Про нас, і про все

Объявление

Люди!!! АУ!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Про нас, і про все » Психологія / Філософія » СенС ЖитТя...


СенС ЖитТя...

Сообщений 21 страница 40 из 91

21

Феникс написал(а):

если ето жизень а не существование

.... був в мене випадок... зустрів знайомого одного... бандюка.. він мені: привіт, як живеш??..... я йому:та що, я тіпа, живу?? то ти он хатку маленьку відгрохав.. мікроджипіка купив, хліб з ікоркою..а я так існую просто...  він мені : эээ не скажи, брат, я сегодня живу, я завтра живу, послезавтра меня убъют и всю мою семью вырежут... а ты как жил - так и жить будешь.....

як то кажут.. no coments

0

22

і то правда.. інколи здається що добре там де нас нема, а насправді все абсолютно навпаки...... і пофіг що грошей нема, пофіг що нема статусу у суспільстві, щоб тільки друзі були та підтримка........

0

23

Varera написал(а):

і то правда.. інколи здається що добре там де нас нема, а насправді все абсолютно навпаки...... і пофіг що грошей нема, пофіг що нема статусу у суспільстві, щоб тільки друзі були та підтримка........

одним словом тише едиш дальше будеш :)

0

24

Varera написал(а):

пофіг що грошей нема, пофіг що нема статусу у суспільстві, щоб тільки друзі були та підтримка........

все истины просты, надежны, и нужны!

0

25

Ціль - одна з найважливіших концепцій життя, адже без цілі, ми не здобудем певних висот, яких ми б хотіли підкорити, а й навіть і зайняти на них провідне місце.
Просто (коротше) без цілі ми не побудуєм життя, не зможем існувати ( вранці встати поїсти, і зробити, щось корисне або навіть ні, хіба це не ціль дня) а глобально без цілі не побудуєм життя, воно просто буде пригнічувати нас тим, що навіть і ми не будем підозрювати про те.Ціль формує і особисте життя. Звідси можна зробити висновок, щодо питання сенсу, кожний його вбачає в собі. Якби хто не висловлював теорію про сенс, він не зможе обгрунтувати повністю так як і відчуття любові. Сенс- залиши після себе позитивний слід........а інше ніхто не обгрунтує достовірно, але навіть не підозрюючи цього буде мати почуття про сенс свого життя.
Навіть пропаща людина знає свій сенс буття, але часто про нього забуває.І МИ ДЕКОЛИ ЗАБУВАЄМ АБО ПРОСТО НЕ ХОЧИМО ЦЬОГО РОЗУМІТИ.
ФІЛОСОФІЯ-багато слів мало толку. Хто в житті пережив не легкі роки це зрозуміє. Я це зрозумів за своє не легке життя, хоч і не дуже довге, а в житті багато чого побачив.
Пишіть doctorkuzia@rambler.ru

Отредактировано Kuzia (2007-10-26 23:14:12)

0

26

Kuzia написал(а):

Хто в житті пережив не легкі роки це зрозуміє. Я це зрозумів за своє не легке життя, хоч і не дуже довге, а в житті багато чого побачив.

поверь многие пережили............некие моменты когда просто.......хотелось.......закрыть глаза ине открыть больше!.......сейчас я удевлясь....юные дети.......которые друг от друга младше........видять больше ......чем позволено.....и их жизнь бьот всьо силнее........но они остаютьса рады тому что живуть!.....по чемубы не взять с них пример?

0

27

Феникс написал(а):

юные дети.......которые друг от друга младше........видять больше ......чем позволено.....и их жизнь бьот всьо силнее........но они остаютьса рады тому что живуть!.....по чемубы не взять с них пример?

Якби всі так думали і брали приклад.
Повірю людей поміняло б зразу, це обовязковий атрибут такої думки.

0

28

Kuzia написал(а):

Якби всі так думали і брали приклад.
Повірю людей поміняло б зразу, це обовязковий атрибут такої думки.

согласень!......но не все хотять понимать тяедою суть нашего времени!

0

29

Феникс написал(а):

согласень!......но не все хотять понимать тяедою суть нашего времени!

Просто життя не заставило і не прижало за живе місце..

0

30

якось так важко,раніше в мене була мета...можливо, я не прикладала багато зусиль для того шоб шось мати- але знала шо хочу...і отримувала, а зараз мені якось все фіолетово....я не знаю який сенс в моєму житті...я не песиміст.Я звичайне Створіннячко.загубилось трохи...

0

31

Створіннячко
Всьо буде гаразд..тре просто щоб пройшло трошкі часу_))) не сумуй...всьо ж гаразд))) я ж ЗНАЮ)))

0

32

все ти знаєш...і головне,шо я справді в це вірю...Хочеться шоб все було справді гаразд- мож це і стане моєю метою чи пак сенсом життя на деякий час...замучилась мучитись ...Хочу сонця і тепла на свою планету...От тілько біда...НА сонце в мну алергія....Всюди своя халепа...буду викручуватись із ситуації... =))

0

33

Частенько шишики набивав на цьому питанні. А потім стало ясно - що я так і не знайду того сенсу. Залишається тільки жити і вибирати у цім житті - бути щасливим (боротись за щастя) чи бути не щасливим і скласти руки. От сів і подумав, подумав - і вирішив просто дивитись на життя з боку - без сенсів, істин, пошуків - просто дивитись і дивуватись собі і всьому навколишньому світу. Так набагато більше бачиш, розумієш, пізнаєш і саме основне відчуваєш.
А то людина загалом так - щось хоче знайти, десь щось шукає, а потім вмирає - а я хочу пізнати життя і відчути його зповна. Бути багатим, щасливим, мудрим, добрим, злим. Усе прекрасне - навіть тоді коли хочеться повіситись теж класно - проходить час і ти бачиш - це все початок чогось більшого і живеш і відкриваєш все щось краще і краще, навіть якщо здається, що гірше - так вже влаштована людина. Нам постійно чогось невистачає, а інакше нас б зїла рутина - це такий собі шлях до Вічності і у Вічності. Основне мабуть згадати себе і основне усвідомити, як щось ВІЧНЕ... Сенс у житті тільки в тому - що просто класно бути, жити, ніж не жити взагалі...

0

34

...правда в тому, що

НЕМАЄ ніякого сенсу... - і не шукайте

боротьба протилежностей  - ось і все....

тобто на кожному етапі у вас різні сенси,
в когось хватає запалу утримати єдиний сенс (мрію) на 1 рік, комусь на 10   , хтось несе свою мрію все життя, але
а єдиного і чіткого сенсу немає, тобто може і є, але зрозумієте ви його за 1 секунду до смерті, а може і пізніше ....

так що не мучтеся , і не тратьте часу на пошуки  - просто живіть...
свою СПравжню  відповідь на все життя  можна знайти в Біблії... :flag:

0

35

xyz написал(а):

НЕМАЄ ніякого сенсу... - і не шукайте

У тебя дети есть? Или жена?

0

36

KasperIF написал(а):

У тебя дети есть? Или жена?

ага...
и дети и жена..

0

37

смысл жизни в самой жизни!...))))))) в детях особый!

0

38

кого вопрос интересует фундаментально, то всем сюда

http://zpsy.ru/vote.htm

....

0

39

xyz написал(а):

ага...
и дети и жена..

И ты хочешь сказать, что они не твой сенс жизни?!

0

40

KasperIF написал(а):

И ты хочешь сказать, что они не твой сенс жизни?!

а у тебя есть жена или дети?

0


Вы здесь » Про нас, і про все » Психологія / Філософія » СенС ЖитТя...