Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Психологія / Філософія » СенС ЖитТя...


СенС ЖитТя...

Сообщений 1 страница 20 из 91

1

Я ХоЧу ПоЧуТи Хто ЯкОї ДуМки пРо Це І вЗаГаЛі ВаШа ДуМКа Та В кОг ЯкиЙ СенС ЖиттЯ)))

0

2

на  мОю ДуМку На СьоГоДнІшНіЙ ДенЬ МолОдЬ ПлУтАє ЦіЛь З СенСом ЖитТя .Я ВвАжАю що СенС- Це ЯкаСь ГлоБаЛьНа МеТа Те До ЧьоГо ЛюДиНа НамАгАєТьСя НаБлиЗиТиСь  На пРоТЯЗі УсЬоГо  ЖиттЯ. А ЦіЛь - Це Те МаТерІаЛьНе Чі ДуХоВне Чого лЮдиНа ПрАгНе ДоСяГнУТи  СвОЇМи СиЛаМи Для СеБе Та СвОгоо ОтОЧення .
НаСамПеРеД СенС МоГо Життя-НаБлиЗитИсЬ До ІсТиНи ВсЬОГо СуЩоГо ,до ІсТиНи ВсеСвіТу  До ТоГо НаВІЩо Ми ПриХоДИмО  У ЦЕй СвІт І ЧоМу СВіт СамЕ ТакИй. Ну а ЦіЛь -  ЗдоБуТи ВиЩу оСвіТу, ДоПоМаГаТи ЛюдЯм  СвОЄю РоБотОю  Аби МоЯ КаР"єРа НЕ БуЛа ЛиШе МоЇм  СамОвИраЖеннЯм ,а ДоПоМаГаЛа ІнШиМ жИтИ ДоСтоЙНо Аби МоЇ БаТьКи НікОли не ПлАкаЛи ЧеРез МоЇ ПоМиЛКи ,а МоЇ ДіТи  БуЛи ЩасЛиВиМи. І з Цьгого УсЬОГо ВипЛиВаЄ Що СенС Життя-  наДто Не ВиЗнАчЕНЕ РоЗмиТе ПоНяття Яке ТрИмАЄ В СоБі "зРоБиТи ЦеЙ СвІт КраЩіМ..."  АлЕ Як СамЕ Це ЗроБиТи  МаЄ ЗроЗуМіТи КоЖна ЛюДина ОкРеМо СамА ДлЯ СеБе .СеНс  ЗмІнЮєТьСя РаХоМ З НаШим Життям,ВіКоМ, ДоСяГнЕннЯми...
МеНі ЗдАєТьСЯ , Що ЛюДи Які ВвАЖаЮть Що СенСу Життя Не ІсНуЄ  - Це ЛюДи  Які Ні ЧиМ Не ЗаЙнЯТі ,аБо якИм Не ПриЩеПлЕна  НаЦіОнаЛьНа СвіДоМісТь ,тоМу Що  НашА НаЦіЯ  ЗавЖдИ буЛа , є і БуДе НаЦіЄю КреАтиВНиХ ЛюДЕй, НаЦіЄю  ПерШоВіДкриВаЧів І ПрОсТо РоЗумНиХ ЛюДеЙ...

Це ЛиШе МоЯ ДуМка...
ЦіКаВо ПоСлУхАти ВаШі..

0

3

мені просто цікаво скільки тобі років?

0

4

smirol
НУ ВзАгАлІ-ТО є дУж клАсна рІЧ нАзИвАєтЬсЯ вОНО .. ІНфА..тАМ І пИшЕ щО мЕНі НА днЯХ бУдЕ 16 )) а сьо тАкЕ??

0

5

... інколи буває, що на деякий час людина губить сенс життя...проте потім знову знаходить... коли не знаходить то RIP як правило...

0

6

В чьом смысл жизни етот вопрос нас мучил давно!......но к сожаленю пока мы жывем мы исчем истину......каждый сою.....но найти не можем, поскольку незнаем вопросов, ответ можна получить(правильный), лиш только тогда  когда будет поставлен правильный влпрос!.....но лан чьота я заговорился!.....
ведь смысл жизни, в самой жизни !

