Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Маразм » дУмКи..


дУмКи..

Сообщений 21 страница 40 из 84

21

Створіннячко написал(а):

На душі не спокійно...

душевного покоя нам не обрести сегодни, поскольку все мы провалились в глубь дыры которою нам надо было просто тнапросто заполнить....чуствами любви!

0

22

Почуття любові є, а от заповнювати її нікуди.

0

23

Створіннячко написал(а):

Почуття любові є, а от заповнювати її нікуди.

Странно обычно наоборот!

0

24

що тільки не буває  в цьому житті...

0

25

Створіннячко написал(а):

що тільки не буває  в цьому житті...

да уж....чьо тока с нами не случитьса :(

0

26

Сижу собі,поглядаю на сонечко і думаю...Цікаво...а може так бути щоб в цей час "хтось" теж думав про мене?Такби хотілось знати...

0

27

да ето именно так!........очень даже может быть!...:)

0

28

Феникс написал(а):

да ето именно так!........очень даже может быть!...

Твої слова як мед на душу...

0

29

Я стала на мить щасливішою =))... Що може зробити лиш один телефонний дзвінок...

0

30

Сьогодні мене все надзвичайно гнітить...Дуже стомлена і розлючена...Я заплуталась...Що мені робити? хм...

0

31

блін.як швидко пролетів час...вже в цю неділю я їхатиму до Києва...якось так сумно і страшно, а найгірше те,що я цього не хочу..Не хочу прощатись,не хочу розставатись,не хочу сліз...і болі...ех..але воно не минуче...

0

32

сижу і плачу перед компом...тупо....все..ось це......ці неживі розмови...але всерівно боляче...досить з мене.....не можу більше так...

0

33

Хочу выпить джин + тоник... меня все достало!!!

0

34

KasperIF написал(а):

Хочу выпить джин + тоник... меня все достало!!!

да уж!.........могу только посочуствовать......по скольку я тя очень хорошо понимаю...........
У мну счас как то дринки больше в ходу.........да и просто на работе начальство нагнитаеть за ............спиртное........
а так на баре заказал.........в один дринк...........250 водки......100гр. коняка.....и 100гр.соку..........всьо в ажуре!
Хотя......всьо равно просекають......говорять слишком много начинаю в микрафон беса гнать!

0

35

Чувакі!!! та шо всі такі пясімістічіскі !?!?!  хвать грузитись, я шарю шо то осінь, час діпрєса, але ж не татальнага йоп всьо такі за ногу шоб добре було та й об стінку але бетонну бо то так книжка не пише, робимо по свому як хочемо... карочь, шановні пані та панове, перестаньте грузитись фігньою, дощик то ж для вас з неба падає, сонечко тож для вас світе, що б для вас Бог не робив вам все не догода, та хвать може вже, га ?

0

36

Vareraуху..добре що зоть у тя усьо добрє...а джин с тоником в рил настроение поднимаеть

0

37

Varera написал(а):

Валера вспомни себя, до появления Нади!?

Просто иногда в конце рабочего дня хочется выпить, расслабится. Просто 250 водки + 100 грам конины и сок, это не моё! А вот Джин + оник!!
p.s. где ты работаешь?

Я думаю о том, что меня все достало и, что я сварил очень вкусный супчик!

0

38

KasperIF написал(а):

Просто иногда в конце рабочего дня хочется выпить, расслабится. Просто 250 водки + 100 грам конины и сок

да ет тоже не мое.....но иногда помагаеть........

KasperIF написал(а):

где ты работаешь?

можно сказать....что работал с компом......в ночном клубе.....а теперь стажируюсь на диджея......хотя сам незнаю на кой мне ето!.....но деньги не плохие.....хотя теперь дньом сплю просыпаюсь 6-8-часов вечера!........и не всегда могу добратьса к нету! :(( ......
Varera
да можеть ты и прав....но у мну близитьса самая ненависная мною дата!.....25.11. ..........мля до етого момента всьо идетьб не так.......потом должно попустить надеюсь!

0

39

иии...думаю про то шо скоро мені буде знов сильно боляче.хочу себе морально підготувати,але як??? хех...я не витримаю...я ледве те осилила...і то - в моє життя внесло дуже багато змін.....і мені змінило...інколи гидко робиться як дивишся на те чим ти робишся...хочу бути такою як була раніше - зразком для когось...сильною,безтурботною,всезнаючою...Я завжди комусь допомагала...намагалась допомогти,  а зара і собі ради дати толком не можу...Шо зі мною? Депресія? ні...життя таке..велике місто портить людину...але не клубами,не вечірками.....не випивкою..сигаретами і свободою від... а своєю байдужістю...гнилою пустотою..таке відчуття ніби воно висмоктує наші душі і ми робимось пустишками,озабоченими ляльками.......хех.

0

40

Як би то щас не вмерти!

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Маразм » дУмКи..