама з собою...поки нікого нема не буду матюкатись...

доречі прохання...зробіть розділ маразм...є декілька ідей..що туда помістити... бо так це тупо коли це тема...

чьо вопшето не плохая идея....!

0

4

Но самий большой маразм....ет для меня общество.....!......возможно тоько по то му что я привык к одиночеству...,!........но просто большенство народу.....ет те кого я даже видеть не очень то хоцу!

0

5

...раСдЄл Маразм.... ідєя..

0

6

створено ..... тема закрита...

0