Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Про нас » Це я "KasperIF"


Це я "KasperIF"

Сообщений 1 страница 20 из 40

1

Привіт мене звати Максим. В я адміністратор цього форуму.

Про себе:
Мені 23 роки. Живу я у М.Івано-Франківську, працюю менеджером у фірмі ІнтерАктив.
Люблю гуляти навколо нашого міського озера, іїздити у гори, кататися на роліках. Люблю грати у боулінг, більрд.

Пити коньяк + кава і сигарета. Коктейлі (спиртні). Люблю їздити на шашлики. Тобо то, життя люблю!!!

0

2

Чувагі...  :) проводіцца набор на луччага паїдатіля салодкай вати....... усє жилаєщіє пріняць участія прашу атмєтіцца здєся..... Каспьор учаснєг намбер ван і ні іпьот........(см. вище)...

0

3

Хорошое фото! повенрь...........мало кто может так веселитьса, ты мну мож не помниш.........но ето было шыкарно!

0

4

ой масянчику я тут ше не розібралась а Варерку і Пашку вже обіжати почала...думала вони собі піар роблять)
а то у тя тут така сторіночка про кожного єєєєє....
єєєєєєєєєєєєєєєххххххххххх...тепер тра іти перед ними вібачатись)
:girl_blim:

0

5

і се у тебе у підписі тра написати "смотреть на неБо..." ну принаймні я так прочитала) :)

0

6

Воть воть :)))))) імєнна!!!!

smirol написал(а):

тепер тра іти перед ними вібачатись) :girl_blim:

0

7

Валерич ти чисто як маленька дитина.....вібачатсь перед ним тра...може ше  на коліна падати і просити Бога щоб дав тобі  многа здаровія??? :cool:
головне що ми порозумілись)

0

8

тіко так )))))) і не інакше... :girl_crazy:

0

9

smirol написал(а):

Валерич ти чисто як маленька дитина

Мдя, а ти чисто як дитина усьо сурьозно сприймаєш... бггггггггггггггггггггггг
от як виростеш то зрозумієш )))))

0

10

Це виставка воскових,доісторичних тварин... Ну невтримався Я!!!

0

11

smirol написал(а):

Валерич ти чисто як маленька дитина.....вібачатсь перед ним тра...може ше  на коліна падати і просити Бога щоб дав тобі  многа здаровія??? :cool:

хочу туво увидіти :))

0

12

ModeDrator написал(а):

хочу туво увидіти :))

і мну ото гінтірєсна ліцезрєть........

0

13

ModeDrator написал(а):

хочу туво увидіти :)

+

вам що нема на що зирять і на кого??? чесно я колись так у діловому костюмі перед одним не мудрим дядьком чуть не стала...він біг мене піднімати...але він тоді казав..."або готуй дукументи або падай на коліна і проси Бога аби я вмер"....куроче не страдайте фигньоююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююю

0

14

smirol написал(а):

не страдайте фигньоююююююююю

....дк а хто ще пострадає??? :)))

0

15

3 дня я не дома.... блин а все как-то не по себе еще и отцом поговорил, он меня добил до конца...

0

16

сегодня помыл умывальник - оказался он белый!!!!!!!!!
помыл ванну , не булая но доместос в больших количествах вставляет!

0

17

KasperIF написал(а):

доместос в больших количествах вставляет!

ще й як вставляє!!! гииииии

0

18

Тя Я ТоЖе ВжЕ БаЧиЛа!! ДАваЙ ЗаЛиФаЙ СюДа ВіРшІ СвОї..І ДаВАй ВзУваЙ РоллИ ПоЇхАлИ КаТаТисЬ...

0

19

pacankA написал(а):

Тя Я ТоЖе ВжЕ БаЧиЛа!! ДАваЙ ЗаЛиФаЙ СюДа ВіРшІ СвОї..І ДаВАй ВзУваЙ РоллИ ПоЇхАлИ КаТаТисЬ...

Слушай солнце......давай весь мир на ролы поставим......ото весело будет...! шучю!!
Но макс на ролах......ет прикольно (наверное!)

0

20

Феникс написал(а):

Слушай солнце......давай весь мир на ролы поставим......ото весело будет...! шучю!!
Но макс на ролах......ет прикольно (наверное!)

приди и убедись :)

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Про нас » Це я "KasperIF"