Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Маразм » дУмКи..


дУмКи..

Сообщений 41 страница 60 из 84

41

Слухаю музику...Тре ранком сумки позбирати..Завтра назад в Кійов...Хех...Поїзд....Чух...чух...чух...вже бачу перед очима перон...скучно ....

0

42

тре спатки лягати, а я чогось сижу отут...ше якби мені хоч було шо написати, а то голова зовсім сьогодні не варить...дратує все мене...дивно,я вже давно не відчувала такого стану....скачала сьоні прикольний кліп...хоча,я  сподівалась на краще...але шо вже є....ше й простила...ааааааа.....ніс розривається.....все...встаю ...пуськи

0

43

ho4etsa v gorru----------a sjonja opjat v germaniju!------naverno zrja ja s mamkoj soglasilsa-----------prosto pojavilos gelanie gut!

0

44

автор виграв приз "вічна тема"...:)

0

45

gg!

0

46

Спустошена смутком і всегнітючим відчаєм кімната віє спокоєм, змішаним з коливанням мого подиху, який надає йому відчуття непостійності і відчайдушної дикості…Високі віддалено-близькі будинки пофігістично зазирають в мої стомлені очиська . А так би хотілось ,хоча б в котромусь із численних моїх життів потрапити туди…Туди, куди людина, навіть, краще б було написати, стомлена своїм безвихідним життям ,становищем, чи краще життям від свого становища, чи то економічного чи фізичного, чи навіть морального…хаотичний потік думок,  нікому не потрібних думок….і більш нічого…знайти б товстий гаманець і теж, як ті „віддалено-близькі „ заглянути  у вічі тому становищу... можливо, неможливо...А хтось вірив в долю. Може і досі вірить, а хтось колись таки й повірить...Та завжди існуватиме спустошена смутком і всегнітючим відчаєм кімната...і коливання подиху...з хаотично напрямленим рухом думок...

0

47

сумую.....аж хочеться заплакати....  а так давно не текли сльози з моїх очей...де ж ти? я не маразматічка....просто Створіннячко....яе чомусь так важко привязується до людей, а ще важче змиряється з тим,що люди час від часу мають властивість зникати....назавжди...

0

48

еу....є хто живий???

0

49

Створіннячко написал(а):

заглянути  у вічі тому становищу... можливо, неможливо...А хтось вірив в долю. Може і досі вірить, а хтось колись таки й повірить...Та завжди існуватиме спустошена смутком і всегнітючим відчаєм кімната...і коливання подиху...з хаотично напрямленим рухом думок...

..........glavnoe ne zdavajsja.......terpenie i tolko terpenie glavnoe 4to nam nygno........i is4e nemnogko horowego nastroenija.........bydet vse horowo.......tolko nemnogo terpenija!

0

50

Створіннячко написал(а):

чомусь так важко привязується до людей, а ще важче змиряється з тим,що люди час від часу мають властивість зникати....назавжди...

k Sogaleniju takova nawa guzn!segodne vsteretiw zavtra poterjaew........i privjazuvatsa dryg k drygy vsjoravno mu bydem!........govorjat vremja le4it no on no takgfe moget i pogybit....!"

0

51

хех

0

52

takova realnost...k sogaleniju!

0

53

блін...я заплуталась..не люблю коли мені морочать голову...хоча і не знаю чи морочать..взагалі нічо не знаю...хочеться останнім часов вірити тому,що мені говорять...і частково вірю...але знаю,що все це даремно...і не варто вірити..тобто свідомо вірю в неправду...хех...що мні робити?????

0

54

таке відчуття ніби всі довкола вимрли..люди?????ауу??? еуу?? де ви всі???

0

55

еу.........ну хто-небудь.....відпишіть

0

56

Думаю...  Да есть о чём думать...  Планы у меня на ближайшие время ... 

Апатия, настроение на 0.  Так сложилась ситуация что скоро я поде далеко...  и на долго!

0

57

KasperIF написал(а):

Апатия, настроение на 0.  Так сложилась ситуация что скоро я поде далеко...  и на долго!

все относительно.

0 лучше чем -1

а куда то собираешься и чего на долго?

0

58

xyz написал(а):

а куда то собираешься и чего на долго?

Пока сказать не могу. Боюсь сгазить, хотя вроде уже все решено, и билет купил!!!  Но...  Я всё равно буду на форуме постоянно!!!

0

59

KasperIF написал(а):

хотя вроде уже все решено,

так что тут сглазить, если все решено...

сглазить можно, если допускать вариант проиграша, а если быть уверенным на 100%, то вероятность увеличивается в разы....

ну это типа, если ты решил с понедельника заняться спортом и бегать по утрам, то вероятность намного больше, если ты об этом расскажишь всем родным и друзьям - поскольку у тебя не будет пути к отступлению, в противном случае тебя сочтут "мягкотелым" и ты упадешь ниже плинтуса....:D

.
.
.
наверно решил на зароботки "до Гамерики"  мотнуть, что-бы "на буковель" хватило.... :D

0

60

xyz написал(а):

наверно решил на зароботки "до Гамерики"  мотнуть, что-бы "на буковель" хватило.... :D

Бедным я себя никогда не считал, что бы мне на хватило на буковель...

Еду я в Москву, У меня отец москвичь.  Я вот  и собираюсь туда чухнуть.

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Маразм » дУмКи..