Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



СмеРтЬ..

Сообщений 1 страница 20 из 39

1

Мене ЦіКаВиТь Чі Ви ПОгОДЖуЄТеСь З ЛюДьМи ЯкІ ВваЖаЮть Що ПрО СмЕРть ТрЕБа ДумаТи тАк СамО  Як І ПрО ЖиттЯ ...

0

2

НаприКлАд я Не ЗавЖди З ТаКиМ ПоГоДЖУюСь...

КОлИ ЛюДИНА ПиШе ВіРШ Чі пРоСТО СиДиТь нА СХИЛі ГоРи чІ ПРОСто ГуЛяЄ В ПаРкУ ВоНа ДумаЄ Про це ЧуДоВе Та прЕКРасНе ЖиттЯ ПрО ПоЧУтТя тА ПрО БаГаТо РіЗниХ ЦіКаВиХ РеЧеЙ...

АЛе Є ЛюДИ Які КРім ПрЕкРасНоЇ СтОРОНи ЖиитЯ ВіДчУЛи На СоБі БіЛь ...СтрАЖдАння Та РіЗнІ НеГаТиВнІ ПоЧуТтя і ПісЛя ЦьОгО ВоНи ЙдУчі По тОмУ СамОМу ПарКу ВжЕ НЕ ДумАЮть Про КоХаннЯ І ГАрНУ пОгоДу А ВжЕ ДумАЮТь ПрО СмЕРтЬ..ПрО Те Як Вони ПоМрУть КолИ Це СтаНеТьСя тА За ЯкиХ оБсТавИн...

Це не ОзНаЧаЄ Що Ці ЛюДи ХвОрі Чі ЯкАСь фігня Яку ЛюБлЯть ЗрАЗу ГоВОрИТи "маЛоЛєТкі" .. Ні Це нЕ таК Це ЛюДи Які ПоЧиНаЮть ДуМаТи Про виЩі сИЛи..Це ті ЛюДи Які НАбАгАто ВиЩі ВіД ПрОстоГо ЛюДю.. АлЕ ЄдИна Річ яКа є НеГаТивНою У ЦиХ ЛюДеЙ Це Те Що  Ці ЛюДи СтоЯть По СерЕДиНі СвіТу І ЇМ ЛиШаЄтьСя ЛиШе оДИн Крок ..АбО До ЗаГиБеЛі аБо До ЩасЛиВоГО  житТя...

МлІн ЩоСь Я ЗаФіЛоСофСтВоВаЛа І ЗаБуЛа Що Я ХотІла Цим СкаЗати.... КаРоЧе Ви МенЕ ЗроЗумІли Я НаДіЮсь))гиГи

0

3

... про Білу не треба думати... досить часто ми самі себе "програмуємо" на всіляки негаразди....
її просто треба сприймати як щось звичайне, те що відбувається в нашому житті.. як юність, зрілість, старість... вона - це просто перехід в інший світ.
багато релігій розглядають те, що людина прислана на землю відмучитись за гріхи... так би мовити здати екзамен, для того щоб перейти на інший, вищий ступінь розвитку. її не потрібно боятись, проте до неї потрібно ставитись з повагою...

...всі ми смертні, і у кожного з нас є свій час....

0

4

смерть, от ти говориш чи про нею думають, по суті про неї думати не реально, просто ті хто пережили багато чього..........важкого................вони протсо постійно відчувають її дихання в спину! яке томить душу, заставляє..........задуватися над сенсом життя!............але є завжди одне але, ці розмисли.......................можуть овести до суіцду, а це веж страшно!дійсно страшно!

0

5

знайомий був з парочкю людей, котрі себе траванули......їх відкачали, та вони себе траванули, вони знали та знав я.......що помирають........наскільки важко спілкуватися з мертвою людиною!

0

6

Феникс
якщо ти хочеш тут сказати що ти мертва людина..то скажу лищ одне з тобою зовсым нее тяжку спылкуватись ы ти це прекрасна чарывна людина одна з кращих у цьому свыты...

0

7

Я цього не казав аж ніяк, я говорив про тих людей...............котрі вмирали, із за того що наглоталися всякої фігні!........ Я же живий!............і не спішіть мене списувати з рахунків........Я ще повоюю!

0

8

Неужели вы все правы в том какой я?