0

7

"сенс життя"...
У меня этот сенс жизни постоянно меняется, на данный момент это моя собака, человек с которы я живу, работа.... недавно был сен в жизни это мой любимый человек... Он меняется как и меняется русло жизни... Но самый главный сенс жизни у меня это прикладывать максимальное каличество усилий к нормальной жизни, что бы меня люди уважли.. и конечно же это нормально зарабатывать!!!!!!

0

8

Сенс життя----хм, я рахую що в ньому не ма сенсу!!!...оскільки коли потрібні нам люди помирають а ми неможемо нічього вдіяти, який тоді нах сенс, друг гасне на очах, при тому коли йому погано навіть не знаєш як допомогти а він сміється.....і говорить розумні фрази ,я готовий померти за таких людей, але не це його не спасе!

0

9

ты куда к чему клониш?  мне просто интересно!.....ведь жизнь она одна!...
Жизнь даетса нам один раз а удаетса есче реже!

0

10

Не знаю як ви народ а я(як не крути)не поважаю тих людей(вибачаюсь якщо когось ображу) які вважають що в цьому житті бачили все і не бачуть сенсу жити далі....на мою думку життя як книга в якій сюжет в главах може бути схожий та все одно,потім буде щось нове і цікаве....сумне.....прекрасне
Тому не варто такі думки до себе підпускати....і все буде добре....

0

11

а как же тогда те чью суть жизни оборвали, кого уничтожили!, согнали в прах!

0

12

ех хлопи...  сенс життя не в цьому житті....
а сенсом є прожити це життя, незалежно від того довге воно чи коротке, солодке чи гірке, тре його прожити так, щоб знати що прожив не даремно... що залишив слід на цій планеті та потрапив до життя вічного, тобто РАЮ... я незнаю як ви, та не хочеться мені в ПЕКЛІ мордуватись вічно...
а розподіл кому куди проводиться на основі прожитого життя тут.....
а вам рішати кому як жити і хто куди хоче :) а Бог судити вже буде кожного із нас

0

13

Валера, знаеш чесно говоря, я не хотелбы оставлять след в етойц жизне!...........по сути мне ничего не хочетса!

0

14

каждый человек имеет право что-либо желать, но ... но ты уже оставляешь следы в этой жизне... любое движение, любой разговор, некая мелочь сделаная тобою в этом мире - это уже оставленный след в этом мире...

0

15

дело не в етих мелочах, получилось так что если что-то сейчас со мною случитьса, то меня будут помнить, и оплакивать ето то чего я не хочу!

0

16

Феникс написал(а):

дело не в етих мелочах, получилось так что если что-то сейчас со мною случитьса, то меня будут помнить, и оплакивать ето то чего я не хочу!

ну я тобі такого не казав....... а мо ти залишиш такий слід що й оплакувати не захочеться ? (то я так тіко тему розвиваю, не приймай як особисте, не мав жодного бажання образити чи принизити)

0

17

Varera написал(а):

ну я тобі такого не казав....... а мо ти залишиш такий слід що й оплакувати не захочеться ? (то я так тіко тему розвиваю, не приймай як особисте, не мав жодного бажання образити чи принизити

Я так и понял, во первых ты правильно розвиваеш, ведь некто не знает чьо я могу учюдиь сьоня или завтра!!!!!!!:)
А вовторых ты мне дал идею так что с меня пиффо!!!! притом огромное! гг

0

18

Моя жизнь поменяла русло и сенс моей жизни изменился!

0

19

... одним словом саме ЖИТТЯ є СЕНСОМ ЖИТТЯ.....

0

20

ModeDrator написал(а):

... одним словом саме ЖИТТЯ є СЕНСОМ ЖИТТЯ.....

Тока если ето жизень а не существование!

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Психологія / Філософія » СенС ЖитТя...