0

9

Смерить...
НУ что я могу сказать по этому поводу... Думать о ней ... да иногда кажется, что притык ситуация не поменяется и все... но это уже другая история... Может я ошибусь но хоть раз в жизни каждый человек точно продумал на секунду, что хватит жить!!!
Я не боюсь смерти и уже давно написал бумагу, что если со мною, что-то случается серёзное, что приведет меня к постеле параличу, коме... и другим ситуациям где я буду лешон жизнидеятельности на 85% как нормальный человек, то прошу меня ну подключать к апаратам поддерживающим жизнь. Нет я не хочу афтоназию, да и унас ее запретили, просто я не боюсь умереть я боюсь знать что я сейчас умру, как и каждый наверное... Смерть всегда приходит в тот момент когда ты еще вроде и ничего, готов бороться, а не тут то было!!! 

вообщем.
я не боюсь смерти пока о ней не знаю. и не дай бог что бы кому-то, когда-то сказали,  что вы скоро умрете...  Мне когда-то недавно сказали, что я проживу только год и то по "?".... Тогда я понял что ее боятся надо!!! но к щастью нашим врачам свое ствено ошибаться!!!

0

10

KasperIF написал(а):

я не боюсь смерти пока о ней не знаю. и не дай бог что бы кому-то, когда-то сказали,  что вы скоро умрете...  Мне когда-то недавно сказали, что я проживу только год и то по "?".... Тогда я понял что ее боятся надо!!! но к щастью нашим врачам свое ствено ошибаться!!!

ех еслибі они всегда ошибались...! смерть а чьго її бятися, чьому протсо не подивитися їй в очі....так у людей спрацьовує інстикт самозбереження і тому нам страшно вле це мона перебороти! я наприклад сприймаю це к полегшення, але самогубство це слабість тому живу та не  переймаюся на рахунок смерті!

Феникс написал(а):

смерть, от ти говориш чи про нею думають, по суті про неї думати не реально, просто ті хто пережили багато чього..........важкого................вони протсо постійно відчувають її дихання в спину! яке томить душу, заставляє..........задуватися над сенсом життя!............але є завжди одне але, ці розмисли.......................можуть овести до суіцду, а це веж страшно!дійсно страшно!

як завжди, хочеш знати про життя і на тобі птица феникс всьо розкаже!  :yes:

0

11

стоп ет ты о ком?  знакомая ситуацыя но ет точно не тот о ком я подумал!

0

12

Мда может быть...))) ;)

0

13

по цьому поводу є класний анекдот, чи то вже афоризм:
"жизнь - это смертельная  болезнь, передаваемая половым путем и в 100% ведет за собою летальный исход"

0

14

да афоризмов многа, но на мой взгляд смерти нечего боятьса, но при етом не стоит лишний раз ризковать жизнью!.......

0

15

Феникс написал(а):

да афоризмов многа, но на мой взгляд смерти нечего боятьса, но при етом не стоит лишний раз ризковать жизнью!.......

абсолютно з тобою згідний...

0

16

Я не могу согласитьса толькьо с одтним. почему те кто должен жить, их смерть забирает в раннем возрасте, а всякою мразь мало не тронет, так они есче и болеет редко!

0

17

Феникс написал(а):

Я не могу согласитьса толькьо с одтним. почему те кто должен жить, их смерть забирает в раннем возрасте, а всякою мразь мало не тронет, так они есче и болеет редко!

тому що так потрібно вищим силам, Богові, називай як хочеш, від того суть не помінятється... все що не трапляється - то все з волі Божої, а значить так ним було задумано і все йде своїм чередом... та Земля, на мою думку, доживає останні свої роки......

0

18

Varera написал(а):

тому що так потрібно вищим силам, Богові, називай як хочеш, від того суть не помінятється... все що не трапляється - то все з волі Божої, а значить так ним було задумано і все йде своїм чередом... та Земля, на мою думку, доживає останні свої роки......

То что мы угробили землю ето правда!.....о что она погибла, ето тоже правда (точнее я просто согласен с товоими розмышлениями!)

0

19

Феникс написал(а):

почему те кто должен жить, их смерть забирает в раннем возрасте, а всякою мразь мало не тронет


... відповідно підтверджується теорія про те, що людина прислана на землю щоб відмучитись і очиститись для переходу на вищий щабель духовного розвитку..... а малі діти - вони чисті і безгрішні... тобто помираючи вони ніби витягують джокера - перехід на вищий рівень.... смерть можлива тільки при певній стадії очищеня... (то моя думка)

0

20

ModeDrator написал(а):

смерть можлива тільки при певній стадії очищеня...

тоді всі помирали би дітьми, так як

ModeDrator написал(а):

малі діти - вони чисті і безгрішні... тобто помираючи вони ніби витягують джокера - перехід на вищий рівень....

отже раз вони чисті,то нема чому і очищатись, отже нема що їм більше тут робити...

Ги., шось тут не правильно таварісчь Мадідратар, ністиковка якась у тваїй тіорії...

0